Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Ceteth napisał(-a):

Etype to dla mnie jedno z najpiękniejszych aut, które kiedykolwiek wyjechało na drogi, ale niekoniecznie w tym kolorze :P 

Ale mi bardziej podoba się wersja z krytymi reflektorami 🤗🤗🤗

jaguar-e-type-restomod-ford-k.jpg

jaguar-e-type-restomod-ford-przod1.jpg

jaguar-e-type-restomod-ford-logo-1180x500-c-center.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą piękne samochody do sprzedania: https://www.brusselstimes.com/brussels/888902/epic-find-22-luxury-sports-cars-worth-millions-found-in-old-brussels-warehouse-tbtb?utm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR1hEXTNMc4zO-hPNF_gyarGemL330pwmCWMJ89KjXQD3UNEN0V9lSpbngk#Echobox=1705995292

 

Merk Model
Ferrari 250 GTE
Ferrari 328 GTS
Ferrari 328 GTS
Ferrari 348 Competizione
Ferrari 348 Spider
Ferrari 365 GT4-BB Yellow
Ferrari 550 Maranello
Ferrari 550 Maranello
Ferrari 575M
Ferrari 575M_Manual
Ferrari Mondial Cabriolet
Ferrari Testarossa - Black
Ferrari Testarossa 512 TR
Ferrari Testarossa - Red
Ferrari Testarossa TR512M Red
Ferrari Testarossa TR512M Yellow
Porsche 911 2,0s
Porsche 911 2,4 E
Porsche 911 2,4 S
Porsche 911 930 3,3 TURBO

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.01.2024 o 21:06, kiniol napisał(-a):

Tak właśnie jest...skutecznie wyleczyłem się z porad "starych majstrów", im większy przebieg, tym bardziej lepki olej...nie ma tak...


Bylo na YT. Panu stary silnik stukał, wiec „zalał” 10W40. Nie pomogło, zmienił na 15W60. Nie pomogło, dał 80W90.

 

Jak się domyślacie - pomogło :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, vvv napisał(-a):

Będą piękne samochody do sprzedania: https://www.brusselstimes.com/brussels/888902/epic-find-22-luxury-sports-cars-worth-millions-found-in-old-brussels-warehouse-tbtb?utm_term=Autofeed&utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR1hEXTNMc4zO-hPNF_gyarGemL330pwmCWMJ89KjXQD3UNEN0V9lSpbngk#Echobox=1705995292

 

Merk Model
Ferrari 250 GTE
Ferrari 328 GTS
Ferrari 328 GTS
Ferrari 348 Competizione
Ferrari 348 Spider
Ferrari 365 GT4-BB Yellow
Ferrari 550 Maranello
Ferrari 550 Maranello
Ferrari 575M
Ferrari 575M_Manual
Ferrari Mondial Cabriolet
Ferrari Testarossa - Black
Ferrari Testarossa 512 TR
Ferrari Testarossa - Red
Ferrari Testarossa TR512M Red
Ferrari Testarossa TR512M Yellow
Porsche 911 2,0s
Porsche 911 2,4 E
Porsche 911 2,4 S
Porsche 911 930 3,3 TURBO

I jachty potaniały ostatnio...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w końcu mamy odbierać nowe auto, czekamy jeszcze na telefon od dilera, że wszystko gotowe z leasingiem i że auto zarejestrowane i ruszamy :)

zimówki już czekają u wulkanizatora

w sobotę wyjazd na ferie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pechagto napisał(-a):

Dzisiaj w końcu mamy odbierać nowe auto, czekamy jeszcze na telefon od dilera, że wszystko gotowe z leasingiem i że auto zarejestrowane i ruszamy :)

zimówki już czekają u wulkanizatora

w sobotę wyjazd na ferie

 

A jakie?


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

budżetowo, budżetowo

nie omieszkam dać zdjęcie jak odbiorę

delikatnie napięcie tylko buduję żeby jęk zawodu nie był za głośny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, pechagto napisał(-a):

budżetowo, budżetowo

nie omieszkam dać zdjęcie jak odbiorę

delikatnie napięcie tylko buduję żeby jęk zawodu nie był za głośny

 

 

aaaa... wiec informacja o tym, ze odbierasz nowy samochod byla po to zeby podtrzymac napiecie? no no 😅


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już nie mogę się doczekać, auto od piątku już u dilera tylko papierki pozałatwiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pechagto napisał(-a):

budżetowo, budżetowo

nie omieszkam dać zdjęcie jak odbiorę

delikatnie napięcie tylko buduję żeby jęk zawodu nie był za głośny

wrzuc fote z drogi do salonu, sprobujemy odgadnąć markę, model i może nawet pojemnośc silnika ;)

kurcze, uwielbiam takie dni - odbiór nowego auta - sa zdecydowanie za rzadko 😕

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pechagto napisał(-a):

No już nie mogę się doczekać, auto od piątku już u dilera tylko papierki pozałatwiać


Pamietam. Na początku stycznia po ponad 1,5 roku czekania przyjechał moj UAZ. Radość wielka i czekanie na szybkie „pozałatwianie papierków”. Czekałem do marca, w marcu zrezygnowałem. W kwietniu się zarejestrował. I do dzisiaj mi szkoda, że po takim czasie oczekiwania brakło mi miesiąca cierpliwości…

Choc wiem, ze by mnie szlag trafił z tym UAZem.

