Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Brzoza2 napisał(-a):


Koperta to najlepsza część tego zegarka. Tarcza jest zaś najsłabszą stroną.

Co Ci w niej nie pasuje? Na zdjęciu wygląda OK, powiedziałbym nawet że ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jareknr1 napisał(-a):

Zgadzam sie z przedmowca. Nawet przyjemne zegarki w rozmiarze 38mm, wygladaja dosc rachitycznie na paskach 18mm jak tez i w praktyce nosza sie mniej stabilnie niz te na paskach 20mm.  Faktycznie, gdyby tak choc gdzies dostac NATO 19mm to moze lekko zniwelowaloby to wrazenie?

image.png.2a55f812e31a8b9195377e346455e305.png

Nato 19 mm np tutaj: https://pl.aliexpress.com/item/4000158851268.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1da72f73kNdguQ&algo_pvid=e161a7d1-d6bd-40db-bfa2-358085d1e6f6&algo_exp_id=e161a7d1-d6bd-40db-bfa2-358085d1e6f6-11&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"10000000503568914"}&pdp_pi=-1%3B15.74%3B-1%3B-1%40salePrice%3BUSD%3Bsearch-mainSearch 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Sprobuje jeszcze gdzies blizej poszukac, bo termin dostawy taki malo uzasadniajacy cene 😞 

Ostatnio timexa 20mm kupilem od reki w malym sklepiku za bodajze 45 PLN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jareknr1 napisał(-a):

 Faktycznie, gdyby tak choc gdzies dostac NATO 19mm to moze lekko zniwelowaloby to wrazenie?

 

Problem w tym, że przy tak małym zegarku (jak dla mnie) celowałbym raczej w perlona, albo jakieś super miękkie single layer NATO, bo grubsze paski brzydko się układają przy drobniejszych zegarkach i trochę kradną im show na nadgarstku. Uwielbiam NATO, wrzucam na nie niemal każdy zegarek, mam całą pasków 20 mm, ale w tym Tagu nie grają mi proporcje z paskiem. Mam 17,5 cm nadgarstek i 6 cm szerokości, niby niewiele, ale 38 mm diver to moja granica.

 

Zresztą małe paski podobno będą hiciorem w 2023 (fota z sieci) ;)

1727070358_Bez_tytuu_2.jpg.2fc7ef89049b72fcb82c32091a8e6fe0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zaratsu napisał(-a):

 

Problem w tym, że przy tak małym zegarku (jak dla mnie) celowałbym raczej w perlona, albo jakieś super miękkie single layer NATO, bo grubsze paski brzydko się układają przy drobniejszych zegarkach i trochę kradną im show na nadgarstku. Uwielbiam NATO, wrzucam na nie niemal każdy zegarek, mam całą pasków 20 mm, ale w tym Tagu nie grają mi proporcje z paskiem. Mam 17,5 cm nadgarstek i 6 cm szerokości, niby niewiele, ale 38 mm diver to moja granica.

 

Zresztą małe paski podobno będą hiciorem w 2023 (fota z sieci) ;)

1727070358_Bez_tytuu_2.jpg.2fc7ef89049b72fcb82c32091a8e6fe0.jpg

Tego by jednak Connery nie założył. Nie wykluczam jednak u Bondów w najbliższych czasach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Tego by jednak Connery nie założył. Nie wykluczam jednak u Bondów w najbliższych czasach ;)

 

W Omedze pracują ostatnio bardzo odważni ludzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Zaratsu napisał(-a):

 

W Omedze pracują ostatnio bardzo odważni ludzie :)

Pytanie tylko, czy stabilni emocjonalnie? ;) 

Ale Omisłocza chyba kupię :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ci w niej nie pasuje? Na zdjęciu wygląda OK, powiedziałbym nawet że ładnie.

Jest płaska , taka plastikowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.