Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od samego rana 303 (muszę przyznać, że bardzo wygodny):

 

j19t.jpg

czy wygodny to wierzę na słowo, ale , że urodziwy to widać.  Zazdroszczę i gratuluję.

 

Dziękuję bardzo:)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna fotka:

 

 

@kroll_czarli Nie będę pierwszy, jeśli napiszę, że ten Zenith jest perfekcyjny! Przyglądałem mu się kiedyś w Aparcie, ruch sekundy w tym zegarku jest prze dziwaczny. Za każdy razem jak na niego zerkałem nie mogłem jej oranąć, ona nie skacze, ona nie płynie, ona zapie***la! :)

Edytowane przez el_mazurro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

47BC88EA-98DA-4FAD-848C-7880AE1661FD-103

Elegancja_ nic wiecej  :) a wystarczy by zegarek zniewalał.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek ile masz w nadgarstku? Mnie też się marzy taki Blanc. Jest super


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem co założyć więc zabrałem do pracy:
DSC_0043_zpsc6207a2e.jpg

ale wygrał:
DSC_0044_zpsfb65c651.jpg


Seiko: 6105-8110, SBDX001, 7549-7000

Citizen: 62-6198, SATELLITE WAVE AIR  CC1054 56E,  Signature Collection Grand Classic NB0046-51L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek ile masz w nadgarstku? Mnie też się marzy taki Blanc. Jest super

16,5-17. Już gdzieś pisałem,że przez budowę koperty zegar na nadgarstku wygląda na max 42mm. Nigdy do niego nie zbliżałem się ze względu na rozmiar,przypadek spowodował,że trafił w moje ręce a tu takie miłe zaskoczenie z tym 45mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Blancpain, kiedyś miałem ciśnienie i to mocne żeby go mieć, teraz trochę mi przeszło ale za każdym razem jak go widze to uczucie powraca :-) Gratuluję


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajny w tych wiślackich barwach, ale ja mentalnie nie dał bym rady, bo mam serce pasiaste i pasiastą w żyłach krew. Rolek Ci się udał! Ciekawe czy będzie u Ciebie do końca wakacji.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

9161372881_e52364f612_h.jpg

Świetny! Co to za G ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Koledzy za miłe słowa. Jako ciekawostkę powiem, że chodzi równie dokładnie jak Rolek (max 2 sek/doba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem zachwytu nad FF. Bartek, miales o niebo fajniejszego divera (ROOD), to szybko się go pozbyles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem zachwytu nad FF. Bartek, miales o niebo fajniejszego divera (ROOD), to szybko się go pozbyles.

Wówczas do pozbycia się AP skłoniła mnie inwestycja środków w ciekawy projekt ale z perspektywy czasu uważam,że dobrze się stało. AP jest rzeczywiście świetnym zegarem ale na weekendy. Jako tool watch się nie sprawdza poprzez swoją wagę i gabaryty. BP w tej kwestii prezentuje się o niebo lepiej(mimo większych wymiarów na papierze). Jak będzie mnie stać kiedyś to z chęcią bym na weekendy tego AP kupił ale jako jedyny zegar to zdecydowanie nie. Taką opcją mógłby być AP Diver w ceramice lub carbonie ale koszty powalają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bartek, z ciekawości wczoraj porównałem sobie tego FF z ROOD i AP wcale nie jest optycznie większy. Blancpain natomiast wygląda jak placek i nie zmieniam zdania, że jest to jeden z tych zegarków, które bardzo dużo tracą przy bliższym kontakcie. Postaram się zrobić takie porównanie raz jeszcze, z tym, że z użyciem aparatu. Muszę mieć tylko trochę więcej czasu. Orientujesz się może ile ten Blancpain ma lug to lug ? Zmierz proszę jakbyś znalazł chwile.

 

GA-150-1AER :)

Dzięki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2013_06_28_13_14_12_Custom.jpg


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję BB FF,  Naprawdę super ten Blancpain, ale przebijam (chociażby rozmiarowo...) ;P :

 

9161372881_e52364f612_h.jpg

 

No widzę, że wybrałeś...

Ale potwór !

Ciekawe jakby wyglądał na moim nadgarstku :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.