Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yakuz

Gdzie jest żarty żartami??

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ASTRAL napisał(-a):

dlaczego nie banuje się pojedynczych userów

popieram w całości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wykrakałem to wczoraj...😒 Ale widzę że przywrócili😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenzura?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy cenzura. Chyba ktoś się zdenerwował wiecznymi kłótniami - czasami się pojawiało więcej kłótni niż memów, czytać się tego nie dało 😉 Co prawda moderatorzy dość sprawnie usuwali te żenujące kłótnie, no ale ileż można upominać ciągle o jedno i to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tuska było

to się zawiesiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat na wszystkich było, łącznie z prezydentem. Ktoś w końcu nie wytrzymał i w sumie się nie dziwię 😉

Tylko tu nie o te memy chodziło a o ciągłą kłótnie. Co chwilę administracja miała do wywalania przynajmniej po kilkanaście postów. Także ktoś w końcu pewnie powiedział stop 😄

No ale to moje dywagacje, może przyczyna jest (była) inna.

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ogólnie najbardziej denerwowały (dopuszczalne, jak się okazuje) obleśne aluzje seksualne. Namiętnie wywalane przez kolegów modów żarty polityczne czy powszechnie i tak stosowane „miękkie” przekleństwa natomiast wg mnie były zupełnie ok. Choć rozumiem, że z przekleństwami musimy się trzymać reguł. 
Moim zdaniem temat był ogólnie w porządku, pozwalał się rozerwać tu, na miejscu.

Brakowało mi tylko możliwości „ponielubienia” posta ;)

Bo niektóre żarty były naprawdę nie na poziomie.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ja tam zawsze coś dla siebie znalazłem i czasami puszczałem dalej 😕😕😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze było to polityczne dno, które niektórzy koledzy tu wrzucali. Niby żarty ale jak ktoś ma takie poczucie humoru to współczuję. Zwykła propaganda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, pmwas napisał(-a):

Mnie ogólnie najbardziej denerwowały (dopuszczalne, jak się okazuje) obleśne aluzje seksualne. Namiętnie wywalane przez kolegów modów żarty polityczne czy powszechnie i tak stosowane „miękkie” przekleństwa natomiast wg mnie były zupełnie ok. Choć rozumiem, że z przekleństwami musimy się trzymać reguł. 
Moim zdaniem temat był ogólnie w porządku, pozwalał się rozerwać tu, na miejscu.

Brakowało mi tylko możliwości „ponielubienia” posta ;)

Bo niektóre żarty były naprawdę nie na poziomie.

Tak jak żartujący byli na poziomie dżdżownicy...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'' Z czego się śmiejemy''??? A no z niczego już😛😛😛😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywróćcie proszę ten wątek, ja go lubiłem. Mimo politycznego dna pojawiały się tam też perełki...

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie tego wątku jest zdumiewające.....zdumiewająco beznadziejne tak konkretnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Byłem pewny,że mój post zostanie zamknięty,choć z żarty żartami absolutnie nie miał nic wspólnego 😃

Edytowane przez ekskalibur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, za co podpadł wątek o whisky i piwie?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Astarloa12 napisał(-a):

A tak z ciekawości, za co podpadł wątek o whisky i piwie?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę temat żartów z pewnych przyczyn wylądował w koszu i tak zostanie. 

Zakładanie pochodnych tematów zakończy się tym samym. 

Trwa dialog w tej sprawie  ale musimy wszyscy pamiętać, że jest to forum zegarkowe i  jeśli chodzi o zegarki to możemy się nie zgadzać, dyskutować, czasami przekraczać dozwolone granice (nie bez konsekwencji regulaminowych) o tyle tematy zupełnie z zegarkami nie związane a będące dość zapalne i prowokujące różne  niezdrowe reakcje  nie muszą tu się znajdować. 

Miłego wieczoru życzę wszystkim :)

Edycja

Nie oczekuję zrozumienia od wszystkich a zwłaszcza od tych dla których temat żartów był zaworem bezpieczeństwa otwieranym w chwilach maksymalnego stresu. Jednak musimy wspólnie dbać o jakość forum. 

Edycja2

Jak ktoś wchodzi na forum zegarkowe i najważniejszym tematem są dla niego patelnie  to podejrzewam, że pomylił fora  😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.01.2024 o 10:31, souls_hunter napisał(-a):

Chyba nie o to chodziło założycielom tego forum, aby mieć disco polo zamiast fachowej merytorycznej dyskusji i krzewienia wiedzy oraz pasji, wymieniania się wiedzą i doświadczeniem na temat zegarków. Może niech oni się wypowiedzą?

 

Założyciele tego forum delikatnie mówiąc niewiele mają już z nim wspólnego od dawna................. jak i zdecydowana większość aktywnych, dużo wnoszących użytkowników.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Częściowo rozumie posunięcie moderacji..ale czy nazwa ''PO GODZINACH'' nie tłumaczy samą siebie ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, -mrovka- napisał(-a):

Częściowo rozumie posunięcie moderacji..ale czy nazwa ''PO GODZINACH'' nie tłumaczy samą siebie ?? 

Ooo too too 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, satanic napisał(-a):

Niby reklama wyrobów.

A później prośba o wpłatę bo to nasze forum, a tematy to już nie.

W punkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Adi napisał(-a):

 

Założyciele tego forum delikatnie mówiąc niewiele mają już z nim wspólnego od dawna................. jak i zdecydowana większość aktywnych, dużo wnoszących użytkowników.

 

Może i nie wnosze o zegarkach nic ale mam i z 60 szt.Tak że chyba mogę być tu na forum chyba 🤔🤔🤔 Zawsze nosiłem i będę nosił zegarki. Nie daje patelni do działu o Casio. Ale nie żyje samymi zegarkami. 

12 godzin temu, rk7000 napisał(-a):

Na tą chwilę temat żartów z pewnych przyczyn wylądował w koszu i tak zostanie. 

Zakładanie pochodnych tematów zakończy się tym samym. 

Trwa dialog w tej sprawie  ale musimy wszyscy pamiętać, że jest to forum zegarkowe i  jeśli chodzi o zegarki to możemy się nie zgadzać, dyskutować, czasami przekraczać dozwolone granice (nie bez konsekwencji regulaminowych) o tyle tematy zupełnie z zegarkami nie związane a będące dość zapalne i prowokujące różne  niezdrowe reakcje  nie muszą tu się znajdować. 

Miłego wieczoru życzę wszystkim :)

Edycja

Nie oczekuję zrozumienia od wszystkich a zwłaszcza od tych dla których temat żartów był zaworem bezpieczeństwa otwieranym w chwilach maksymalnego stresu. Jednak musimy wspólnie dbać o jakość forum. 

Edycja2

Jak ktoś wchodzi na forum zegarkowe i najważniejszym tematem są dla niego patelnie  to podejrzewam, że pomylił fora  😉

To jest dział Po Godzinach chyba 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.