Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Ale on to bardziej artysta , śpiew, taniec i takie tam 🤗🤗🤗

Wino,kobiety, śpiew 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Wino,kobiety, śpiew 😁

Ooo too too 😁😁😁

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Nie idźcie na wodniaka. Straszny gniot.

A więc tak , byliśmy na Aquamanie , mały zachwycony,a ja widać jestem inny jak miałem naście lat dostawałem od rodziny z zagranicy masę komiksów i choć ich nie rozumiałem to obraz do mnie przemawiał i jakoś tak zostało, to nie są filmy do wielkich przemyśleń, ja bynajmniej dobrze się bawiłem 🤗🤗🤗 a jutro idziemy na Pszczelarza w końcu są ferie 😁😁😁 

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.01.2024 o 18:12, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Bohaterowie SF lat 80-tych. Poznajecie?  ;)

 

416076464_389507833463461_8436214880097862174_n.thumb.jpg.4379d13932298ed57830725c199787e9.jpg

Najgorzej wygląda najmłodszy :(

 

Zagłada domu Usherów - dobre w porywach do bardzo dobre.

 

Nowy Pan Kleks - 11latka zachwycona, z wypiekami przez cały film. Mnie trochę zawiódł, ale momenty ciekawe zdecydowanie ma i według mnie warto obejrzeć.

Fronczewski w małej roli ale fajnie, że był.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.01.2024 o 18:00, colector napisał(-a):

Ja teraz oglądam filmy z innej epoki😉

2.jpg

 

swietna, minimalistyczna kreacja Delon'a, jesli jeszcze nie widziales to polecam do obejrzenia
tego samego rezysera, rowniez z Delonem 'W kregu zla', kolejny, swietny klasyk kina noir


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflix 

 

Już mnie nie oszukasz - bardzo dobry serial - chyba 8 odcinków 

 

Forst - widziałem jeden odcinek -  zapowiada się ciekawie 


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forst na początku tak jakoś nie porwał, później jest lepiej szczególnie ostatnie odcinki. Ogólnie na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie obejrzałem "Ferrari". W minionych tygodniach i dniach:

- "Wielki wóz" - niepozbawiona uroku, ale miejscami drażniąca (śmiesznie naiwne fragmenty o "politycznym aktywizmie" francuskich intelektualistów...) opowieść o rodzinie prowadzącej teatr lalkowy.

- "Jeremy" - u nas nieznany, ale w Stanach jeden z klasyków kina "coming of age" lat siedemdziesiątych. Nie jest to kino, które przechodzi próbę czasu bez szwanku, ale o nastoletnich uczuciach mówi pięknie.

- "Uśmiech losu" - polski film rozgrywający się w Grecji, Bardzo nieśpieszny, w końcówce niestety aż za bardzo. Jest tu jednak sporo fajnego humoru i bardzo ładna grecka aktorka. Główny bohater cały czas nosi jakiegoś vintage'a na pasku, nawet gdy w pełnym greckim słońcu ładuje kilkadziesiąt worków kamieni...

- "Wiosenna bujność traw" - no wreszcie obejrzałem, Piękny film, jeden z najlepszych Kazana bez wątpienia. Natalie Wood cudowna, Warren Beatty wiarygodny. I ta ostatnia scena, jakże prawdziwa... Podobał mi się bardziej niż "Na wschód od Edenu", a na pewno mocniej zapadł mi w pamięć (bo przyznam, że choć "Na wschód od Edenu" oglądałem jakieś 8-9 lat temu, to niewiele dziś pamiętam).

- "Saltburn" - z nastawieniem na rozrywkę sprawdził się znakomicie. Oczywiście, sporo tu klisz, za to subtelności brak, dużo można przewidzieć itp., ale jest to tak efektownie podane, że mi oglądało się naprawdę przyjemnie. Do tego pomysłowa czcionka napisów w czołówce i kilka bardzo fajnych scen ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, neclocus napisał(-a):

 

swietna, minimalistyczna kreacja Delon'a, jesli jeszcze nie widziales to polecam do obejrzenia
tego samego rezysera, rowniez z Delonem 'W kregu zla', kolejny, swietny klasyk kina noir

dodam do listy. Wczoraj widziałem ''flic story''. Powojenny Paryż, muzyka Piaf. Ciekawy klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 godziny temu, Edmund Exley napisał(-a):

- "Wiosenna bujność traw" - no wreszcie obejrzałem, Piękny film, jeden z najlepszych Kazana bez wątpienia. Natalie Wood cudowna, Warren Beatty wiarygodny. I ta ostatnia scena, jakże prawdziwa... Podobał mi się bardziej niż "Na wschód od Edenu", a na pewno mocniej zapadł mi w pamięć (bo przyznam, że choć "Na wschód od Edenu" oglądałem jakieś 8-9 lat temu, to niewiele dziś pamiętam).

