Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

W oczekiwaniu na meczyk...

 

post-27475-1366725205_thumb.jpg

 

Poszukiwania zegarka idealnego dla siebie mam już z głowy ... AP RO ... śliczny :wub:


Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_1114.jpg

 

Świetne są Twoje toolwatche. Każdy z charakterem.

 

W oczekiwaniu na meczyk...

 

Ja bym zdjął, zapatrzysz się i jeszcze bramki przegapisz :)

 

Ładną pogodę dzisiaj mamy.

 

photo2dhq.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro niektorzy moga miec w miejscu nadgarstkow nozyczki, to dlaczego inni nie maja miec jablek... :)

 

sorry, ale nie moglem sie powstrzymac :D

 

zapomnialem dodac najwazniejszego, ze czasomierz calkiem nieostani

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szok:) Jeszcze raz sorki, że wziąłem go za "dziurbiliona" ale przyznasz, że rzadko pojawia się zegarek z Tourbilonem ;)

 

Mialem juz kiedys niemal kupionego takiego wlasni chinskiego tourbiliona ale jednak odpuscilem bojac sie przejechac na chinskiej tandecie. Nie mowie, ze tak jest w tym przypadku, ale moze bys Santino cos wiecej napisal o tym jak sie zegarek spawuje. Slyszalem rowniez opinie, iz z prawdziwym tourbilonem nie ma to jednak zbyt duzo wspolnego. Zeby nie bylo, ze jestem krytykiem tego co chinskie - sam ostatnio zamowilem Parnisa z mechanizmem Sea Gulla by sie na wlasnej skorze przekonac o wartosci tych zegarkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczna Omega !! świetne połączenie kolorów :-)

 

Dziękuję, a kiedyś krzywiłem się na brązowe elementy tarczy zegarka

 

 

 

Jaki ma mechanizm, jaka jest średnica koperty - jest złota?

Mam jedną z pierwszych De Ville w pięknym stanie ale na mojej ręce wygląda jak zegarek damski.

Twoja wygląda znakomicie!

 

Omega Memomatic cal. 980 automatyczny z alarmem, oparty na Lemanii 2980, szer. 40mm bez koronki, wys. 42mm, pasek 22 mm, pozłacana 20 mikronów (były też złote i stalowe), produkowana w latach 1969 - 1975 w 4 wersjach, łączna ilość wyprodukowanych egzemplarzy: ok. 35000. Rozmiar dość słuszny jak na zegarek z tamtych lat. No to jeszcze raz, bo ładna :-)

 

post-39382-0-34686700-1366735148_thumb.jpg

post-39382-0-16864700-1366735188_thumb.jpg

Edytowane przez dabbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mialem juz kiedys niemal kupionego takiego wlasni chinskiego tourbiliona ale jednak odpuscilem bojac sie przejechac na chinskiej tandecie. Nie mowie, ze tak jest w tym przypadku, ale moze bys Santino cos wiecej napisal o tym jak sie zegarek spawuje. Slyszalem rowniez opinie, iz z prawdziwym tourbilonem nie ma to jednak zbyt duzo wspolnego. Zeby nie bylo, ze jestem krytykiem tego co chinskie - sam ostatnio zamowilem Parnisa z mechanizmem Sea Gulla by sie na wlasnej skorze przekonac o wartosci tych zegarkow.

 

Zegarek sprawuje się bardzo dobrze.

Wykonany jest bardzo przyzwoicie, normalna stalowa koperta, ładnie wykończona, szafirowe szkło.

 

Od kogo słyszałeś, że nie ma to za dużo wspólnego z "prawdziwym" turbilionem?

Znaczy, że ten jest nieprawdziwy? Czyli jaki jest?

 

Apropos Parnisów naromiast, to żaden z tych, które miałem w ręku, jednak nie jest porównywalny z tą turbinką.


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek sprawuje się bardzo dobrze.

Wykonany jest bardzo przyzwoicie, normalna stalowa koperta, ładnie wykończona, szafirowe szkło.

 

Od kogo słyszałeś, że nie ma to za dużo wspólnego z "prawdziwym" turbilionem?

Znaczy, że ten jest nieprawdziwy? Czyli jaki jest?

 

Apropos Parnisów naromiast, to żaden z tych, które miałem w ręku, jednak nie jest porównywalny z tą turbinką.

 

Zachecajaco to brzmi. Caly czas mysl o tourbillonie w rozsadnej cenie gdzies tam mnie meczy. Czy to nie bedzie ten sam mechanizm jak w tej aukcji http://www.ebay.de/itm/Constantin-Durmont-Tourbillon-CD-TRDM-TBWDPR-LT-RGRG-SLD-/370802013447?pt=DE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren&hash=item565585b507#ht_3101wt_1151

 

Rozne opinie gdzies tam zbieralem gdy sie zastanawialem nad zakupem, bodajze na jakims forum o chinskich zegarkach, ze nie jest to prawdziwy flying tourbillon. Jak zwykle w takich kwestiach sa zwolennicy i przeciwnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dokładnie ten sam mechanizm.

A i zegarek wygląda podobnie.

 

A jest to turbilion tzw. karuzelowy.

 


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

935683_10201149563447854_1028493755_n.jpg

Świetny zegarek - zakazany owoc, który kusi mnie coraz bardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek, świetny jest ten VC miałem taki stalowy.

Teraz officialnie dołączyłes do grupy leszczy :-) kupując ten zegarek.

Tak na forum niektórzy piszą

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak:

 

post-1442-0-63843200-1366731435_thumb.jpg

 

Mirek

 

Grubo. Gratulacje.

 

Iks, w kraju kupiłeś tego Orienta? Zastanawiałem się nad tym modelem z białą tarczą...

 

edit: mam na myśli "zwykłego", nie OS GMT.

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi, ten drugi jest normalnie dostępny, chociażby u mnie w salonie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.