Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, oprzemyslaw napisał(-a):

Koronka była zakręcana?
93fbac59d6eddbd1c2fa9e2bb4932603.jpg&key=e38f85105cbee1e96c1020b5031bde0115d312c171aa1dd4ab9a55687503e4d13bc2688da3cb0d2e0674fa1c0d3176a8.jpg

Kazdy oryginalny Vodolaz ma zakręcaną koronkę...

Żeby odtworzyć wodoszczelność trzeba wymienić całą kopertę.. która z kolei nie jest bardzo droga.. ale mnie nie zależy na wodoszczelności więc wymienię tyko koronke.. i będzie hulał dalej..

A cyka tak głośno jakby miał nagłośnienie założone..😊


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🙂👍🏻

 

 

10 minut temu, oprzemyslaw napisał(-a):

Nie każdy. :) Mam Vodolaza z późniejszego wypustu, ma 100m i nie ma koronki zakręcanej.  Gdzie można dostać koperty?

To prawda tykają pięknie. 😍

IMG_7023.jpeg

Fajny sikor🙂👍🏻.

 

Powiem Ci że jestem ogromnie zdziwiony tym co napisałeś..

 

Czy kupiłeś go jako nowy zegarek? Mogę się mylić ale wodołazy bez szczelnej koronki w ogromnej większości są już po akcji wymiany koronki z gwintowanej na zwykłą..

 

One z natury były wypuszczane jako wodoszczelne.. dlatego jestem bardzo zdziwiony Twoim wpisem..

 

Kilka lat temu w okolicach Warszawy chyba był serwis,  nawet miałem go wysłać tam ale jakoś mi zeszło.. teraz niestety strona serwisu Moscow Classic nie istnieje..

 

Może ze względu na sytuację na wschodzie..

 

Tu w Krakowie mi zasunęli taką cenę za wymianę na zwykłą koronkę, że muszę  się zastanowić gdzie go oddać..

 

 

Edytowane przez Calisia1

,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu dało się z tematem wrócić na właściwe miejsce. Lepiej późno niż wcale. 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Calisia1 napisał(-a):

🙂👍🏻

 

 

Fajny sikor🙂👍🏻.

 

Powiem Ci że jestem ogromnie zdziwiony tym co napisałeś..

 

Czy kupiłeś go jako nowy zegarek? Mogę się mylić ale wodołazy bez szczelnej koronki w ogromnej większości są już po akcji wymiany koronki z gwintowanej na zwykłą..

 

One z natury były wypuszczane jako wodoszczelne.. dlatego jestem bardzo zdziwiony Twoim wpisem..

 

Kilka lat temu w okolicach Warszawy chyba był serwis,  nawet miałem go wysłać tam ale jakoś mi zeszło.. teraz niestety strona serwisu Moscow Classic nie istnieje..

 

Może ze względu na sytuację na wschodzie..

 

Tu w Krakowie mi zasunęli taką cenę za wymianę na zwykłą koronkę, że muszę  się zastanowić gdzie go oddać..

 

 

Nówka sztuka z oficjalnego sklepu. To późniejszy wypust ze 100 m. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, oprzemyslaw napisał(-a):

Nówka sztuka z oficjalnego sklepu. To późniejszy wypust ze 100 m. 

Ok. zatem gratuluje, ciesz się..

I nie kombinuj z kopertą..😉


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.