Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, vspr napisał(-a):

Jak ten furlan? Myślę o nim..

No w temacie Furlana chyba pisałem o nim kiedyś, świetne wykonanie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dnlaie napisał(-a):

IMG_20240406_165104.3.jpg

Fantastyczny ten Lonek, normalnie gwiazdka Michelin ode mnie, ale bym go nosił, kurka rurka 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Dnlaie napisał(-a):

@Frozenn a dziękuje bardzo i kupiony od Kolegi z forum! ; )

IMG_20240406_165135.jpg

Dobry interes zrobiłeś panie kolego 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Frozenn napisał(-a):

Dobry interes zrobiłeś panie kolego 😉

Wszystko zależy za ile. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Wszystko zależy za ile. ;) 

Nie zawsze cena jest najważniejsza. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Wszystko zależy za ile. ;) 

Oczywiście że tak. Aczkolwiek PP Nautilus to to nie jest, tak więc myślę że kupując na rynku wtórnym, został nabyty w korzystniejszej cenie niż sugerowana sklepowa 😋 Zatem mój zakorzeniony głęboko wewnętrzny żyd (bez obrazy dla wyznawców Judaizmu oczywiście) podpowiada mi, że kolega zrobił dobry interes. 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Nie zawsze cena jest najważniejsza. 

Wiadomo, że najistotniejsze jest to co się kupuje, ale zawsze lepiej zapłacić mniej. Tylko w sytuacji wyjątkowych egzemplarzy, ta zasada nie obowiązuje. Tego Longinesa warto mieć, ale nie za każdą cenę. 

25 minut temu, Frozenn napisał(-a):

Oczywiście że tak. Aczkolwiek PP Nautilus to to nie jest, tak więc myślę że kupując na rynku wtórnym, został nabyty w korzystniejszej cenie niż sugerowana sklepowa 😋 Zatem mój zakorzeniony głęboko wewnętrzny żyd (bez obrazy dla wyznawców Judaizmu oczywiście) podpowiada mi, że kolega zrobił dobry interes. 😉 

Słuszny tok myślenia. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, kolega @Dnlaie popełnił fatalny błąd z tym Longinesem. Mógł na pewno wydać ZNACZNIE mniej i kupić identycznie wyglądający zegarek, ale nie z napisem i logo "Longines", ale na przykład "Babbaribba". Wtedy dopiero wykazałby się najwyższej próby rozsądkiem.

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Wiadomo, że najistotniejsze jest to co się kupuje, ale zawsze lepiej zapłacić mniej. Tylko w sytuacji wyjątkowych egzemplarzy, ta zasada nie obowiązuje. Tego Longinesa warto mieć, ale nie za każdą cenę. 

Myślałem trochę szerzej niż o samych zegarkach. Są takie rzeczy lub np. usługi, za które płacę odpowiednią kwotę, nie myśląc nawet o poszukiwaniu gorszej jakości odpowiedników tylko dlatego, że są tańsze. 

@Lincoln Six Echo, trafiłeś w sedno! 🤝

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Myślałem trochę szerzej niż o samych zegarkach. Są takie rzeczy lub np. usługi, za które płacę odpowiednią kwotę, nie myśląc nawet o poszukiwaniu tańszych, gorszych ich odpowiedników tylko dlatego, że są tańsze. 

Rozumiem Twój tok myślenia, ale przy mniej zasobnym portfelu wzrasta skłonność do kompromisów i tzw. cebulactwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Myślałem trochę szerzej niż o samych zegarkach. Są takie rzeczy lub np. usługi, za które płacę odpowiednią kwotę, nie myśląc nawet o poszukiwaniu tańszych, gorszych ich odpowiedników tylko dlatego, że są tańsze. 

@Lincoln Six Echo, trafiłeś w sedno! 🤝

 

Dziękuję, mój młody Kolego z Poznania!  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Rozumiem Twój tok myślenia, ale przy mniej zasobnym portfelu wzrasta skłonność do kompromisów i tzw. cebulactwa. 

