Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty gadasz, Leoś to naprawdę dobry aktor. Oglądałeś Shutter Island albo Infiltracje? Polecam, może zmienisz o nim zdanie. W Incepcji też jest świetny. Titanic był wystarczająco dawno, żeby przestać postrzegać przez pryzmat tamtej roli.


Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciato - ja z kolei nie widziałem filmów, ale czytałem książki.

Pierwsza i trzecia część - fajne. Druga miejscami mi się dłużyła.

Tak czy siak - przeczytać warto :-)

 

Obejrzałem trzecią część trylogii Millenium - "Zamek z piasku który runął" - super. Za czytanie zaraz się zabieram. Podobno już niedługo rusza produkcja hollywoodzkeij wersji Millenium z Danielem Craig'iem w roli dziennikarza Millenium.


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Tryligi Milenium: czytałem i oglądałem pierwszą część i pisałem o tym. Zdania nie zmieniam.

 

Obejrzałem "Unthinkable". Hmmm. Dobry pomysł na film. Tyle, że realizacja mogłaby być lepsza.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanic był wystarczająco dawno, żeby przestać postrzegać przez pryzmat tamtej roli.

 

Leoś nie ma po prostu w sobie pierwiastka samczego. Ale nawiązania do Titanica były w Incepcji - jak Leo leżał na plaży ktoś w kinie rypnął, że z Titanica dopłynął. Pół sali leżało ze śmiechu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nie zgodzić się z Kolegami-ostatnimi czasy Leoś imho mocno się wyrobił. Kreuje fajne role w niezłych filmach, a takie obrazy jak Infiltracja, Wyspa tajemnic czy chociażby wspomniana Incepcja (dobry film ale wg. mnie Wyspa tajemnic lepsza) są tylko tego potwierdzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do infiltracji - polecam infernal affairs, azjatycki pierwowzór. IMVHO o wiele, wiele lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Powrót na ring", tytuł oryginalny: "The Nail: The Story of Joey Nardone". Bardzo dobry film, szczerze polecam. Tytuł może być mylny, jest to dramat obyczajowy a nie historia w stylu Karate Kid i Mistrza Miyagi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem na "Incepcji". Super. Bardzo ciekawy pomysł na film i mimo skomplikowanej fabuły udało się opowiedzieć ją w dość jasny, ciekawy sposób. Ale... o czym tak na prawdę był ten film? Jakie jest zakończenie? :P

 

.

.

.

.

.

SPOJLER

.

.

.

.

Np TUTAJ mamy 6 interpretacji filmu. I być może w tym filmie to jest takie ciekawe, że można go odczytać na wiele sposobów.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze Leos sie wyrobil - incepcja ihmo super - bardzo taka ala snerg albo dick :P '

zreszta ostatnio ogladalem znowu Blood Diamond i tez dal rade.

 

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leoś daje radę.

 

Byłem dziś na "Niezniszczalnych". Świetny! Taka parodia super sensacyjnych filmów lat 80/90 - trup pada gęsto, w powietrze wylatuje wszystko co tylko się da, a i humoru nie brakuje.


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja przez weekend połknąłem 'spartakusa-krew i piach'. cały pierwszy sezon. jest kilka minusow, ale wciagnęło mnie strasznie. polecam. tylko do ogladania bez dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leoś daje radę.

 

Byłem dziś na "Niezniszczalnych". Świetny! Taka parodia super sensacyjnych filmów lat 80/90 - trup pada gęsto, w powietrze wylatuje wszystko co tylko się da, a i humoru nie brakuje.

Podpisuje się...świetna rozrywka w stylu kina "B".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na "Niezniszczalnych". Świetny! Taka parodia super sensacyjnych filmów lat 80/90 - trup pada gęsto, w powietrze wylatuje wszystko co tylko się da, a i humoru nie brakuje.

 

Mówisz, ze warto? Będę zobligowany przez córkę do obejrzenia w niedzielę :)

Na razie wiem, ze niezła obsada


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ja pisałem i SphinX; to nawiązanie do starego kina sensacyjego, film kategorii B. Należy go brać z przymrużeniem oka. W swoim gatunku świetny.

A biegający dziadek Stalowy - bezcenne :)


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem SALT z Angelina Jolie. Calkiem niezly ale zaskoczyl mnie Daniel Olbrychski - nie mialem pojecia ze tam gra.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Yip Man , dla miłośników chińskich sztuk walki obowiązkowa pozycja . Dla mnie REWELACJA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze Leos sie wyrobil - incepcja ihmo super - bardzo taka ala snerg albo dick :) '

zreszta ostatnio ogladalem znowu Blood Diamond i tez dal rade.

 

pozdr

R

[/quot

 

Panowie, Leoś się wcale nie wyrobił - on zawsze był świetnym aktorem, niestety, ciąży na nim ta nieszczęsna rola w 'Tytaniku'. Obejrzyjcie go sobie w 'Chłopięcym świecie' z De Niro, albo jak genialnie grał upośledzonego chłopca w 'Co gryzie Gilberta Grepa', albo jego (fakt, niedawny) duet z Kate Winslet z 'Drodze do szczęścia'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie. po Gilbercie Grape'ie i Chłopiecym świecie - Leo miał długą imprezową przerwę od porządnego grania.

Chyba powrót to rzeczywiście był Krwawy diament - zresztą świetne kino.


Gerald Genta Solo Retro - zamienię lub sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salt mozna obejrzeć, zegarków nie zaobserwowałem żadnych w zasadzie, Olbrychski podobno był zachwycony Angeliną ...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj obejrzałem Prince of Persia: Sands of Time i trochę żałuję, że nie widziałem go w kinie, bo jednak na małym ekranie trochę szkoda efektów specjalnych. Film nie zachwyca, nie zaskakuje, ale jest zadziwiająco przyjemny jak na taką bajeczkę i nie nudzi (przynajmniej mnie nie znudził).


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać "Wszystko co kocham" świetny film polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak wcześniej mówiłem, dzisiaj byłem na "Niezniszczalnych". Kapitalny film. Dawno się tak nie ucieszyłem żadnym filmem.

Gdyby potraktować go poważnie, to byłoby dno i wodorosty, ale takie jaja robione z samych siebie sprzed lat - super.

Te dialogi, te sceny strzelanek, wybuchów, pościgów, to morze ognia i niezliczona ilość trupów, te sceny walki i kreslenia postaci :)

No i obsada. Mają chłopaki poczucie humoru :)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dom zły" Smarzowskiego oglądany na Małym Rynku w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą...Przeżycie z gatunku takich, których się nie zapomina. Znakomity, jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat, podawany wieczorem w pięknej, nastrojowej i bardzo klimatycznej scenerii kazimierskiego Małego Rynku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dom Zły". Świetny. Ale nie planuje go drugi raz oglądać póki co. Jest jakiś taki... mroczny, przygnębiający, zły...


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to bardzo wesoły jest film "Zombieland" zwłaszcza BIll Murray :)

A jak ktoś nie widział "Między Słowami" to też polecam !!11oneoneone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.