Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Odnośnie tych dwukolorowych nadwozi, to zakładam że chyba chodzi o pokazanie że są w stanie ogarnąć skomplikowany (i zapewne drogi) proces nałożenia dwóch różnych kolorów lakieru Może i tak, jednak moim zdaniem wygląda to beznadziejnie. 

Chodzi o klienta, który wydaje na auto krocie, ale chce się bardziej wyróżnić na drogach spośród tych wszystkich czarnych, szarych i jednokolorowych nadwozi.

W przypadku Vintage wygląda to nieźle. Choćby stara Corvetta C1, nie jestem pewien czy to czasem Bugatti nie wprowadziło jako pierwsze dual tone.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Chodzi o klienta, który wydaje na auto krocie, ale chce się bardziej wyróżnić na drogach spośród tych wszystkich czarnych, szarych i jednokolorowych nadwozi.

W przypadku Vintage wygląda to nieźle. Choćby stara Corvetta C1, nie jestem pewien czy to czasem Bugatti nie wprowadziło jako pierwsze dual tone.

Pewnie tak. A odnośnie jednokolorowych aut, to już kiedyś ktoś tu wstawiał zdjęcie pokazujące różnice pomiędzy autami obecnie a kiedyś (bodajże lata 70-te). Teraz nuda, głównie czernie i szarości; kiedyś mnóstwo kolorów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, beniowski napisał(-a):

Pewnie tak. A odnośnie jednokolorowych aut, to już kiedyś ktoś tu wstawiał zdjęcie pokazujące różnice pomiędzy autami obecnie a kiedyś (bodajże lata 70-te). Teraz nuda, głównie czernie i szarości; kiedyś mnóstwo kolorów. 

Zgadza się, to było bodajże zdjęcie parkingu jakiegoś producenta.

Cóż klasyka jest zawsze elegancka, a ludzie na ogół chcą sie dobrze prezentować i różne odcienie niebieskiego, zielonego, czerwonego, zółtego, etc., - są zarezerwowane dla samochodów sportowych, super carów i hyper carów.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lynx27 napisał(-a):

Oczywiście to w innej technologii, ale trend znany nie od dziś... w RR jeszcze do przełknięcia. W BMW, Audi czy Mercu mnie osobiście szczypie w oczy.

5d53eed87cb2e5092a8caea49f0cb8c9.jpg

Inne czasy, inne samochody , pasowało im to 🤗🤗🤗

00b4a7fee0bc28173455d68259496788.jpg

Ciekaw jestem za czym bardziej by się oglądali na mieście, czy za najnowsza BMką czy za tym 🤔🤔🤔

auta-z-usa-blog-fury-1958.jpg

Godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

Chodzi o klienta, który wydaje na auto krocie, ale chce się bardziej wyróżnić na drogach spośród tych wszystkich czarnych, szarych i jednokolorowych nadwozi.

W przypadku Vintage wygląda to nieźle. Choćby stara Corvetta C1, nie jestem pewien czy to czasem Bugatti nie wprowadziło jako pierwsze dual tone.

Tu wygląda pierwsza klasa 🤗🤗🤗 A nie jakieś tam mercedesy audi i bmw 😁😁😁

1200-L-sublime-en-rouge-et-noir-la-bugatti-type-57s-atalante-dbarque-en-salle-des-ventes-st-moritz.jpg

013.jpg

6.jpg

No zobaczcie jak to wyglądało 😍😍😍

aasd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale moda wraca, może w następnej dekadzie będziemy mieli renesans czerwonego i żółtego, zresztą czerwone są najszybsze, zupełnie jak radzieckie zegarki.

