Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, logann napisał(-a):

6873ECCC-9C68-468F-B41B-B83E4C4D5193.jpeg

Żyleta !!!


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, Calisia1 said:

Żyleta !!!

 

Kontrast podkręciłem leciutko... 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KrysH napisał(-a):

Aka  "GREY BEAST" 

IMG_2406.thumb.jpeg.e4cbb7d4fb8b72c53e051d952bd1983d.jpeg

Szary a piękny. To rzadkie. Gratuluję. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minutes ago, Paulus57 said:

Szary a piękny. To rzadkie. Gratuluję. :) 

Dziękuję 🥋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KrysH napisał(-a):

Aka  "GREY BEAST" 

IMG_2406.thumb.jpeg.e4cbb7d4fb8b72c53e051d952bd1983d.jpeg

 

O kurtka, przeoczyłem że ktoś na forum go ma. Chwilę się nad nim zastanawiałem. Jak z wygodą zegarka?


Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minutes ago, Morion said:

 

O kurtka, przeoczyłem że ktoś na forum go ma. Chwilę się nad nim zastanawiałem. Jak z wygodą zegarka?

Nowy w kolekcji. Trafiłem na niego przez przypadek ale jak go zobaczyłem od razu musiałem go mieć. Na żywo jest nie do wiary.  Wydaje mi się ze to może być w miarę rzadki GS, z tego co wiem był w produkcji 2019/20. Bardzo wygodny! Ogólnie nie przepadam za paskami (szczególnie oem) bo ciężko je roznosić i rzadko kiedy układają się na moim nadgarstku - ten powiedziałbym ze zapowiada się bardzo dobrze. Jest swietnie wykonany, podszyty mięciutkim ale trwałym materiałem. Zapięcie (deployant) jest tez fantastycznie wykonane. Wszystko się zgadza w tym Grand Seiko. Moim zdaniem petarda. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Abonic napisał(-a):

Całkiem przypadkowy nowy nabytek :)

 

 

20230214_114541.jpg

 

Stare logo ... Piękna sprawa! 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, KrysH napisał(-a):

Nowy w kolekcji. Trafiłem na niego przez przypadek ale jak go zobaczyłem od razu musiałem go mieć. Na żywo jest nie do wiary.  Wydaje mi się ze to może być w miarę rzadki GS, z tego co wiem był w produkcji 2019/20. Bardzo wygodny! Ogólnie nie przepadam za paskami (szczególnie oem) bo ciężko je roznosić i rzadko kiedy układają się na moim nadgarstku - ten powiedziałbym ze zapowiada się bardzo dobrze. Jest swietnie wykonany, podszyty mięciutkim ale trwałym materiałem. Zapięcie (deployant) jest tez fantastycznie wykonane. Wszystko się zgadza w tym Grand Seiko. Moim zdaniem petarda. Pozdrawiam. 

 

Rozważałem SBGV243 lub SBGV245 za ich taki trochę toolowy wygląd. Też mnie bolał brak bransolety ale widziałem na chrono, że sprzedają model bransolety pasujący do tych zegarków jednak to połączenie jakoś mnie nie do końca przekonało.

A Twój w pięknym stanie jak nóweczka.

Edytowane przez Morion

Lubię zegarki nosić. ////// VVorldVVithoutEnd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, Morion said:

 

Rozważałem SBGV243 lub SBGV245 za ich taki trochę toolowy wygląd. Też mnie bolał brak bransolety ale widziałem na chrono, że sprzedają model bransolety pasujący do tych zegarków jednak to połączenie jakoś mnie nie do końca przekonało.

A Twój w pięknym stanie jak nóweczka.

Tak! Widziałem ze można wsadzić go na bransoletę ale dla mnie cały pic tej koperty wyglada lepiej na pasku. Wtedy widać te ścięte uszy samuraja haha Ten zegarek leżał w sklepie odzieżowym w gablocie, nikt nie wiedział co to za perełka. Praktycznie nówka nie śmigana i pełen komplet. 

 

Grand Seiko robi fantastyczne zegarki w budżecie, wykonanie jest nie do wiary. Ale ty to już wiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

  

IMG_20230214_121556.jpg

Gdzie to taka piękna zima?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.