Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

To ja do tematu - jezdze audi a3 sportback sport. Jak wyglada kazdy wie wiec nie bede wklejal zdjecia. Dodam ze to moja druga A-trojka.

Ja tylko ciekawy jestem skąd w nazwie ten sport ;) To może zdjęcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko ciekawy jestem skąd w nazwie ten sport ;) To może zdjęcie..

 

Do zestawu dawali

 

Audi__s_Shoes_by_Grimmii.jpg

 

dlatego ...


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport w nazwie stad ze sie tak nazywa - sam nie wymyslilem. Chodzi o najmocniejsza odmiane diesla o kodzie silnika BMN - czyli 170KM w serii. Normalnie 2.0 TDi ma 140.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm,

bez sznurówek?!?!?!?

 

Żebyś se w pedały nie wkręcił ;)

albo się nie powiesił jak Cie Honda wyprzedzi :)


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport w nazwie stad ze sie tak nazywa - sam nie wymyslilem. Chodzi o najmocniejsza odmiane diesla o kodzie silnika BMN - czyli 170KM w serii. Normalnie 2.0 TDi ma 140.

No chyba jednak będę się upierał że wymyśliłeś..bez urazy,,,żadna A3 nie miała żenującej nazwy sport..sorry...chyba że dealer był wyjątkowym wieśniakiem i zastosował takie dodatkowe nazewnictwo...

Pierwsze słyszę.

Edytowane przez pawel1380

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak będę się upierał że wymyśliłeś..bez urazy,,,żadna A3 nie miała żenującej nazwy sport..sorry...i nie ciągnij już tematu bo sie pogrążysz..chyba że dealer był wyjątkowym wieśniakiem i zastosował takie dodatkowe nazewnictwo...

albo na dowodzie rejestracyjnym umiescili te nazwe dla odroznienia od wersji podstawowej.

Edytowane przez Dżeff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd taka nazwa pytam się?W dowodzie różne rzeczy wpisują półgłówki..Nie ma wersji Sport w A3..w konfiguratorze klikniesz Sport i zobaczysz jedynie modele S3..ale w nazwie S3 określenia "sport" nie posiada.Sam jeździłem A3 wiele lat,kocham Audi i jestem w stanie się założyć że nigdy producent żadnego modelu A3 "sport" nie nazwał...

Masz mocniejszego diesla i tyle.W dowodzie świadczy o tym liczba w rubryce mocy, wyrażona w KW.

Może baran w urzędzie na swój sposób rozszyfrował nazwę Sportback? ;)

Edytowane przez pawel1380

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, producent nie wprowaszil takiej nazwy. Jest natomiast w rejestracji, na invoisach wystawianych przez ASO oraz u dealera. Dodam ze nie jest to auto zarejestrowane w Polsce. Przepraszam kolego jesli urazilem.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam Golfem IV 1.9 tdi rocznik 2001, niedługo co prawda planuję zmienić na golfa V (około 2007 r.), ale tylko z racji wieku mojego VW.

Ogólnie "jestem inny" i w ogóle nie rajcują mnie samochody. Dla mnie samochód ma jeździć w miarę bezawaryjnie, w miarę dobrze przyspieszać przy wyprzedzaniu i wcale nie musi mieć bogatego wyposażenia.

Wyposażenie jakie mam w moim golfie w 100% mi wystarcza (elektryczne szyby i lusterka, centralny zamek, komputer, esp, tempomat, klimatyzacja i najważniejsze - poduszki). Takie wyposażenie na dzień dzisiejszy to standard i taki standard mnie zadowala. Powiem nawet, że bez tempomatu i klimy też bym przeżył bo i jedno i drugie bardzo rzadko używam, zamiast tego może przydałby się czujnik deszczu, który na pewno jest praktyczniejszy (dla mnie oczywiście, bo wiem, że niektórzy bez klimy nie mogą żyć) :D

 

Mam dokładnie identyczne zdanie. I nawet gdyby mi przyszło wygrać w totka :) to myślę, że za sam samochód dałbym maksymalnie ze 30 tyś. Więcej to już dla mnie strata pieniędzy :) Wolałby kupić fajny zegarek ;)

Edytowane przez Dziubasek

"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, producent nie wprowaszil takiej nazwy. Jest natomiast w rejestracji, na invoisach wystawianych przez ASO oraz u dealera. Dodam ze nie jest to auto zarejestrowane w Polsce. Przepraszam kolego jesli urazilem.

 

Pozdrawiam.