Moim ulubionym kolorem z poprzednich lat chyba był zielony metalik z Audi 100 C4 ;D Teraz coś w podobny deseń widziałem u sąsiada w obecnej generacji Octavii - znacznie fajniejsze barwy niż czarny, srebrny, biały czy szary. Zresztą Skoda też ma fajne niebieskie lakiery, jakiś czas też widziałem Octavię RS obecnej generacji z bardzo ciekawym pomarańczowym lakierem, więc się da. Myślę, że byłoby więcej kolorów na drogach gdyby za bardziej ciekawe kolory nie trzeba było więcej dopłacać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Inne czasy, inne samochody , pasowało im to 🤗🤗🤗

00b4a7fee0bc28173455d68259496788.jpg

Ciekaw jestem za czym bardziej by się oglądali na mieście, czy za najnowsza BMką czy za tym 🤔🤔🤔

auta-z-usa-blog-fury-1958.jpg

Tu wygląda pierwsza klasa 🤗🤗🤗 A nie jakieś tam mercedesy audi i bmw 😁😁😁

1200-L-sublime-en-rouge-et-noir-la-bugatti-type-57s-atalante-dbarque-en-salle-des-ventes-st-moritz.jpg

013.jpg

6.jpg

No zobaczcie jak to wyglądało 😍😍😍

aasd.jpg

No fajne, szczególnie Bugatti type 57. Idealny na inwestycje nic więcej, ew. jako ozdoba części salonu. To były również auta dopasowane do wagi i wzrostu ówczesnych mężczyzn.

 

Natomiast przepastne amerykańskie krążowniki takie jak m.in. wskazany przez Ciebie Plymouth Fury lub Belvedere nie mam pewności co do modelu to auta niespotykane na drogach, więc każdy się obejrzy, to oczywiste.

Ale jak miałbym wybierać pomiędzy nowym Lincolnem Continentalem, a takim Fury'm II gen. to wybieram tego pierwszego z przyczyn oczywistych.

Jeżeli natomiast byłbym zamożnym kolekcjonerem, to i owszem na drugi pojazd też znalazłbym miejsce.

 

EDIT: Oczywiście type 57 nie 51, 51 jest tak ikoniczny, że na myśl o klasykach zawsze na myśl przychodzi mi 51 ;)

 

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale te Bugatti były budowane do jazdy, nikt nie myślał wtedy o inwestycji raczej o jeździe , a niektóre modele wcale dobrze się nie sprzedawały. Jak Vincent malował obrazy to nikt ich nie chciał kupować, zmarł w biedzie.  Bugatti planowało zbudować 25 sztuk modelu Type 41 Royale. Powstało tylko sześć, z czego jedynie cztery sprzedano. Dziś to jeden z najdroższych klasyków na świecie. 🤗🤗🤗

10.jpg

Wielkie to było auto , te wasze Merce, Auto Uniony, Bayerische Motoren Werke 😁😁😁 mogły wentyle mu wąchać, 22cale koła, zobaczcie to 🤗🤗🤗  R8

Pojemność: 12 763 cm, blok odlany w jednym kawałku z głowicą (bez ryzyka wypalenia uszczelki), trzyzaworowy rozrząd OHC

1826246000_TheBugattiRoyale.jpg.5f1c55b1aefdab55f9c8cae9f00aa11f.jpg

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W latach 1929–1933 wyprodukowano zaledwie 6 egzemplarzy Bugatti Royale, z czego tylko 3 zostały sprzedane, a 3 pozostały do użytku dla członków rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Byliście w muzeum braci Schlumpf w Miluzie? Polecam, ale uwaga...ilość samochodów marki Bugatti może przyprawić o wstręt do marki...😜 Moim numerem jeden wśród dziwolągów, o kosmicznej wartości, jest marka Voisin...są to rzeźby na kołach, niczym spod dłuta Rodina...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, kiniol napisał(-a):

Byliście w muzeum braci Schlumpf w Miluzie? Polecam, ale uwaga...ilość samochodów marki Bugatti może przyprawić o wstręt do marki...😜 Moim numerem jeden wśród dziwolągów, o kosmicznej wartości, jest marka Voisin...są to rzeźby na kołach niczym spod dłuta Rodina...

