Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yakuz

Gdzie jest żarty żartami??

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

mam i z 60 szt

Łooo Panie... Poważnie? 🙂 Chociaż pewnie są tacy co mają więcej :-] Mogę to pokazać żonie? 🤣

 

Na każdym forum jest dział z tematami o pierdołach i jakoś się to kreci lepiej lub gorzej 🙂 Mi ten dział z żartami nie przeszkadzał, ale tak czułem że go zablokują, bo często wybuchały tam kłótnie o memy... Tak kłótnie o memy... Wiem żenujące... Chyba komuś przestało się chcieć sprzątać 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
25 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

Łooo Panie... Poważnie? 🙂 Chociaż pewnie są tacy co mają więcej :-] Mogę to pokazać żonie? 🤣

 

Na każdym forum jest dział z tematami o pierdołach i jakoś się to kreci lepiej lub gorzej 🙂 Mi ten dział z żartami nie przeszkadzał, ale tak czułem że go zablokują, bo często wybuchały tam kłótnie o memy... Tak kłótnie o memy... Wiem żenujące... Chyba komuś przestało się chcieć sprzątać 😞

Za mało luzu do życia 😁😁😁

25 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

Łooo Panie... Poważnie? 🙂 Chociaż pewnie są tacy co mają więcej :-] Mogę to pokazać żonie? 🤣

 

Na każdym forum jest dział z tematami o pierdołach i jakoś się to kreci lepiej lub gorzej 🙂 Mi ten dział z żartami nie przeszkadzał, ale tak czułem że go zablokują, bo często wybuchały tam kłótnie o memy... Tak kłótnie o memy... Wiem żenujące... Chyba komuś przestało się chcieć sprzątać 😞

Zegarków to może więcej, moja Małżonka to woli żebym już zbierał zegarki, chodził do kina, jeździł na ryby i takie tam niż miałbym się gdzieś szlajać  z piwskiem i po bramach wystawać 😁😁😁. Na poranki chodziłem zamiast do kościoła a  wędkarstwem zarazili mnie wujkowie, jakoś miałem 8 lat i tak zostało . Nie wolno zabijać zdrowej pasji 🤗🤗🤗  Zresztą widzicie jakie fotki  wrzucam w Po Godzinach 😁😁😁

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, TomcioMiki napisał(-a):

Może i nie wnosze o zegarkach nic ale mam i z 60 szt.Tak że chyba mogę być tu na forum chyba 🤔🤔🤔 Zawsze nosiłem i będę nosił zegarki. Nie daje patelni do działu o Casio. Ale nie żyje samymi zegarkami. 

To jest dział Po Godzinach chyba 🤔🤔🤔

Taką Twoja "wadę" zauważyłem drogi krajaninie. Za dużo i za bardzo bierzesz do siebie. :) Więcej luzu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Adi napisał(-a):

Taką Twoja "wadę" zauważyłem drogi krajaninie. Za dużo i za bardzo bierzesz do siebie. :) Więcej luzu ;)

Przecież wyżej napisałem więcej luzu w życiu 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

moja Małżonka to woli żebym już zbierał zegarki, chodził do kina, jeździł na ryby i takie tam niż miałbym się gdzieś szlajać  z piwskiem i po bramach wystawać 😁😁😁

Czyli powiadasz, że jak będę chciał kolejny zegarek to mam postraszyć że pójdę w alkohol?😁 Jest to jakiś plan🤣

Edytowane przez mariusz9a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mariusz9a napisał(-a):

Czyli powiadasz, że jak będę chciał kolejny zegarek to mam postraszyć że pójdę w alkohol?😁 Jest to jakiś plan🤣

Moje nie mówię, po jakimś czasie przygląda się i pyta to jakiś nowy tego nie widziałam a ja mówię że mam go już pół roku 🤣🤣🤣 i tak to się kręci 🤗🤗🤗  A samych G mam 20 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się wywołany, więc nie unikam odpowiedzi. Dział żartów budził często niezdrowe emocje i ze względu na powszechne i smutne podziały polityczne Polaków, przenosiło się to i na nasze Forum. Z jednej strony szkoda mi, że został zamknięty, z drugiej strony może to i lepiej, że do tego doszło. Nie zabierałem tutaj głosu, bo trudno mi było zadeklarować się jednoznacznie, na tak lub nie. 

Podejrzewam jednak, że w dalszej perspektywie to jednak nie poskutkuje zamknięciem "gorących tematów", bo przeniesie się te spory do innych tematów w "Po godzinach". Pozostanie wtedy albo zamykanie kolejnych, albo przywrócenie "Żartów", które wg mnie powinny raczej wtedy funkcjonować w poszerzonej formie "Hyde Park" i na tych samych zasadach jak to jest w UK, tylko oczywiście w wersji internetowej. 

