Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

To nieprawda, że czas płynie - czas skacze a przynajmniej godzina. ;) 

Dobrze, że to napisałeś, bo mogłem się szybciej połapać która wskazówka jest do czego. Fajny zegarek, szczególnie podoba mi się czcionka w indeksach minutowych zgrana z datą w logo.

Może tylko koronka nieszczególnie się udała, ale to mały feler. Za to zdjęcie młodej Zawadzkiej autorstwa Edwarda Hartwiga - pierwsza klasa. Ile to się trzeba było kiedyś namęczyć z mokrą chemią, zanim można było pognać do redakcji z dosychającą po drodze odbitką. Z drugiej strony, taki Hartwig nie tracił wiele czasu na wybór klatki, bo selekcjonował jedno zdjęcie z trzech do pięciu ujęć które zrobił, a nie spośród 300-500 jak dzisiaj.


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha

Ojciec się właśnie przyznał, że delbana była kiedyś złota ale jak zaczęła schodzić powłoka to spolerował kopertę. Zrobił to tak dokładnie, że nie znalazłem nigdzie (poza lunetą z zewnątrz) złocenia. Więc albo sam rozebrał zegarek i go złożył albo tak dokładnie zrobił to z zewnątrz, ze sam już nie wiem. A że nawet paski mu muszę zmieniać to wątpię w pierwszą opcję 

 

 

IMG_20240426_145940037.jpg

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, ireo napisał(-a):

Dobrze, że to napisałeś, bo mogłem się szybciej połapać która wskazówka jest do czego. Fajny zegarek, szczególnie podoba mi się czcionka w indeksach minutowych zgrana z datą w logo.

Może tylko koronka nieszczególnie się udała, ale to mały feler. Za to zdjęcie młodej Zawadzkiej autorstwa Edwarda Hartwiga - pierwsza klasa. Ile to się trzeba było kiedyś namęczyć z mokrą chemią, zanim można było pognać do redakcji z dosychającą po drodze odbitką. Z drugiej strony, taki Hartwig nie tracił wiele czasu na wybór klatki, bo selekcjonował jedno zdjęcie z trzech do pięciu ujęć które zrobił, a nie spośród 300-500 jak dzisiaj.

Mamy teraz swego rodzaju inflację zdjęć. Robi się tego wiele a rzadko do nich wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, qbapiasek napisał(-a):


Nie, chyba wstawiłem zdjęcie z lekkim opóźnieniem 😉 po zmianie czasu jestem +2 godziny od Polski 😉

No i ambicje na miarę Sherlocka Holmes'a diabli wzięli. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, just_nobody07 napisał(-a):

20240426_190936-01.jpg

no, czerwone, procedura startowa i............ :) 

i w lewo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

no, czerwone, procedura startowa i............ :) 

i w lewo ;) 

Jak na żużlu, tylko w lewo 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Jan napisał(-a):

IMG_20240426_091719_edited.jpeg

 

Nietypowo. Co to za koszula? Świetny splot i materiał dobrze wyprawiony. Nawet kosmyka włókna nie widać (no ogólnie, bo w powiększeniu coś tam jest ;) ) no ale aż zapytałem 🤭

2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

20240426_072137.jpg

 

20240426_072552.jpg

 

Chwila. Moment. Stop jego mać. Dopiero teraz ale nie wytrzymałem. Dlaczego wrzucasz od dłuższego czasu to, nad czym się poważnie zastanawiam? No nie pierwszy raz to podnoszę. WTF? Kto Ty jesteś?

 

;)

 

Proszę o szczerą do bólu opinie o tym zegarku. Proszę bardzo poważnie 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Herman Ha napisał(-a):

Upadły o podłogę lata temu Poljot po dziadku. 
Ponoszony dzień co by pomóc w decyzji czy naprawiać, czy odpuścić temat.

 

47371A89-A098-41EF-9BA1-BF35AADA7852.jpeg

01428059-B30A-4350-A081-BEA54818CFBF.jpeg

 

Naprawiał. A jeśli nie to proszę na PW warunki zmiany właściciela ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Petru23 napisał(-a):

 

Nietypowo. Co to za koszula? Świetny splot i materiał dobrze wyprawiony. Nawet kosmyka włókna nie widać (no ogólnie, bo w powiększeniu coś tam jest ;) ) no ale aż zapytałem 🤭

 

Chwila. Moment. Stop jego mać. Dopiero teraz ale nie wytrzymałem. Dlaczego wrzucasz od dłuższego czasu to, nad czym się poważnie zastanawiam? No nie pierwszy raz to podnoszę. WTF? Kto Ty jesteś?

 

;)

 

Proszę o szczerą do bólu opinie o tym zegarku. Proszę bardzo poważnie 

Zwyczajnie wybieram sporo modeli. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Petru23 napisał(-a):

. Co to za koszula?

 

Przywieziona z wojaży prawie 6 lat temu, porządny oxford o grubości płótna żaglowego 🙂 uszyli w 2 dni 🙂


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.