Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kornel91

Nowe nabytki microbrandy oraz inni producenci

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, cordi7 napisał(-a):

@Callahan mega! Ale duży się wydaje, ile to mm średnicy? 42?

Tylko wygląda na duży. Ma 40 mm. Na nadgarstku wygląda bardzo zgrabnie 😀.

 

IMG20231231112757.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Callahan kolekcja projektów oryginalnych pięknie się rozrasta. Gratulacje!


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AK&AK napisał(-a):

@Callahan kolekcja projektów oryginalnych pięknie się rozrasta. Gratulacje!

Dzięki 😁. Taki prezent Mikołaj mi przyniósł, to trzeba go zapełnić czymś fajnym 😉

 

IMG20231231121519.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Callahan napisał(-a):

Dotarł w piątek, ale dopiero dzisiaj go rozpakowałem 😁

 

 

IMG20231231112049.jpg

IMG20231231112221.jpg

IMG20231231112239.jpg

IMG20231231112255.jpg

IMG20231231112832.jpg

IMG20231231112405.jpg

IMG20231231112502.jpg

IMG20231231112741.jpg

Robi mocne wrażenie, pięknie się prezentuje. Gratuluję zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, incubus05 napisał(-a):

Robi mocne wrażenie, pięknie się prezentuje. Gratuluję zakupu.

Dzięki 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Callahan napisał(-a):

Dzięki 😁. Taki prezent Mikołaj mi przyniósł, to trzeba go zapełnić czymś fajnym 😉

Fajny prezent. Widać, że Mikołaj Cię dobrze zna i wie, czego Ci trzeba. No to, aby 2024 był na tyle dobry, co by pudełko zapełnić nowymi zakupami. Najlepszego! 🥂


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, AK&AK napisał(-a):

Fajny prezent. Widać, że Mikołaj Cię dobrze zna i wie, czego Ci trzeba. No to, aby 2024 był na tyle dobry, co by pudełko zapełnić nowymi zakupami. Najlepszego! 🥂

Dzięki 😁 i wzajemnie 👍.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zapytam tak... gdzie wynajdujecie takie perełki. 

 

Jestem aktualnie szczęśliwym posiadaczem Dep Blue, i Acutatico ...ale cos bym z chęcią dokupił :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 godzin temu, qqlsky napisał(-a):

A ja się zapytam tak... gdzie wynajdujecie takie perełki. 

 

Jestem aktualnie szczęśliwym posiadaczem Dep Blue, i Acutatico ...ale cos bym z chęcią dokupił :) 

Jak wpiszesz w googlasa microbrandy zegarkowe to wyskoczy Ci kilka stron na temat różnych nowości. Warto też śledzić na FB.

Edytowane przez Callahan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2024 o 15:53, qqlsky napisał(-a):

A ja się zapytam tak... gdzie wynajdujecie takie perełki. 

Polecam ten temat z bazą mikrobrandów:

 

31 minut temu, Callahan napisał(-a):

Nie wiem, czy ten wpis powinien być w tym dziale, czy w dziale z zegarkami chińskimi, ale zważywszy na rozpoznawalność tej marki i nagrody jakie już zgarnęli, to chyba dobre miejsce 😁. Dotarł ponad tydzień temu, ale dopiero dzisiaj, po powrocie z urlopu, mogłem go rozpakować 😁.

Jak idzie o nietuzinkowe zegarki to jesteś Mistrz, w dziale "oryginalne wskazanie czasu" królujesz niepodzielnie! Gratulujemy kolejnego bardzo oryginalnego zegarka!

 

Kierunek urlopowy też masz ciekawy, na szczęście tym razem sklep firmowy JS był otwarty... Planujesz w przyszłości coś ichniego nabyć?


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, AK&AK napisał(-a):

Polecam ten temat z bazą mikrobrandów:

 

Jak idzie o nietuzinkowe zegarki to jesteś Mistrz, w dziale "oryginalne wskazanie czasu" królujesz niepodzielnie! Gratulujemy kolejnego bardzo oryginalnego zegarka!

 

Kierunek urlopowy też masz ciekawy, na szczęście tym razem sklep firmowy JS był otwarty... Planujesz w przyszłości coś ichniego nabyć?