Dywagacje na wyrost a wkrótce zostanie przyjęta przez Sejm ustawa o zwalczaniu "mowy nienawiści" i któż z nas chciałby "siedzieć" za "nietrafione żarty"? ;) 

Hamować języki dla dobra własnego. :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Czuję się wywołany, więc nie unikam odpowiedzi. Dział żartów budził często niezdrowe emocje i ze względu na powszechne i smutne podziały polityczne Polaków, przenosiło się to i na nasze Forum. Z jednej strony szkoda mi, że został zamknięty, z drugiej strony może to i lepiej, że do tego doszło. Nie zabierałem tutaj głosu, bo trudno mi było zadeklarować się jednoznacznie, na tak lub nie. 

Podejrzewam jednak, że w dalszej perspektywie to jednak nie poskutkuje zamknięciem "gorących tematów", bo przeniesie się te spory do innych tematów w "Po godzinach". Pozostanie wtedy albo zamykanie kolejnych, albo przywrócenie "Żartów", które wg mnie powinny raczej wtedy funkcjonować w poszerzonej formie "Hyde Park" i na tych samych zasadach jak to jest w UK, tylko oczywiście w wersji internetowej. 

Dywagacje na wyrost a wkrótce zostanie przyjęta przez Sejm ustawa o zwalczaniu "mowy nienawiści" i któż z nas chciałby "siedzieć" za "nietrafione żarty"? ;) 

Hamować języki dla dobra własnego. :) 

 

A ja dałem marchewkę z pięcioma palcami , co ona zawiniła 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podpisuję się oburącz pod postem Ceteth'a.

Poza motywacją do zamknięcia "Najlepszego przyjaciela człowieka" - mam psa i mieszkam w domu, więc oprócz 3 spacerów dziennie ma do dyspozycji ogródek. Moja motywacja jest taka, że smutno mi oglądać wiadomości o tych, które odeszły.

Edytowane przez jacek_63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ASTRAL napisał(-a):

Wątek o samochodach też zamknąć, bo tam się chwalą fajnymi furami, a jak ktoś 20 letnim gruzem jeździ to go uj szczela 😁

Ooo tak tak , ja tak mam i mnie szczela 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tematy jak żarty, ogólnie dział po godzinach i pińć tematów zegarkowych trzymają to forum przy życiu ;) Taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, jacek_63 napisał(-a):

Podpisuję się oburącz pod postem Ceteth'a.

Poza motywacją do zamknięcia "Najlepszego przyjaciela człowieka" - mam psa i mieszkam w domu, więc oprócz 3 spacerów dziennie ma do dyspozycji ogródek. Moja motywacja jest taka, że smutno mi oglądać wiadomości o tych, które odeszły.

A ja ma królisia staruszka i robi mi bobki po chacie 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja ma królisia staruszka i robi mi bobki po chacie

patrząc na Twoje zamiłowanie do kuchni, to się boję, króliś może skończyć kiedyś jako pasztet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wędkarstwo zamknać. Przeca ryby cierpia , jak sie na haczyk naadzieją...

Propagowanie przemocy nad zwierzetami :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wątek muzyczny też do kasacji, bo dużo płyt blackmetalowych itp. przedstawionych w wątku mogłoby urazić czyjeś wartości religijne. Tak jak jak kolega Ceteth napisał, jeśli temat kogoś nie interesuje lub może być kontrowersyjny to nie wchodzić i już. Zapewniam że ciśnienie krwi będzie w normie a i dzień będzie lepszy😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, plszcto napisał(-a):


patrząc na Twoje zamiłowanie do kuchni, to się boję, króliś może skończyć kiedyś jako pasztet emoji2960.png

Nie ma takiej opcji 😁😁😁

4 minuty temu, mkl1 napisał(-a):

Wędkarstwo zamknać. Przeca ryby cierpia , jak sie na haczyk naadzieją...

Propagowanie przemocy nad zwierzetami :)

 

😱😱😱😱😱

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tyn wszystkim, którzy ubolewają nad niedostatkiem memów itp. na forum,  przypominam nieśmiało o serwisach internetowych z zawartością tychże w ilości przekraczającej ludzki pojęcie. Co do muzyki black metal nie słucham, nie rozumiem, nie staram się jej zrozumieć, nie przeszkadza mi to, że pojawia się w dziale muzycznym.

p.s. wartości ani uczuć religijnych nie posiadam.

Edytowane przez souls_hunter

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tego tematu to "gdzie jest żarty - żartami" 

Odpowiedź już tu padła - temat żarty - żartami został usunięty. 

Wyczerpuje to ten temat. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.