Ależ w życiu mnie nie uraziłeś;) Kwestia wyjaśniona.Z ciekawości auto zarejestrowane w UK?Bo oni tak lubia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ależ w życiu mnie nie uraziłeś Kwestia wyjaśniona.Z ciekawości auto zarejestrowane w UK?Bo oni tak lubia...

 

tak auto w UK. Oni tak tu mowia bo to inna grupa ubezpieczenia. Niepotrzebnie wprowadzilem zamieszanie. Ot sportback i juz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy był niezły, ale to jest dziwadło - te lampy ;) Poza tym przerost formy nad treścią, na bazie Golfa, tłuczony w Meksyku, awaryjny i drogi jak diabli - jednym słowem nic nadzwyczajnego, jeden z tych wozów od których mnie odrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, z tym sportem zabrzmialo jak jakis lans... ;) Nie nic z tych rzeczy, ja tylko uzywam samochodu, ma sprawnie jechac i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło, że rozmowy zeszły na temat 4x4.

 

Jakie są Wasze doświadczenia i opinię:

 

a - Grand Cherokee 5.2

b - Chevrolet Blazer

c - Ford Explorer 4.0

 

Samochody: 1996-1999.

 

 

Nagib ja mialem Explorera rocznik 1997. uzytkowalem go ( a w zasadzie wiecej zona) przez bodaj 4 lata. Byl totalnie bezawaryjny, a czesci eksploatacyjne smiesznie tanie. Jak to w ramowym aucie komfort nie powala, ale przeciez nie od tego on jest. Ogolnie jak do Ciebie w gory, jezeli chcesz nim czasem cos przetransportowac, to polecam. Mam tez aktualnie Durango 4,7 ktorym jezdzi zona i czasem ja, rocznik 2004. Kupilem go gdy mial rok, nalatalismy na nim okolo 150000. Wymieniony wahacz, cos okolo 250 zl, i przez moja glupote spalilem silniczek od blokady mostou. Tu bylo drozej, bo chyba w granicach tysiaca. Poza tym totalnie nic sie z nim zlego nie dzieje, a zona ani mysli go sprzedawac. Tez go czasem uzywam targajac za nim lawete z quadem. Mialem ponad 20 aut, ale najmniej problemow mam z amerykanskimi. Obiegowe opinie dobrotliwie ignoruje ;)

Edytowane przez Jędrek_38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nawet podoba ten nowy garbus.Unowoczesnili go ciagle zachowujac kultowa sylwetke.


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie mam prawko "L-ke" i ucze sie na samochodzie ojca:

Vauxhall Vectra Elegance,1.8 benzyna,2003 rocznik (zdjecie z internetu)

314cb323-c040-428c-850a-51a1335974f2.jpg

Samochod bedzie dla mnie,jednak przez pierwszy rok musze pojezdzic na czyms malopojemnosciowym,ze wzgledu na chore kwoty ubezpieczen dla mlodych kierowcow w UK.Pojde pewnie w tym kierunku:

Volkswagen_Golf_IV_4-door.jpg

18769-2002-Vauxhall-Corsa.jpg

c_10_0.jpg

2000-Honda-Civic-hatchback.jpg

Po paru latach planuje zakup czegos takiego z jakas rozsadna benzynka:

bmw-e30-m3-diamond-black.jpg

Lub takiego (nie M,zwykla trojeczke)

M3-7.JPG


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jędrek za post. Znalazłem jeepa 5.2 wersja Orvis. Planuje skoczyć go obejrzeć. Jak Ty jestem miłośnikiem amerykańców. Magnumem w rok machnąłem około 50000km. Bezawaryjnie. Żony Pt sprawuje się podobnie. Mycie i tankowanie ;-)

 

Szukam właśnie auta na budowę, na wycieczki w teren i jazdy w dni kiedy zima mówi tak a drogowcy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

[..]

 

Tak jak pisałem marze o G więc jak nie G to pewnie nic :)

 

GT-R cudo ;) Pech chce ze nie znam nikogo kto ma, zeby zobaczyc to w akcji.

 

 

Co do reszty... Rozumiem potege marzen :D Ja akurat jestem dziwny i we mnie Gallardo i Ferrari nie budza sentymentu :) w przeciwienstwie do Porsche :)

 

Ale ale, mowisz o takich pieniadzach za auto, ze Aston by zdaje sie zmiescil... Nie przebije marzen o Lamborghini? :)

 

Ostatnio widzialem takowego w czarnym macie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos garbusa - tak wyglądał pierwszy garbus - szkic zrobiony Sami Wiecie Przez Kogo ;)

 

garbus.jpg

post-26974-0-07454100-1331598960.jpg

Edytowane przez Lawnowerman

Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.