Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Jareknr1 napisał(-a):

Jak precyzyjnie to chodzi?

Szczerze to nie sprawdzałem, bo rzadko noszę jakiś zegarek dłużej, niż dobę, ale to klon ETA 2824 (28800 bph), więc chyba nie ma podstaw do obaw. W każdym razie mam ten zegarek około 4 lata i działa bez problemu. Jedyne co może przeszkadzać co bardziej wrażliwym, to głośny rotor. Jednak jest to słyszalne tylko przy gwałtownym ruchu ręką, normalnie jak na moje przygłuche ucho nic nie słychać. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, damp napisał(-a):

No i namówiłeś. Na razie idzie Lunar Pilot na bransolecie :)

Ale wiesz, że są różne wersje?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ale wiesz, że są różne wersje?

 

Tak. Zamówiłem inną niż Ty bo chciałem z datownikiem. Dokładnie tę : Bulova 96B258

 

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, damp napisał(-a):

Tak. Zamówiłem inną niż Ty bo chciałem z datownikiem. Dokładnie tę : Bulova 96B258

 

To dobrze, że zrobiłeś to świadomie, bo ja jak kupowałem, to widziałem tylko różne paski. ;) Są jeszcze dwie istotne różnice: matowe wykończenie zamiast "błysku" i napis Bulova na tarczy w Twoim będzie nieco inny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

To dobrze, że zrobiłeś to świadomie, bo ja jak kupowałem, to widziałem tylko różne paski. ;) Są jeszcze dwie istotne różnice: matowe wykończenie zamiast "błysku" i napis Bulova na tarczy w Twoim będzie nieco inny. 

Dokładnie. Ale na bransolecie tylko matt. Wolałbym polerowany ale cóż :(

 

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, damp napisał(-a):

Dokładnie. Ale na bransolecie tylko matt. Wolałbym polerowany ale cóż :(

Pewnie i tak dojdziesz do wniosku, że i Lincoln i Chrysler. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Pewnie i tak dojdziesz do wniosku, że i Lincoln i Chrysler. ;) 

Ale róże napisy w tych Buloach... hmmmm... Pomożesz?

Kupiłem bo ostatni był za 2100 . Ale cena i tak dużo wyższa niż kiedyś. Czasem po prostu nie ma co się za dużo zastanawiać bo Dolar UP :(

Pewnie tak się skończy, że będą 2 :)

No i zasada, że z zasady kwarców nie zbieram poleciała w kosmos:)

Edytowane przez damp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, damp napisał(-a):

Ale róże napisy hmmmm... Pomożesz?

Kupiłem bo ostatni był za 2100 . Ale cena i tak dużo wyższa niż kiedyś. Czasem po prostu nie ma co się za dużo zastanawiać bo Dolar UP :(

Pewnie tak się skończy, że będą 2 :)

Napis Bulova w moim jest dokładnie taki sam jak w pierwowzorze, w Twoim jest taki jak we współczesnych modelach. Ciut inna czcionka. 2100 jak na model z bransą jest całkiem dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Napis Bulova w moim jest dokładnie taki sam jak w pierwowzorze, w Twoim jest taki jak we współczesnych modelach. Ciut inna czcionka. 2100 jak na model z bransą jest całkiem dobra.

Faktycznie.  Ale dziwnie zrobili bo taki fajny napis tylko w pełnej polerce a pierwowzór w macie. Jesteś mega spostrzegawczy bo na tym pierwowzorze napis widać średnio 👍:)

Najpierw chciałem kupić Twojego i osobno bransoletę, ale ponoć są inne mocowania teleskopów i nie pasuje :(

Mam nadzieję, że pasek będę mogł jednak załaożyć jak będę miał ochotę w moim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, damp napisał(-a):

Faktycznie.  Ale dziwnie zrobili bo taki fajny napis tylko w pełnej polerce a pierwowzór w macie. Jesteś mega spostrzegawczy bo na tym pierwowzorze napis widać średnio 👍:)

Najpierw chciałem kupić Twojego i osobno bransoletę, ale ponoć są inne mocowania teleskopów i nie pasuje :(

Mam nadzieję, że pasek będę mogł jednak załaożyć jak będę miał ochotę w moim.

Tą różnicę w napisie nie ja pierwszy spostrzegłem, bo z ta moją spostrzegawczością to ogólnie raczej średnio. Nawet nie zauważyłem, że inne mają datowniki a ten mój akurat nie (wolę jednak bez). Z dopasowaniem paska jest o niebo łatwiej, niż z bransoletą w miejsce paska. Możesz ewentualnie dokupić fajne nato z modelu na pasku: https://www.mastersintime.pl/bulova-lunar-pilot-czarny-tekstylny-pasek-8961562-b-bk-velc.htm . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mario1971 napisał(-a):

Dzisiaj będę jak Maradona. default_wink.png

6b65a15606fec19e6b6b51848204955e.jpg

Chociaż jednego odwróć jak nasz umiłowany Naczelnik, aby znajomi bez trudu odczytali godzinę ;).

No proszę jak ustawione, data w datę, godzina w godzinę, minuta w minutę, nawet sekunda w sekundę, no, no.

Trzymają równo?

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Chociaż jednego odwróć jak nasz umiłowany Naczelnik, aby znajomi bez trudu odczytali godzinę ;).

No proszę jak ustawione, data w datę, godzina w godzinę, minuta w minutę, nawet sekunda w sekundę, no, no.

Trzymają równo?

No jasne. Przecież to są Rolexy! 😁


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.