Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

post-58392-0-09883200-1357564953_thumb.jpg Edytowane przez kornel91

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_8680-2.jpg

 

IMG_8760-2.jpg

 

IMG_8772-2.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenith Strking 10th super, żeby tylko cholernik był mniejszy, już bym go miał.

Marzy mi się, że w tym roku wypuszczą coś pomiędzy 42mm, a wersją 38mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20130107161722.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


Longines Oposition, Tag Heuer Formula 1, Certina DS Podim 100m, Glashutte Spezimatic, Casio 6900 7ER, Omega SMP300 Chrono, Breitling Avenger Seawolf, Maurice Lacroix Pontos S, Alpina Alpiner 4 - Kukuczka
"Art. 54. Konstytucji RP: 1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tyle buraczanych Rolków to i ja wrzucę ;) BTW Przez ostatnie 2 tygodnie odchyłka -1sek :blink:

 

zdjcieny.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

świetnie ten kauczuk wyglada z subem, Carlito dziwie sie że jeszcze nie kupiłeś takiego paska do GMT :)

Edytowane przez szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito dziwie sie że jeszcze nie kupiłeś takiego paska do GMT :)

 

Wygląda fajnie, ale ja jestem wielkim miłośnikiem rolkowej bransolety, pozatym na gumie mam już Zenitha i AP. Rolka chciałbym kiedyś sprawdzić na NATO.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście paski NATO nie kręca, ale kauczuk jak najbardziej. Poza tym świetnie jest dobrana i wykonana do rolka. Dopóki nie zobaczyłem tego zestawienia też uważałem że sub czy Gmt tylko na stalowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nato mi się wybitnie niepodoba..Po co kombinować ze szmacianymi paskami kiedy na bransolecie,skórze czy gumie zegarek wyglada ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też jakoś specjalnie NATO nie kręci, ale do Rolexów moim zdaniem pasuje jak ulał. Jest pełno zdjęć w sieci, pooglądajcie sobie.

 

https://www.google.pl/search?q=rolex+nato+strap&hl=pl&client=safari&tbo=d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=UfTqUO3ZHIia0QWt1IGoAw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=320&bih=444#p=0

 

A tak chciałbym przerobić mojego GMT :

 

post-27475-0-83282700-1357575513.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_8680-2.jpg

 

IMG_8760-2.jpg

 

IMG_8772-2.jpg

 

Naprawdę piękny ten Zenith


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...A tak chciałbym przerobić mojego GMT :

Na czarno ?? :blink:

Michał nie idź tą drogą


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też jakoś specjalnie NATO nie kręci, ale do Rolexów moim zdaniem pasuje jak ulał.

Moim zdaniem jak chińskie trampki do dobrego garnituru :P;)

Ja bym tak Rolka nie oszpecił.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanco 25 jewels automatic incabloc


Moje drugie Lanco w rodzinie. Wiem, że skromnie w porównaniu do tego co zamieszczają koledzy ale ja jestem zachwycony tym zegarkiem. Uwielbiam telewizorki.
A do Lanco mam sentyment - ojciec kupił pierwszy w 1974 roku i nadal go ma. Niestety nadaje się do remontu (zegarek a nie ojciec).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tam wiecie, nie znacie się ;)

 

Pewnie się nie odważe, żeby go przerobić na czarno, ale z pewnością wyglądałby fajnie. Gdzieś widziałem znakomitą galerie przerobionego Suba - jak znajdę, to wrzuce.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój PAMik z większym kuzynemasyqysus.jpg

Nie sądzę,żeby to była rodzina :D Gratuluję piękny Pam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guma rzeczywiście jest fajna ale ja dziś na jakiś czas powróciłem do bransolety bo ta w nowych Rolkach jest niesamowita. Doceniam to szczególnie po miesiącu bez niej. Zegar idealnie leży na ręce a mikro regulacja pozwala idealnie dopasować ją do ręki. Za jakiś czas wrócę do gumy ale gdybym miał wybierać zestaw na całe życie to bez dwóch zdań biorę Suba z bransoletą B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje drugie Lanco w rodzinie. Wiem, że skromnie w porównaniu do tego co zamieszczają koledzy ale ja jestem zachwycony tym zegarkiem.

 

Bardzo ładny i klimatyczny zegareczek, do tego dobrze dobrany pasek. Nie bądź taki skromny, dawaj więcej zdjęć :)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.