 

obejrzalem sobie dzis, zgadzam sie ze swietna kreacja Wood ale Beatty jak dla mnie zbyt cukierkowaty,
dodatkowo swietnie zagrana postac ojca Wilmy, Del'a Loomis'a granego przez F. Stewart'a, ostatnia scena
z tytulowym cytatem z wiersza Wordsworth'a  sklania do refleksji i wzrusza,
caly film z mocnym pietnem Kazan,a podobnie jak np. 'Uklad'

'Na wschod od Edenu' IMO lepszy ze wzgledu na bardziej rozbudowane postacie i wage problemu ktory
prezentuja*

 

*wszystkie ww opinie subiektywne

Edytowane przez neclocus

Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę czwarty sezon For All Mankind. Nie wiem co o tym sądzić. Niby fajny bo kosmos,księżyc,mars,kosmonauty, ale pomieszane z poplątanym.Sam już nie wiem ile tam było prawdy. Bo niby nazwiska znane i prawdziwe się tam pojawiały ale w całkiem innej rzeczywistości. Ale ogólnie zobaczyć i zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy widzieliśmy dobrze się bawiliśmy na to się nastawialiśmy 🤗🤗🤗

pszczelarz-pszczelarz-pl-data-24-scaled.jpg

Jutro ciąg dalszy 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forst podobal mi sie na poczatku, pozniej mnie mega zmeczulyl i nie dokonczylem

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w weekend skończyłem oglądać Pierścienie Władzy na Amazonie. Muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się to oglądało, fajnie było wrócić do śródziemia i słysząc niektóre imiona próbować w głowie odgruzować kto kim był :) Dla miłośników Władcy czy po prostu fantastyki, polecam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detektyw 4 sezon 1 odcinek, chyba za bardzo odlecieli w stosunku do pierwszego sezonu i mamy nowe Archiwum X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba obejrzeć, nie każdemu będzie się podobał. Świetny Nicolas Cage 

dream-scenario-plakatpl-lq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2024 o 22:17, bober5264 napisał(-a):

Forst podobal mi sie na poczatku, pozniej mnie mega zmeczulyl i nie dokonczylem

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
 

moje myśli o dialogach w serialu: "No w mordę Forst, weź coś więcej wydukaj!"

Zwrócił ktoś na to uwagę? Na grupie fb poświęconej popkulturze trafnie ktoś to określił: "Kolejny polski serial, gdzie do siebie szczekają zamiast rozmawiać" - woof, woof!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

skoro juz mi sie ten nurt noir przypomnial to kontynuuje seanse ; ) wczoraj obejrzalem

 

spacer.png
 

polski tytul to 'Szpicel'

niesamowita intryga, zwroty akcji i pomimo wielu filmow ktore obejrzalem w zyciu
i bylem w stanie przewidziec zakonczenie, tym razem rezyser dal mi prztyczka w nos ; )

Edytowane przez neclocus

Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, neclocus napisał(-a):

skoro juz mi sie ten nurt noir przypomnial to kontynuuje seanse ; ) wczoraj obejrzalem

 

spacer.png
 

polski tytul to 'Szpicel'

niesamowita intryga, zwroty akcji i pomimo wielu filmow ktore obejrzalem w zyciu
i bylem w stanie przewidziec zakonczenie, tym razem rezyser dal mi prztyczka w nos ; )

Gdzie idzie to obejrzeć 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TomcioMiki prywatne zbiory filmowe


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, neclocus napisał(-a):

@TomcioMiki prywatne zbiory filmowe

Na pewno fajne, może oglądałem ale nie kojarzę 🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, TomcioMiki napisał(-a):

Przypominam sobie 🤗🤗🤗

8022081.3.jpg

co tu przypominać? Raz obejrzany na zawsze zostaje w pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.