Nie jest tak źle 🤗🤗🤗

7b93876f81390101f667d6c122390326.jpg

1934_Voisin_C15SaloitRoadster2.jpg

voisin-W-blog480.jpg

voisin_c25_aerodyne_saloon_1934_600_0001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kiniol napisał(-a):

Byliście w muzeum braci Schlumpf w Miluzie? Polecam, ale uwaga...ilość samochodów marki Bugatti może przyprawić o wstręt do marki...😜 Moim numerem jeden wśród dziwolągów, o kosmicznej wartości, jest marka Voisin...są to rzeźby na kołach, niczym spod dłuta Rodina...

Nie 😕 Czy są tam również nowe modele? Bolide, Mistral, Chiron?

Na pewno nie uświadczy 1500 konnego La Voiture Noire - którym prawdopodobnie jeździ lub trzyma pod kocem znany piłkarz. Cena jedyne 50mln zł 😵 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy na odbiór ;)

Pozdrawiam!


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

No to jedziemy na odbiór ;)

Pozdrawiam!


Pochwal się po :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

R.I.P.

 

431527809_813324197502293_5568280278487813401_n.thumb.jpg.8ef8766a46a86fac7d9743b5b91484a2.jpg

 

marcello-gandini-miura.jpg

Marcello-Gandini2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Nie 😕 Czy są tam również nowe modele? Bolide, Mistral, Chiron?

Na pewno nie uświadczy 1500 konnego La Voiture Noire - którym prawdopodobnie jeździ lub trzyma pod kocem znany piłkarz. Cena jedyne 50mln zł 😵 

Tak, są też nowe modele... Polecam odwiedziny, a potem muzeum transportu i techniki w Sinsheim i masz zwiedzania po kokardę...😜

Godzinę temu, Autor1984 napisał(-a):

Zgodnie z sugestią Kolegi @Lynx27parę fotek.

 

bmwodb.png

bmwodn.png

20240315_161152.jpg

20240315_161146.jpg

20240315_160504.jpg

20240315_163241.jpg

20240315_185734.jpg

Ładna rzecz, gratulacje...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, kiniol napisał(-a):

Tak, są też nowe modele... Polecam odwiedziny, a potem muzeum transportu i techniki w Sinsheim i masz zwiedzania po kokardę...😜

Ładna rzecz, gratulacje...

No jak są nowe modele, to zachęciłeś mnie i to bardzo :)

Dzięki, fajna sprawa jeśli chodzi o doznania związane z komfortem.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krakus1 napisał(-a):

Gratuluję odbioru @Autor1984 , piękne auto i piękny kolor 😍 

To kameleon najprawdziwszy ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie auto dostało termin produkcji na połowę kwietnia , ale jak dołożyłem system kamer 360 i zdalnego parkowania , to straciło termin produkcji , w przyszłym tygodniu pewnie się dowiem kiedy ostateczny termin produkcji po modyfikacjach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Krakus1 napisał(-a):

u mnie auto dostało termin produkcji na połowę kwietnia , ale jak dołożyłem system kamer 360 i zdalnego parkowania , to straciło termin produkcji , w przyszłym tygodniu pewnie się dowiem kiedy ostateczny termin produkcji po modyfikacjach 

Hm podoba sytuacja była w Volvo, jak zamawiałem handlowiec podpowiedział abym odpuścił sobie szklany dach. Bo to wydłuży znacznie termin produkcji pojazdu. Więc posłuchałem i w 3 miesiące był.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklany dach to zawsze duży kłopot i kupa nerwów. Podobnie jest z pneumatyką, tylko tu można to naprawić (wymienić każdy element), a czarodziejski szyberdach i tak będzie trzeszczał i piszczał już w miesiąc po nasmarowaniu. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Zgodnie z sugestią Kolegi @Lynx27parę fotek.

 

bmwodb.png

bmwodn.png

20240315_161152.jpg

20240315_161146.jpg

20240315_160504.jpg

20240315_163241.jpg

20240315_185734.jpg

 

Napisz jak sie jezdzi 😊


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Autor1984 napisał(-a):

Zgodnie z sugestią Kolegi @Lynx27parę fotek.

 

bmwodb.png

bmwodn.png

20240315_161152.jpg

20240315_161146.jpg

20240315_160504.jpg

20240315_163241.jpg

20240315_185734.jpg

Super samochód. Gratulacje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.