Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yakuz

Gdzie jest żarty żartami??

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie....wątek wyparował? Czy może został zamknięty jak wątek o piwie i whisky? Idąc tym tropem zamknijmy również temat o cygarach i broni , nożach.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykane są tematy, w których notorycznie łamie się regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc był to jeden z bezsensownych wątków w tym forum. Serwisów z durnymi memami a w nich terabajty memów są dziesiątki. Jeśli ktoś naprawdę ma potrzebę marnowania czasu na ich przeglądanie droga wolna. W sumie do tego tylko ten wątek się sprowadzał. Fakt, też czasem coś tam zamieszczałem ale bez tego da się żyć i tęsknił nie będę. Move on guys jak mawiają amerykanie.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamykane są tematy, w których notorycznie łamie się regulamin.

a o co poszło tym razem - znów polityka czy coś poważniejszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiłem ten wątek, co jakiś czas była jakaś perełka lub dwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, RoKoKo napisał(-a):

dobrze pójdzie to jedynym aktywnym będzie Kuchenka mikrofalowa 😁

🤣

 

Szkoda bo tu żarciki były "filtrowane" i zawsze zaczynałem od wątku tego dzień :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, szkoda, że są usuwane tak fajne tematy i jak dla mnie ze szkodą dla forum bo nie ma co oszukiwać w tych tematach udzielali się przeważnie ci sami ludzie, a tak aktywność spadnie, choć i tak spada od dłuższego czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także wyrażam żal i wnioskuję za przywróceniem wątku. To jest taka odpowiedzialność zbiorowa a gdzie rola moderatorów? Jeżeli ktoś złamie regulamin na forum głównym to też za karę je zlikwidujemy?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie o to chodziło założycielom tego forum, aby mieć disco polo zamiast fachowej merytorycznej dyskusji i krzewienia wiedzy oraz pasji, wymieniania się wiedzą i doświadczeniem na temat zegarków. Może niech oni się wypowiedzą?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to są takie tematy, ale człowiek nie siedzi w nich 24 godziny na dobę i chce trochę rozrywki lub podyskutować na temat dobrego piwa czy whisky. Są moderatorzy to  niech dają ostrzeżenia lub usuwają pojedyncze posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A to nie można na nowo utworzyć ten dział 🤔🤔🤔 co stoi na przeszkodzie żeby utworzyć nowy temat 🤔🤔🤔

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Bugs napisał(-a):

Jeszcze więcej poprawności to jeszcze bardziej spadnie, ciekawe kiedy ktoś zauważy związek z ewolucją w kierunku nudy z koniecznością żebrania o pieniądze.

🎯🎯

14 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

A to nie można na nowo utworzyć ten dział 🤔🤔🤔 co stoi na przeszkodzie żeby utworzyć nowy temat 🤔🤔🤔

Ale z Ciebie rebel... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,
kuchenka wybrana, pierwszy żart mamy za sobą... tylko zachowywać się tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika informatycznego:

 

Nie da się poczyścić i pousuwać kilkunastu tematów, np. tysiąca stron o samochodach na rzecz większej ilości miejsca? Kto tak szczerze, z ręką na sercu wraca do 356 czy 517 strony?

 

Ja tu nie bronię żadnego tematu czy nie daję wskazówek do wywalenia następnego, ot pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wamo napisał(-a):

Pytanie laika informatycznego:

 

Nie da się poczyścić i pousuwać kilkunastu tematów, np. tysiąca stron o samochodach na rzecz większej ilości miejsca? Kto tak szczerze, z ręką na sercu wraca do 356 czy 517 strony?

 

Ja tu nie bronię żadnego tematu czy nie daję wskazówek do wywalenia następnego, ot pytam.

 

Sfinansujesz taka akcję?


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie o to chodziło założycielom tego forum, aby mieć disco polo zamiast fachowej merytorycznej dyskusji i krzewienia wiedzy oraz pasji, wymieniania się wiedzą i doświadczeniem na temat zegarków. Może niech oni się wypowiedzą?

Forum powinno być przede wszystkim społecznością, idąc Twoim tokiem myślenia wszystkie wątki niezegarkowe z "Po godzinach" powinny iść do kosza.
Zamykanie wątków to głupota dla mnie, dlaczego nie banuje się pojedynczych userów, a karze wszystkich?
Forum dawno temu przestało być oazą merytoryki, ostatnim Mohikaninem jest chyba kolega rads w wątku Longinesa, szacunek za jego wiedzę i chęć dzielenia się nią.
No, chyba że za merytoryczne uważasz fotki opatrzone komentarzami w stylu "są Rolexy jest i batman", dyskusje o koszulach, czy dylematy typu "jubilee czy oyster, która wyrywa bardziej włosy z ręki".


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi paseczkami i bransoletami pełna zgoda. Jak dziewczynki w przedszkolu albo w reklamie o misiach Haribo - który jest bardziej słitaśny.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Anansi napisał(-a):

 

Sfinansujesz taka akcję?

Mogę to robić po godzinach w czynie społecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Anansi napisał(-a):

 

Sfinansujesz taka akcję?

to moderator może zrobić - na wielu forach się tak robiło żeby miejsce na serwerze oszczędzać - zamykasz temat o samochodach, żarty żartami itp. - wywalasz do kosza, zakładasz samochody vol. 2 , żarty żartami vol. 2 i jazda od nowa

 

nikt się nie będzie bawił w przekopywanie 1000 stron tematu, wywalało się całość

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teorii spiskowych też było kilka. Im nowsza, tym szybciej kończyła się rozpierdziuchą. ;)
PS, zaraz pojawią się zwolennicy tematów niezłomnych i niekończących się...


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.