Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

CYMERA_20130425_135353_Custom.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Junghans prześwietny!


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Pam , tylko koperta jest taka duza ze pasek , jak dla mnie , wyglada na zbyt waski


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to znaczy mieć mieszane uczucia?

 

obrazekkb.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś portugalczyka? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co to znaczy mieć mieszane uczucia?

 

obrazekkb.jpg

 

Pozdrawiam

Tomek

 

Bardzo ładny. I po co 100 razy przepłacać? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że też na to nie wpadłem. To ja kombinuję jak zebrać forsę na suba, a to przecież takie proste - kupić prawie identycznego parnisa <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, na lupce ma. :D

 

Edit: antyrefleks

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się chłopaki nie nabijajcie...

Ale ogólne wrażenie jest wręcz nieprzyzwoicie dobre. Szafir, czytelna lupka, ceramiczny bezel. Widać oczywiście, że koperta nie ma TEJ jakości wykonania, na tarczy jest parę pyłków, nakładane indeksy nie są zbyt dokładnie obrobione (ale za to równo nałożone), na wskazówce minutowej są odciski palców chińskich rączek. Ale to są szczegóły widoczne z 10 cm, a ogólnie zegarek wygląda po prostu dobrze. Jak chińczycy będą robić postępy w takim tempie, to za 5 lat dogonią szwajcarów.

 

Kupiłem go, żeby sprawdzić, czy Rolek będzie dobrze leżał na łapce (będzie) i czy wybrać wersję z datą czy bez (bez).

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relacja jakosc/cena z pewnością super,ale zegar z kilometra trąca podróbą,co wkurza .Jako "trening" przed rolkiem ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, trąca podróbą i stąd moje mieszane uczucia. Ale napisu Rolex nie ma na tarczy, więc nie brzydzę się zakładając go na łapę. Zresztą, kto wie na pewno, gdzie jest granica? Czy np Steinhart w niektórych modelach ją przekroczył, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o stenka to niektóre modele to kopie rolka z logo "steinhart".Lubię tę firmę bo się rozwija,fajny werk ST1,niezłe wykonanie.Tylko po co az tak małpuje rolka?

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ciekaw jestem jaką ten parnis ma średnicę (bez koronki) - też 40 mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2apy4ada.jpg

 

Zdjęcie w oryginalnym forcie z dzikiego zachodu. Jeden z 26 whisky Forts. Jestem w szoku jaki jest mały, a podobno jest jednym z największych

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o stenka to niektóre modele to kopie rolka z logo "steinhart".Lubię tę firmę bo się rozwija,fajny werk ST1,niezłe wykonanie.Tylko po co az tak małpuje rolka?

 

Bo więcej jest chętnych na zegarek łudząco podobny do rolka niż na zegarek indywidualny w wyglądzie. Troszeczkę kradniemy z doświadczeń i projektów innych, wrzucamy swoja nazwę i wydaje się nam, że wszystko jest OK. :) Ale czy jest?

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.