Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, WatchSnob27 napisał(-a):

Spokojnie, może na fotkach nie sprawia to takiego wrażenia, ale to był korek  i auto stało w miejscu 😉, a parafrazując piosenkę.... To w korku dzieci się nudzą 

 

Natomiast przepraszam jeżeli narusza to Twoją wrażliwość społeczną 😁

 

Godzinę temu, Krygo napisał(-a):

 

Jak miałbyś potencjalnie krzywdę wyrządzić tylko sobie to Twoja sprawa, ale możesz ją zrobić komuś innemu. Zdjęcia natomiast były dwa, w tym jedno na 100% robione podczas jazdy, więc nie rób teraz ze mnie wariata edytując posta bo się tylko ośmieszasz. 

 

@Krygo Będę adwokatem diabła trochę - to pierwsze foto wyglądało jakby jechał, ale równie dobrze mógł stać a dystans do auta z przodu, właśnie dlatego że robił zdjęcie. Teraz ciężko powiedzieć bo zdjęcie wyleciało 😉 

@WatchSnob27 Nie tak dawno gdy stałem w korku, pani wpakowała mi się w tył auta z taką siłą że wrzuciła mnie na samochód stojący przede mną. Pech chciał - na agresywnego Białorusina, który ni w ząb nie łapał polskiego, co nie ułatwiło rozwiązania 'problemu'.  Jak się możesz domyślać, moje auto z (z niespełna wtedy 30tyś przebiegiem) ucierpiało najbardziej, a pani jak stwierdziła - 'tylko na chwilę zerknęła na telefon'...  "Wrażliwość społeczna", tak? :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Po zmianie na pasek.

 

Jak pilot, to tylko na pasku 👍. Nawet jak ucha ma trochę przydługie. 😉

P.S. Piękny zegarek. 🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, krondar napisał(-a):

 

 

@Krygo Będę adwokatem diabła trochę - to pierwsze foto wyglądało jakby jechał, ale równie dobrze mógł stać a dystans do auta z przodu, właśnie dlatego że robił zdjęcie. Teraz ciężko powiedzieć bo zdjęcie wyleciało 😉 

@WatchSnob27 Nie tak dawno gdy stałem w korku, pani wpakowała mi się w tył auta z taką siłą że wrzuciła mnie na samochód stojący przede mną. Pech chciał - na agresywnego Białorusina, który ni w ząb nie łapał polskiego, co nie ułatwiło rozwiązania 'problemu'.  Jak się możesz domyślać, moje auto z (z niespełna wtedy 30tyś przebiegiem) ucierpiało najbardziej, a pani jak stwierdziła - 'tylko na chwilę zerknęła na telefon'...  "Wrażliwość społeczna", tak? :D 

 

Ah... Sprowokowałem niezłe zgorszenie i ferment społeczny 😑 obiecuję że to się już nie powtórzy 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, kornel91 napisał(-a):

Po zmianie na pasek.

0wRsx9H.jpeg

1H4qkYs.jpeg 

Wolę pięć gwiazdek u Longinesa, niż trzy w Oriencie. :) Dużo na tarczy a czytelny, no i ładny, ma się rozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Jak pilot, to tylko na pasku 👍. Nawet jak ucha ma trochę przydługie. 😉

P.S. Piękny zegarek. 🤩

Dzięki. To prawda na pasku lepie ale bransoleta jest ok. Mierzyłem go na pasku i oryginalny pasek jest słaby. Tutaj jest handmade z motylkiem od zulu. A uszy ok L2L  tylko 51mm😀

7 minut temu, WatchSnob27 napisał(-a):

Ah... Sprowokowałem niezłe zgorszenie i ferment społeczny 😑 obiecuję że to się już nie powtórzy 😁

Ja też robię w aucie czasami fotki jak stoję gdzieś przed przejazdem np a tutaj też widać 0 na liczniku. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20221014_160852.jpg

Z zasady kwarców nie zbieram, ale kurczę, ale ta Bulova Dave'a Scotta jest w dechę :)

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, damp napisał(-a):

Z zasady kwarców nie zbieram, ale kurczę, ale ta bulova Dave'a Scotta jest w dechę :)

Mam jeszcze podobną (w pewnym sensie - mechanizm) Bulovę Stars and Stripes. Co do kwarców, to najpierw uważałem je za lepsze, bo dokładniejsze. Potem tylko automaty, bo z "duszą". Teraz osiągnąłem, w pewnym sensie, stan równowagi i kupuję takie co lubię. :) 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Mam jeszcze podobną (w pewnym sensie - mechanizm) Bulovę Stars and Stripes. Co do kwarców, to najpierw uważałem je za lepsze, bo dokładniejsze. Potem tylko automaty, bo z "duszą". Teraz osiągnąłem, w pewnym sensie, stan równowagi i kupuję takie co lubię. :) 

 

 

 

Ta Bulova bardziej pasowałaby do mojego Lincolna niż Vostok Europe :)

I już obserwiję na Ama :)

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20221014_091438.jpg

 

IMG_20221014_091457.jpg

No weź Paulus57 już przed chwilą wiedziałem, który chcę mieć a teraz....

Często nie mogę się zdecydować. Największą zagwozdkę miałem z kupnem auta: czy Lincoln Navigator czy Chrysler Town& Country i kupiłem oba. Z zegarkami jest łatwiej, ale wyznaczyłem sobie limit 30 szt w gablocie naściennej. Już zrobiłem wyjątek bo codzienna Invicta Grand Diver się nie liczy i jest 31. Kurde oba ładne ajjjjj

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, damp napisał(-a):

No weż Paulus57 już przed chwilą wiedziałem który chcę mieć a teraz....

Często nie mogę się zdecydować. Największą zagwozdkę miałem z kupnem auta: czy Lincoln Navigator czy Chrysler Town& Country i kupiłem oba. Z zegarkami jest łatwiej, ale wyznaczyłem sobie limit 30 szt w gablocie naściennej. Już zrobiłem wyjątek bo codzienna Invicta Grand Diver się nie liczy i jest 31. Kurde oba ładne ajjjjj

Czy może być bardziej amerykański zegarek, niż Stars and Stripes? :) 

Podpowiadam rozwiązanie. S&S do Lincolna a Lunar do T&C. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Czy może być bardziej amerykański zegarek, niż Stars and Stripes? :) 

Podpowiadam rozwiązanie. S&S do Lincolna a Lunar do T&C. 

 

Jesteś kapitalny  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, damp napisał(-a):

Jesteś kapitalny  :)

Przez wrodzoną skromność - nie potwierdzam, nie zaprzeczam. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, damp napisał(-a):

 

O nie spodziewalem się u kolegi Burana :)

wpadł kiedyś nieco przypadkiem (tzw. dobra cena) i tak został ;). nawet czasem zakładam, bo mi się podoba tarcza


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Czy może być bardziej amerykański zegarek, niż Stars and Stripes? :) 

Podpowiadam rozwiązanie. S&S do Lincolna a Lunar do T&C. 

 

Masz rację. Ale wiesz, kedyś nad tym zagadnieniem się zastanawiałem widząc coś takiego...

 

A najgorsze jest to, że z dnia na dzień bardziej mi się podoba. Trochę mnie to przeraża....

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.