Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

ladek22 to nie sztuczka :) .Ona istnieje... :)

Milpro pewnie z 20 sztuk na świat :)

 

Zwykle czarne branzolety są matowe, a tutaj widzę połysk! Albo mi się wydaje? ;):)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladek22 to nie sztuczka :) .Ona istnieje... :)

Milpro pewnie z 20 sztuk na świat ;)

lepiej bym tego nie ujął :)

dzisiaj tak, choć bardzo kusiło założyć wczorajszy nabytek :) ale jak na gwiazdkę to na gwiazdkę i ani dnia wcześniej

20111223796.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej bym tego nie ujął :)

dzisiaj tak, choć bardzo kusiło założyć wczorajszy nabytek :) ale jak na gwiazdkę to na gwiazdkę i ani dnia wcześniej

20111223796.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Świetny zegarek!! Bardzo mi się podoba i rozważałem nawet iż zakupię Azimutha zamiast Seiko. Przestałem jednak rozważać, gdy "wyklikałem" cenę tego cacka ;)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek!! Bardzo mi się podoba i rozważałem nawet iż zakupię Azimutha zamiast Seiko. Przestałem jednak rozważać, gdy "wyklikałem" cenę tego cacka ;)

jest bardzo podobna i tańsza o około 400 $ wersja bez GMT z wodoszczelnością 500m

poza tym Stanisław ostatnio pisał, że ma w ofercie Azimutha, więc jak chcesz to sprawa ułatwiona

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z apartu,muszę wziąśc na wstrzymanie ,wiem o tym,ale nie można przejść obojętnie obok tego zegarka.Już go kiedyś miałem i uważam,że to świetny zegarek.Osobiście do kwarców nie mam uprzedzeń,wiem jak ten jest wykonany...

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Świetny Brajtek! Ja też nie mogę przejść obojętnie obok niektórych zegarków i niedługo oklepany ale za to cudowny nabytek ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo podobna i tańsza o około 400 $ wersja bez GMT z wodoszczelnością 500m

 

Wychodzi, że to i tak około 5tys. Trochę dużo!! A z żółtą lub pomarańczową tarczą też są?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi, że to i tak około 5tys. Trochę dużo!! A z żółtą lub pomarańczową tarczą też są?

wiesz cena tańszej wersji jest 2250 chf (i nie wiem co z Vatem) jednak pozostają rabaty, ale to już kwestia dogadania się ;)

Kolory tarcz to czerń i błękit - z tego co pamiętam to w zakładce "oferty sprzedawców profesjonalnych" jest temat azimutha wraz z fotkami i cennikiem więc sobie popatrz.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20111223111608.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Świetny zegarek!! Do garnituru w sam raz! Ja marzę o Frederique Constand "Chopin Edition 2010" lub coś z POLPORY lecz to tylko marzenia! Może kiedyś kupię??


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek!! Do garnituru w sam raz! Ja marzę o Frederique Constand "Chopin Edition 2010" lub coś z POLPORY lecz to tylko marzenia! Może kiedyś kupię??

 

I właśnie do garnituru go noszę na codzień, taka robota.

Dziś piątek więc "casual wear" dozwolony w korporacji, stąd ten sweterek ;)

 

Wymyśliłem sobie ostatnio że potrzebuję czegoś na rower i na ryby, ze wszelkimi możliwymi wodotryskami. Wybór padł na Casio PRW-2500, odbieram za 4 dni :)

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz cena tańszej wersji jest 2250 chf (i nie wiem co z Vatem) jednak pozostają rabaty, ale to już kwestia dogadania się ;)

Kolory tarcz to czerń i błękit - z tego co pamiętam to w zakładce "oferty sprzedawców profesjonalnych" jest temat azimutha wraz z fotkami i cennikiem więc sobie popatrz.

 

:) Sorrki, ale to nie jest moja półka cenowa! Nie wiem czy 2tys PLN zdołał bym wysupłać, a co tu dopiero 2250CHF. Frank drogi i wydaje mi się że chyba po 3,60 zł?! W zeszłym roku był chyba po 2,90!?? Zegarek świetny!! Szkoda, że nie zostałem aktorem bo wpływy z jednej reklamy wystarczyłyby w zupełności na takie cacko!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie do garnituru go noszę na codzień, taka robota.

Dziś piątek więc "casual wear" dozwolony w korporacji, stąd ten sweterek :)

 

Wymyśliłem sobie ostatnio że potrzebuję czegoś na rower i na ryby, ze wszelkimi możliwymi wodotryskami. Wybór padł na Casio PRW-2500, odbieram za 4 dni :)

 

Pzdr

 

Będę potrzebował taki zegareczek na komunię do mojego chrześniaka, ale dopiero w 2013 r. Wypatrzyłem inny model z serii G-Szok, ale rozważę i ten. Wydaje mi się jednak, że nie ma sensu kupować drogich niezniszczalnych zegarków, bo znając mojego bratanka to ten i tak załatwi "niezniszczalnego" w ciągu miesiąca ;):) Widzę, że ten Twój Casio ma bardzo dużo funkcji!! Pozdrówka Przemek

.

Ps. Ten Twój nowy Casio to olbrzym! Czytam, że ma niecałe 51 mm średnicy!! P.

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP8344b.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMGP8344b.jpg

 

Wspaniały zegarek!! Kopertę ma rewelacyjną!! Skąd wy bierzecie takie fajne zegarki? Jaki to model?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak

 

st02n.jpg st01y.jpg

 

Fotki kalkulatorkiem to i nie najlepsze...


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały zegarek!! Kopertę ma rewelacyjną!! Skąd wy bierzecie takie fajne zegarki? Jaki to model?

 

To jest Citek z 1999r. Szukałem w necie, ale nic nie znalazłem odnośnie referencji.

Tylko tyle, że był jeszcze model specjalny, wydany na mistrzostwa piłkarskie AIDA 2000, z zupełnie innymi wskazówkami i kolorystyką:

 

normal_009.jpg

normal_008.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bym nie kupił, to wcześniej czy później i tak wraca na rękę :)

Zdjęcie stare, ale jak na robione telefonem podoba mi się(bo nie to żebym był leniem i nie chciałoby mi się robić ;) )

 

snc01856.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Citek z 1999r. Szukałem w necie, ale nic nie znalazłem odnośnie referencji.

Tylko tyle, że był jeszcze model specjalny, wydany na mistrzostwa piłkarskie AIDA 2000, z zupełnie innymi wskazówkami i kolorystyką:

 

normal_009.jpg

normal_008.jpg

 

Zegarek piękny, a branzoleta świetna!! Musi to być sporej średnicy zegarek, gdyż indeksy są na tyle dobrze rozłożone, że się nie zlewają tak jak np. przy niektórych SEIKO!!

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ladek22 zdjęcie jest po prostu z innej perspektywy robione

 

Być może tak! Upatrzyłem sobie SEIKO z żółtą tarczą. Są dwa rodzaje z okrągłymi i podłużnymi indeksami i można odnieść wrażenie, że tarczka z podłużnymi jest bardziej przejrzysta, ale to może inne elementy o tym decydują!??

.

post-44476-0-13838300-1324647952_thumb.jpg

post-44476-0-41313700-1324647956_thumb.jpg


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.