Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Od czwartku nieprzerwanie na nadgarstku, dzięki kol. Temption :)

2-dscf9788.jpg


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
vptj.jpg

Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką opcją mógłby być AP Diver w ceramice lub carbonie ale koszty powalają.

 

O tak, ceramiczny diver AP wydaje się być świetnym rozwiązaniem. Ciekawe jestem jakie wrażenie zrobi na żywo, bo karbon dla moich oczu i rąk okazał się porażką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bartek, z ciekawości wczoraj porównałem sobie tego FF z ROOD i AP wcale nie jest optycznie większy. Blancpain natomiast wygląda jak placek i nie zmieniam zdania, że jest to jeden z tych zegarków, które bardzo dużo tracą przy bliższym kontakcie. Postaram się zrobić takie porównanie raz jeszcze, z tym, że z użyciem aparatu. Muszę mieć tylko trochę więcej czasu. Orientujesz się może ile ten Blancpain ma lug to lug ? Zmierz proszę jakbyś znalazł chwile

Optycznie moze i nie ale na nadgarstku zdecydowanie tak, z reszta mam zdjecia nadgarstkowe mojego AP i BP.

Jakby sie wszystkim to samo podobalo to byloby nudno :-) ale szanuje Twoje zdanie.

Ja jestem zachwycony jakoscia wykonania(szkoda,ze nie mam obiektywu macro), czytelnosc, wskazowki, szafirowy bezel,koronka, mechanizm, wypukle szkielko z podwojnym antyrefleksem...bajka ;-)

Lug to lug - 23mm

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj ostatni nabytek - całkiem dobrze się nosi...

 

post-13089-0-20952000-1372503938_thumb.jpg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Lug to lug - 23mm

 

Niemożliwe  ;) . Zmierzyłeś szerokość między uszami, a chodziło o dł. zegarka, czyli od jednych uszu do drugich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
D9166C4A-4618-46B8-9B29-4C7C7F5271E0-368

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł to nic, wykonanie to jest dopiero majstersztyk :) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe  ;) . Zmierzyłeś szerokość między uszami, a chodziło o dł. zegarka, czyli od jednych uszu do drugich

Nie wymądrzaj się  :P  ;)

45mm z bezelem + uszy po 5mm wystają poza najniższy punkt bezela( czyli 46mm lug to lug?). Nigdy nic nie mierzyłem sobie  ;) więc może znowu coś spierdzieliłem :)  

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7yjuvady.jpg

inwazja miłośników rolexa rozszerza się...  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana:

D640DD7B-82EF-4DC7-BA64-ED880E95D86A-642


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cudowny letni zegarek_piękny nie tylko, że inny :) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luki Hamilton świetny, pierwszy raz go widzę ale już się w nim zauroczyłem. Jak się nosi? Wygodne są te uszy?

Bartek jeszcze raz gratuluję Blancpaina, dobrze się prezentuje na Twoim nadgarstku.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś Steinhart. W upalny dzień świetnie się sprawdził.

 

n9im.jpg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.