Uwielbiam lody naturalne z Chwaliszewa (poznańska Śródka). Jedna kulka kosztuje tam 8,5zł. Jak tylko rusza sezon, wskakuję na rower i heja. 10m bok jest druga lodziarnia, w której podają lody po 5zł. W tej drugiej nigdy nie ma kolejek, bo lody mimo że tanie, są po prostu przeciętne. Te z Chwaliszewa są wyśmienite, a w kolejce 1 kwietnia stałem dobre 10 minut. Kupują tam wszyscy rowerzyści, robiący trasę Malta - Wartostrada, zarówno ci majętni, jak i z mniej zasobnym portfelami, co można zauważyć po starych, zdezelowanych rowerach, pamiętających lata 80-te. O pielgrzymkach pieszych zwiedzających Ostrów Tumski nie wspomnę. To właśnie miałem na myśli pisząc powyższe...😉

20240401_162355-01.jpeg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Uwielbiam lody naturalne z Chwaliszewa (poznańska Śródka). Jedna kulka kosztuje tam 8,5zł. Jak tylko rusza sezon, wskakuję na rower i heja. 10m bok jest drugą lodziarnia, w której podają lody po 5zł. W tej drugiej nigdy nie ma kolejek, bo lody mimo że tanie, są po prostu przeciętne. Te z Chwaliszewa są wyśmienite, a w kolejce 1 kwietnia stałem dobre 10 minut. Kupują tam wszyscy rowerzyści, robiący trasę Malta - Wartostrada, zarówno ci majętni, jak i z mniej zasobnym portfelami, co można zauważyć po starych, zdezelowanych rowerach, pamiętających lata 80-te. O pielgrzymkach pieszych zwiedzających Ostrów Tumski nie wspomnę. To właśnie miałem na myśli pisząc powyższe...😉

Wszystko logiczne, ale weź pod uwagę dzieciaka z pięciozłotówką jaką dostał od matki, bez szans na kolejną, przynajmniej w najbliższym czasie. Poza tym druga lodziarnia ciągle funkcjonuje a więc ma też klientów. Nie muszą to być koniecznie ludzie pozbawieni smaku. 

Ja osobiście nie znoszę kolejek. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Wszystko logiczne, ale weź pod uwagę dzieciaka z pięciozłotówką jaką dostał od matki, bez szans na kolejną, przynajmniej w najbliższym czasie. Poza tym druga lodziarnia ciągle funkcjonuje a więc ma też klientów. Nie muszą to być koniecznie ludzie pozbawieni smaku. 

Ja osobiście nie znoszę kolejek. ;) 

Zadziwiasz mnie swoimi wypowiedziami, a czasami także reakcjami na dezaprobatę twojego toku myślenia. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mario1971 napisał(-a):

Zadziwiasz mnie swoimi wypowiedziami, a czasami także reakcjami na dezaprobatę twojego toku myślenia. 

Tobie brak argumentów a post ukryłem ze względu na formę której nie akceptuję. Jeżeli masz ochotę na dalszą dyskusję, polecam PW, bo tu odbiegamy od treści właściwej dla tego działu, ale to już nie dziś. Pora spać. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Tobie brak argumentów a post ukryłem ze względu na formę której nie akceptuję. Jeżeli masz ochotę na dalszą dyskusję, polecam PW, bo tu odbiegamy od treści właściwej dla tego działu, ale to już nie dziś. Pora spać. :) 

No tak, prawo Trazymacha górą. 👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Moim zdaniem, kolega @Dnlaie popełnił fatalny błąd z tym Longinesem. Mógł na pewno wydać ZNACZNIE mniej i kupić identycznie wyglądający zegarek, ale nie z napisem i logo "Longines", ale na przykład "Babbaribba". Wtedy dopiero wykazałby się najwyższej próby rozsądkiem.

Nie popadajmy w skrajności 😅 PS. Cekawą nazwę wymyśliłeś, idealna dla jakiegoś mikrobrandu z Wybrzeża Kości Słoniowej. Już widzę te homary kultowych Lonków 🤣 Umiliłeś mi panie kolego wieczór. PS2. Jaka dysputa tu się rozwinęła haha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Frozenn napisał(-a):

Nie popadajmy w skrajności 😅 PS. Cekawą nazwę wymyśliłeś, idealna dla jakiegoś mikrobrandu z Wybrzeża Kości Słoniowej. Już widzę te homary kultowych Lonków 🤣 Umiliłeś mi panie kolego wieczór. PS2. Jaka dysputa tu się rozwinęła haha.

 

Mikrobrandy nie specjalizują się w robieniu podróbek ze zmienionym logo i pokraczną nazwą. W tym specjalizują się raczej... no właśnie... jakby je tu nazwać..? Może "makrobabbaribbabrandy"..?  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.