Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Rajdowy "heritage" Toyoty to całkiem fajne wspomnienia. Moim zdaniem większość użytkowników Toyoty nie ma o tym pojęcia. I myślę niestety, że wcale ich to nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA dziś Toyota to marka najkapeluszniejsza ze wszystkich. Przegonili Skodę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie. Dziś starsi stateczni panowie i panie "robiące" 5000 km rocznie przenieśli się do jarisów i ałrisów. Naprawdę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie :D bo styknie z budżetu, a dla mnie jeśli chodzi o kiedykolwiek wydane RAVki to ta nie ma konkurencji (patrząc na wygląd).

 

W sumie mam salon Toyoty po drugiej stronie ulicy, trzeba by podejść i zobaczyć czy mają albo kiedy mieć będą jakąś sztukę pokazową. Szczerze mówiąc spodziewałem się, że krzykną z 15-20k więcej za podstawę.

Design nowej RAV całkiem fajny, choć tył mocno tiguanowy... Ale w tej klasie faktycznie pozytywnie się wyróżnia.

 

Natomiast cennik to jakiś absurd. Full wersja benzyny 173KM to ok 185 tys  :blink:  Nie jeździłem tym pojazdem oczywiście, ale papierowe parametry i doświadczenia z marką każą mi mysleć, że to będzie mułowate auto :wacko: A znając ich podejście do negocjacji cen to będzie pewnie 179,9 plus dywaniki i brelok do kluczy. 

gdyby trochę poszukać, to za ok 140 tys. jest full wersja Nissana X-traila na sprawnym 177dCi sprzężonym z udanym CTV. Design nie powala, ale wnętrze i funkcjonalność są bardzo przyzwoite, włącznie z detalami ze schodzących Mercedesów ;) Ty kupujesz za firmowe więc pewnie ci nie zależy, ale za własne pieniądze takie koszty Toyoty mnie osobiście by zastopowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrożał civic, mazda 3  wiec nie dziwi, że corolla również. Mało kto zapłaci za zwykłego kompakta ponad 100k ( hot hatche to zupełnie inna kategoria).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec roku Toyota robi całkiem przyzwoite upusty. Mi się udało kupić poprzednia generację w hybrydzie 23 tys poniżej cennika. 4x4 selection. Nowakosztuje praktycznie tyle samo. X-trail z napędem 4x4 w automacie kosztuje w cenniku promocyjnym 162 tys. Do tego lakier i tapicerka skórzana i wychodzi 167 tys. Za tekna. Czyli drożej od hybrydy 194km. Gdzie ten wypas za 140?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 tys. upustu było dlatego, że to model schodzący. Na nową RAV4 w grudniu 2019 w życiu nie dostaniesz zbliżonego rabatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda, punkt 6:

Rozumiem to tak, że po otrzymamy kwitka od diagnosty zgłaszamy sie z tym kwitkiem na policje i oni odblokowują dowód w cepiku bo oni zablokowali. Wychodzi na to, ze niema znaczenia do jakiej jednostki policji sie zgłosimy, wszyscy maja dostęp, przynajmniej powinni mieć, nie trzeba pedałować do Olsztyna jak sie jest z Krakowa.

Dziękuję bardzo za info  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh ja to pamietam rok 2000 jak golas corolla e11 po lifcie 42kzl kosztowala to byly czasy  :lol:


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Civica w 2000 z klimą, elektrycznymi szybami z przodu, elektrycznymi lusterkami zapłaciłem 68tys.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 tys. upustu było dlatego, że to model schodzący. Na nową RAV4 w grudniu 2019 w życiu nie dostaniesz zbliżonego rabatu.

Auto kupiłem blisko rok temu. Wtedy jeszcze nowej RAV4 na oczy nie widział...

 

W mazdzie dawali w marcu całe 0% za to koła zimowe gratis ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh ja to pamietam rok 2000 jak golas corolla e11 po lifcie 42kzl kosztowala to byly czasy  :lol:

 

 

Za Civica w 2000 z klimą, elektrycznymi szybami z przodu, elektrycznymi lusterkami zapłaciłem 68tys.

 

S7

 

 

moi rodzice avensisa w kombi w 2001 roku 1,8 benzyna w 2 wersji z najwyższych kupili za 61k zł...honda widac byla droższa


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I całe 90KM 1.4iS. Mam go do tej pory. 267tys. przejechane. Liftback.

 

S7

 

Też go miałem, 5d w kolorze pomarańczowym. Super auto, chociaż głośne w środku, nawet jak na tamte czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kumam dlaczego Sedan Corolli z silnikiem 1.6 wolnossącym jest droższy od Heczbeka z 1.2 turbo. Wersja wyposażenia ta sama.

Nie dość, że sedany się u nas gorzej sprzedają to jeszcze zniechęcają do jego zakupu durnowatą polityką cenową. Japończycy to w ogóle stan umysłu...wiele decyzji w ich koncernach jest dziwacznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kumam dlaczego Sedan Corolli z silnikiem 1.6 wolnossącym jest droższy od Heczbeka z 1.2 turbo. Wersja wyposażenia ta sama.

Nie dość, że sedany się u nas gorzej sprzedają to jeszcze zniechęcają do jego zakupu durnowatą polityką cenową. Japończycy to w ogóle stan umysłu...wiele decyzji w ich koncernach jest dziwacznych.

Może dlatego, że wielu ludzi w Polsce wciąż kupuje auta na wiele lat a 1.6 wolnossący jest chyba trwalszy niż debil 1.2 na amfie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka to różnica?

 

ok 2 tys

Może dlatego, że wielu ludzi w Polsce wciąż kupuje auta na wiele lat a 1.6 wolnossący jest chyba trwalszy niż debil 1.2 na amfie?

 

Trwalszy i tańszy w produkcji więc tym bardziej niezrozumiała jest polityka cenowa. Z resztą z poprzednią generacją było tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że wielu ludzi w Polsce wciąż kupuje auta na wiele lat a 1.6 wolnossący jest chyba trwalszy niż debil 1.2 na amfie?

Co za różnica jaka trwałość? Przedłużasz gwarancję na czas trwania leasingu, a później to nie Twój problem.

 

Z drugiej strony, kto kupuje za prawie 80 tys auto (mowa o nowej corolli), które w standardzie ma plastikową kierownicę?!

Niewiele drożej można dostać nową 1 od BMW (oczywiście już po rabatach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec roku Toyota robi całkiem przyzwoite upusty. Mi się udało kupić poprzednia generację w hybrydzie 23 tys poniżej cennika. 4x4 selection. Nowakosztuje praktycznie tyle samo. X-trail z napędem 4x4 w automacie kosztuje w cenniku promocyjnym 162 tys. Do tego lakier i tapicerka skórzana i wychodzi 167 tys. Za tekna. Czyli drożej od hybrydy 194km. Gdzie ten wypas za 140?

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-x-trail-2-0-dci-177km-xtronic-4wd-tekna-ID6yAbpz.html#02e28c14be

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.