Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patryk

Nie wiem czy zdaniem zacnych uzytkowników forum poniższe zestawienie jest właściwe ale obrazuje mój typ. Samochód już mam :D

 

442c3b1ec997c.jpg

 

442c3b4422aad.jpg

 

442c3b670aaac.jpg

 

Jeśli chodzi o zegarek to niedoścignione marzenie :cry: to Maurice Lacroix model Croneo lini Masterpiece.

442c3c42a05e7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk

Dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszV70

Nie ublizajac zegarek jeszcze piekniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk

Zgadzam się :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk: Jest to nr 2 na mojej liście najwspanialszych samochodów. Pierwszy miejsce należy do:

635-c.jpg

635-b.jpg

 

seria 6 e24.

a szczególnie:

 

bb_6877.jpeg

m635.jpg

85m635.jpg

86us.jpg

 

M6

 

ZAWSZE.[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk

Istotnie piękny samochód. Niestety osobiście nie widziałem tego modelu w stanie "zegarmistrzowskim" a na pewno taki okaz może nokautować.

Z osobistych doswiadczeń wiem, że za stan idealny trzeba dużo płacić - ale warto!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zdarzały się... Nawet na allegro kilka ogłoszeń by się znalazło. Tak czy tak, na razie mogę je tylko adorować i admirować. Wszak sopiero się uczę. ;-)

 

A co do stanu 'zegamistrzowskiego', to zdaje się, że Twój Mercedes śmiało można do niego zakwalifikować. Jest doskonale zachowany! No i 'wystarczający' (lubię to określenie RR ;-)). Szkoda tylko, że ma automatyczną skrzynię.

Jedno pytanie - czy planujesz zmianę obręczy? :-]

 

P.S. Jeszcze kilka zdjęć 6, których nie może tu zabraknąć:

colt.jpg

saemi1.jpg

morrison.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zdaniem zacnych uzytkowników forum poniższe zestawienie jest właściwe ale obrazuje mój typ. Samochód już mam :D

 

Gratuluje slicznego SECa z I serii :D

Bardzo ladne wnetrze - widac, ze nie stal duzo na sloncu (chyba, ze odnawiales drewienka)...

Mozemy zalozyc na forum klubu kacik milosnikow (posiadaczy) Mercedesa W126 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda tylko, że ma automatyczną skrzynię.

Jedno pytanie - czy planujesz zmianę obręczy? :-]

 

W126 SEC wystepowal tylko ze skrzynia automatyczna. Manuale zdarzaly sie w sedanach z silnikami 2.6 i 3.0.

Co do felg - z tego co widze to AMG Monoblock - jak najbardziej z epoki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk

W chwili obecnej nie. Teraz próbuję skrobać na zegarek. Jeszcze nie mam upatrzonego modelu. Muszę znaleźć coś zastępczego. Moim marzeniem, jak pisałem wcześniej jest Maurice Lacroix model Croneo lini Masterpiece ale to znacząco za wysokie loty na moją kieszeń. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W126 SEC wystepowal tylko ze skrzynia automatyczna. Manuale zdarzaly sie w sedanach z silnikami 2.6 i 3.0.

Co do felg - z tego co widze to AMG Monoblock - jak najbardziej z epoki :D

Dzięki za info, nie wiedziałem.

A felgi owszem, z epoki. Nie wyraziłem tego wprost, ale pytałem tylko dlatego, że te są czarne. Nie lubię czarnych obręczy w samochodach. Co innego w rowerach. :-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

no fajne te bryczki tutaj... 8) niejedną chętnie bym sie przejechał 8) i te niektóre stare :shock: hehe:D

 

ja dlugie czasy pojeżdzałem sobie fiatem 126p:P czyli mercedesem dla zwykłych ludzi:P jeden gość - fakt bogaty:P powiedział mojemu tacie kiedyś - że mercedes i maluch to ta sama klasa i są to wg niego najlepsze samochody na swiecie:P bo w czasie kolizji to tak w mercedesie jak i w maluchu stłuczka kończy sie na silniku :oops: hehe:D

 

a teraz jeżdze sobie Toyota Avensis D4-D:P

 

ale fakt:P poza zegarkami autka to boska sprawa:P no i kocham motocykle!! to jest dopiero jazda!!

 

pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

heh to wklejam zdjęcie wnętrza mojej toyki:P

 

toyota4nm.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak czysto ze mozna by jejsc z tapicerki :D


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek tylko nie ML. Na tarkach trzęsie i jednoczesnie buja w zakrętach - przydatny aviomarin. Poza tym stosunek wielkości zewnętrznej do przestroności wnętrza niezbyt korzystny. Może jakieś tuningowe zawieszenie by pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleh, nie podoba mi sie, nie kupil bym go nigdy bo jest cienki.

 

Pomysl lepiej o

 

RangeRoverSport-01.jpg

RangeRoverSport-03.jpg

landrover_range_sport.jpg

rangerover_sport_16-1024.jpg

38581lr.jpg


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ML to porażka... Amerykański samochód z niemieckim znaczkiem. Może w nowszych coś poprawili z jakością, ale starsze raczej awaryjne - i to nie tylko jesli chodzi o mechanikę, ale też zawieszenie, no i diesle - CDI w polskich warunkach to ruletka, nie lubią kiepskiego paliwa.

 

Tez bym chyba wolał Rendza. Niby elekroniczna zabawka, ale przynajmniej ma jakiś styl :D


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko audi Q7. Kolosalne auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nissan robi terenówki a nie bulwarówki. Tym co wkleiłeś to wszędzie wjedziesz 8)

 

A tak z praktycznego pukntu widzenia to najlepszy jest jednak XC90 bo to świetny wóż i nie kłuje za mocno w oczy. W Polsce nie ma co się bogactwem obnosić... niestety....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chyba wolał Rendza. Niby elekroniczna zabawka, ale przynajmniej ma jakiś styl :D

 

Nie zapominajmy o swietnych silnikach. W RR Sports siedzi jednostka z Jaguara!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.