Dzięki wielkie :D. Mam słabość do takich "cudaków" ;). Prawdopodobnie jeszcze wybiorę się na Islandię, ale tym razem w lecie i może uda mi się wreszcie zobaczyć erupcję wulkanu :D. Teraz JS był otwarty, dzięki czemu miałem możliwość poznać osobiście Gilberta Gudjonssona (niesamowity człowiek i prawdziwy pasjonat), poprzymierzać zegarki i zobaczyć miejsce gdzie powstają te niesamowite czasomierze :D. W sklepie firmowym jest warsztat 2x2 metry i tam składanych ręcznie jest część modeli. Gilbert był bardzo zdziwiony, że nawet w Polsce znane są jego wyroby. Co do planów zakupowych, to hmm... tak chyba się nie oprę :D, zwłaszcza że mam obiecany specjalny rabat 👍.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow factor jest i to nie mały, tylko jak się odczytuje godzinę? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, brejq napisał(-a):

Wow factor jest i to nie mały, tylko jak się odczytuje godzinę? :D 

Dość łatwo 😁. Ring zewnętrzny godzinowy jest nieruchomy, ring wewnętrzny minutowy i "globus" są obrotowe. Czubek róży wiatrów wskazuje czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Callahan napisał(-a):

Nie wiem, czy ten wpis powinien być w tym dziale, czy w dziale z zegarkami chińskimi, ale zważywszy na rozpoznawalność tej marki i nagrody jakie już zgarnęli, to chyba dobre miejsce 😁.

 

Mikrobrandem CIGA na pewno nie jest:

https://www.watch-wiki.net/doku.php?id=ciga_design

 

"CIGA Design is a watch brand which belongs to the company Tianjin Qiwan Technology Co., Ltd., located in Tianjin, China. The latter produces a multitude of products and also acts as a supplier of diverse services."


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Callahan napisał(-a):

(...) Co do planów zakupowych, to hmm... tak chyba się nie oprę :D, zwłaszcza że mam obiecany specjalny rabat 👍.

I super! Trzymamy obydwoje kciuki za rychły powrót na Islandię i... abyś polubił fotografię zegarkową ;). Masz tyle interesujących zegarków, a tak mało ich zdjęć...


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Callahan napisał(-a):

Dość łatwo 😁. Ring zewnętrzny godzinowy jest nieruchomy, ring wewnętrzny minutowy i "globus" są obrotowe. Czubek róży wiatrów wskazuje czas.

czy to znaczy, że w samo południe ziemia jest "do góry nogami" ? Czy tylko róża wiatrów jest "mobilna"

CIGA Desing kojarzę jeszcze z ich "szkieletorów", ale zdecydowanie ten globus robi najlepszą robotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Mikrobrandem CIGA na pewno nie jest:

https://www.watch-wiki.net/doku.php?id=ciga_design

 

"CIGA Design is a watch brand which belongs to the company Tianjin Qiwan Technology Co., Ltd., located in Tianjin, China. The latter produces a multitude of products and also acts as a supplier of diverse services."

Jako cała korporacja pewnie nie jest, masz całkowitą rację, ale lepszego działu ma wpis nie znalazłem ☹️. Jeśli zły dział wybrałem, zawsze można wpis przenieść, żeby nie kłuł w oczy 😉😁

4 godziny temu, AK&AK napisał(-a):

I super! Trzymamy obydwoje kciuki za rychły powrót na Islandię i... abyś polubił fotografię zegarkową ;). Masz tyle interesujących zegarków, a tak mało ich zdjęć...

Wielkie dzięki 👍😁. A co do fotografii, obiecuję poprawę. Obawiam się jednak, że nie będą to zdjęcia artystyczne ☹️ i tak ładne jak Wasze 👍.

4 godziny temu, Nocny duch napisał(-a):

czy to znaczy, że w samo południe ziemia jest "do góry nogami" ? Czy tylko róża wiatrów jest "mobilna"

CIGA Desing kojarzę jeszcze z ich "szkieletorów", ale zdecydowanie ten globus robi najlepszą robotę

Sama róża wiatrów nie jest mobilna, obraca się cały "globus". Z naszej perspektywy faktycznie o 12 jesteśmy do góry nogami 😁, ale w Australii jest ok 😉😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas mnie tutaj nie było :) Pierwszy na forum a nawet w Internecie można znaleźć tylko kilka zdjęć

cFK6R5P.jpg

vIJPgpN.jpg

ti5Mbgr.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Jakiś czas mnie tutaj nie było :) Pierwszy na forum a nawet w Internecie można znaleźć tylko kilka zdjęć

cFK6R5P.jpg

vIJPgpN.jpg

ti5Mbgr.jpg

A zegarek w zestawie też jest? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, nav napisał(-a):

A zegarek w zestawie też jest? 🙂


Kawał klocka. Dokupiłem zapięcie i jest miazga. Lubię szukać minusów to mogły by być śrubki nie piny i bezel fajniej klikać chociaż tragedii nie ma :)
No i nigdzie nie znalazłem recenzji czy nawet większej ilości zdjęć a powiem szerze, że zegarek wart zakupu. Bransoleta nie wiem dla kogo w domu muszę zdjąć pewnie 7 lub 8 ogniw.

fS4U6fQ.jpg

TU1YWu2.jpg

TzDnAkl.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem na VJ7750, teraz na nadgarstek trafia kwarcyk :)

5e88b6698146429de2cf7f02c05be718.jpg
12d82fa91da3b5595f4689d1ec4a3507.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.