 

Ale emocje jak to w końcu przyjechało były cudowne… taka radość… i potem takie rozczarowanie 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja w listopadzie byłem umówiony na odbiór Audi, dzień wolny wzięty, przychodzę rozanielony do salonu, daje Pani potrzebne dokumenty i słyszę "no, to teraz jeszcze tablice i możemy działać". Po wymianie kilkukrotnej "Wy macie tablice - nie to pan ma tablice" okazało się, że leasing zamiast wysłać je do dealera, wysłał na adres z faktury, do siedziby głównej :P Mieszkam jakiś km od salonu, więc weekend spędziłem z myślą "mam zabawkę pod ręką, ale nie można się bawić bo ktoś nie pomyślał" :P 

 

Z innej beczki, kolega z firmy miał tydzień temu odbierać swoje Q5, ale... ale Audi uszkodziło mu drzwi podczas transportu więc teraz czeka aż mu naprawią nowe auto :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może się coś zdarzyć, szczególnie na linii Leasing/Dealer/Firma.

Podczas odbierania X3 latem, flota poinformowała mnie, że mam przyjechać do biura, ponieważ dealer tu dostarczy mój nowy samochód, a moje obecne auto zostanie przekazane do puli dla nowych pracowników. Kilka razy upewniałem się, czy na pewno wszystko jest zorganizowane. Kiedy przyjechałem do biura, okazało się, że dealer nie miał o tym pojęcia i auto nadal było w magazynie. Byłem przed urlopem, więc oddałem stare auto, a na odbiór nowego umówiłem się bezpośrednio u dealera.

Natomiast, kiedy wymieniałem drugi samochód, flota zaczęła mnie naciskać już od listopada, aby jak najszybciej zakończyć obecny leasing i odebrać nowe auto, które już czeka.

W przeciwieństwie do odbioru samochodu, zakończenie leasingu bez wykupu dla mnie, jest jednym z najbardziej stresujących momentów. Z moim autem wszystko było w przewidzianych normach, jednak inspektor stwierdził, że naprawa drzwi wykonana z OC sprawcy w serwisie wskazanym przez leasingodawcę była niewłaściwej jakości. Teraz Leasing chce przerzucić "utratę wartości rezydualnej", ale to już niech się flota martwi.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdziwiłem po wykupie Alfy Giulii z leasingu. Z 2 lata temu jakiś ku**s wyrwał mi z dachu płetwę/antenę. Oddałem auto do serwisu wskazanego przez leasingodawcę, naprawa przeciągnęła się 3 dni, ale, że miałem auto zastępcze to machnąłem ręką. Po wykupie, wyciągnąłem historię serwisową swojego auta i co się okazało? Sieroty jak wymieniali płetwę, zbili mi tylną szybę o czym oczywiście nie wspomnieli przy wydawaniu samochodu. Najgorsze jest to, że pieprzeni partacze i złodzieje, założyli szybę zamiennik, zamiast oryginalnej. Zaskakujące, że ukryli to przede mną a na auto-dna wyszło. Jak tylko dostałem wydruk, poleciałem sprawdzić, bo aż mi się wierzyć nie chciało, ale rzeczywiście, założony był tańszy zamiennik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ceteth napisał(-a):

Ja się zdziwiłem po wykupie Alfy Giulii z leasingu. Z 2 lata temu jakiś ku**s wyrwał mi z dachu płetwę/antenę. Oddałem auto do serwisu wskazanego przez leasingodawcę, naprawa przeciągnęła się 3 dni, ale, że miałem auto zastępcze to machnąłem ręką. Po wykupie, wyciągnąłem historię serwisową swojego auta i co się okazało? Sieroty jak wymieniali płetwę, zbili mi tylną szybę o czym oczywiście nie wspomnieli przy wydawaniu samochodu. Najgorsze jest to, że pieprzeni partacze i złodzieje, założyli szybę zamiennik, zamiast oryginalnej. Zaskakujące, że ukryli to przede mną a na auto-dna wyszło. Jak tylko dostałem wydruk, poleciałem sprawdzić, bo aż mi się wierzyć nie chciało, ale rzeczywiście, założony był tańszy zamiennik. 


Widzisz? Tak się skupiłes na wyrwanej płetwie, że nawet nie zauważyłeś pękniętej szyby 😒

 

Swoją drogą temu, co ją wyrwał bym ją z radością zamontował. Tez w okolicach tylnej szyby.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze zrozumiałem to nie złodziej płetwy uszkodził szybę to mechanik Wiesiu w warsztacie i żeby sprawę pod dywan zamieść to na szybko wymieniali 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, trollu napisał(-a):

o ile dobrze zrozumiałem to nie złodziej płetwy uszkodził szybę to mechanik Wiesiu w warsztacie i żeby sprawę pod dywan zamieść to na szybko wymieniali 


Oczywiscie, żartuję sobie 😃


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem na myjnię przed trasą, zaczynam myć auto a tam pyk, kabelek zamiast płetwy…

IMG_1122.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja takimi taksuwasiami posuwam od tygodnia, taryfa dość stała - dyszka wszędzie. Czasem trzeba wynajmować long-tail boata (motorówka), to dwie dyszki:

 

IMG_20240125_165817.jpg

IMG_20240125_175341.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Ceteth napisał(-a):

Pojechałem na myjnię przed trasą, zaczynam myć auto a tam pyk, kabelek zamiast płetwy…

IMG_1122.jpeg


O. Kiepsko :(


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś złodzieje mieli więcej fantazji i polotu, potrafili w nocy wyjąć silnik z poloneza lub głowicę z dużego fiata. Oczywiście maska na koniec zamknięta żeby na pierwszy rzut oka nic nie było widać. Historie zasłyszane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo chłodnicę z malucha. Schodzisz rano, chłodnicy nie ma, przysięgam!


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,Ranger w stanie ideał (-) szuka dobrego pana😁. Jakby co to na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.