Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

chrono ile Ty masz tych brajtków?


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś na ręku nowy paseczek do Kemmnerka:

 

misha_kemmner_1Z_04.jpg

 

.misha.!

 

Ten Kemmner z tym paseczkiem to proszę proszę .......

Super, bardzo mi się podoba ;)

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ten:

79718739.jpg

 

 

Bardzo fajna bryła koperty i wykonanie(wiadomo breitek),uważam jednak,że troszkę przesadzili z tym tłokiem wokół tarczy i czy był potrzebny napis "date" przy okienku?;) Wiem,ze na żywca wygląda duużo lepiej,troszkę breitlingów się namacałem :) i stwierdzam,że to niedoceniane zegarki,a to przez to,że większosć z oceniających nie miała z nimi bezpośredniego kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Breitling spokojnie mógłby startować w konkursie na najbardziej napaćkaną tarczę i czołowe miejsce gwarantowane :) Ale zwróćcie uwagę jaka panuje w tym pozornym chaosie harmonia, pogratulować projektantowi. No i Tobie zegarka ;) Świetny jest i bardzo charakterny.

 

A ja nie wytrzymałem do jutra i już dziś noszę prezent gwiazdkowy, zdjęcia później bo muszę trochę plexiglas przepolerować :) :)


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ten:

79718739.jpg

 

Zegarek jest piękny i robi niebywałe wrażenie, ale faktycznie troszkę przekombinowali, gdyż na tarczy jest zbyt dużo cyferek i w tym natłoku trudno się połapać która jest godzina. Ten Breitling dość sporo ma funkcji, tak że zwykły człowiek nie ma rozeznania do czego służą te funkcje oraz gdzie i w jakich okolicznościach można te funkcje wykorzystać! Trzeba przyznać, iż projektanci tego zegarka to mistrzowie zegarmistrzostwa!!!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę potrzebował taki zegareczek na komunię do mojego chrześniaka, ale dopiero w 2013 r. Wypatrzyłem inny model z serii G-Szok, ale rozważę i ten. Wydaje mi się jednak, że nie ma sensu kupować drogich niezniszczalnych zegarków, bo znając mojego bratanka to ten i tak załatwi "niezniszczalnego" w ciągu miesiąca :):) Widzę, że ten Twój Casio ma bardzo dużo funkcji!! Pozdrówka Przemek

.

Ps. Ten Twój nowy Casio to olbrzym! Czytam, że ma niecałe 51 mm średnicy!! P.

 

Fakt, mały nie jest, zresztą jak większość PROTREKów. W każdym razie przymierzałem go juz kilka razy i mi pasuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mały nie jest, zresztą jak większość PROTREKów. W każdym razie przymierzałem go juz kilka razy i mi pasuje :)

 

Zaczynam nabierać sceptycyzmu jeśli chodzi o kupno tak dużego zegarka dzieciakowi w wieku 9 lat! Chyba trzeba będzie zacząć rozglądać się trochę wcześniej i poprzymierzać. Do komunii Kuby zostało 1,5 roku, ale zastanawiam się czy nie zakupić już teraz ;):):) Jak będę rzadko nosił to się nie zniszczy :):):)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam nabierać sceptycyzmu jeśli chodzi o kupno tak dużego zegarka dzieciakowi w wieku 9 lat! Chyba trzeba będzie zacząć rozglądać się trochę wcześniej i poprzymierzać. Do komunii Kuby zostało 1,5 roku, ale zastanawiam się czy nie zakupić już teraz :):):D Jak będę rzadko nosił to się nie zniszczy :):);)

 

Od razu mówię że dla 9-latka będzie po prostu ogromny, ja mam nadgarstek 18cm i wygląda to w miarę normalnie...na mniejszym...może być karykaturalnie. Może przejrzyj ofertę Casio Baby-G, niby są z założenia damskie ale znajdzie się tam niejeden czarny model dla 9cio letniego twardziela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego ta firma dla mnie nie istnieje.

 

Nie przesadzaj Krystek, niektóre modele mają fajne, ale ten faktycznie wygląda jakby miał error na LCD :)

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straps fetishist...

masz go na ręku? klasyka, ponadczasowy surowy retro design. Zazdroszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego ta firma dla mnie nie istnieje.

 

 

Widać nie znasz ich kolekcji ,mają też bardzo stonowane modele,ale linię przewodnią faktycznie stanowią modele ze specyficznym ringiem.Osobiście lubię breitka za wyjątkiem linii bentley i navitimer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj z UPSa zdążył :) nowy nabytek prosto na nadgarstek

 

p1040831i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel chodzi jak w Mako czy da się nim kręcić bez kombinerek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać nie znasz ich kolekcji ,mają też bardzo stonowane modele,ale linię przewodnią faktycznie stanowią modele ze specyficznym ringiem.Osobiście lubię breitka za wyjątkiem linii bentley i navitimer.

 

Znam ich kolekcję i są tam może w sumie 4 zegarki, które bym ewentualnie zaakceptował, ale nie na tyle żeby je kupić.

Co innego vintage. Tam Breitling miał kilka fajnych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel chodzi jak w Mako czy da się nim kręcić bez kombinerek?

 

bezel w mako nie chodzi

tu działa poprawnie


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj z UPSa zdążył :) nowy nabytek prosto na nadgarstek

 

p1040831i.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Fajny,urząd celny Cię nie skaleczył?Jeżeli tak to troszkę kosztował...

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leciał z Niemiec, UC nie miał jak ugryźć :)


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z trochę innej beczki.

Miałem dzisiaj okazję przez parę godzin ponosić GW-7900 (w wersji tzw negatyw). Jak na mój gust, to on jest na moją rękę trochę zbyt przeogromny, delikatnie mówiąc. Ale... niemniej jednak, jeśli ktoś ma takie upodobania, że pragnie nosić jakiegoś G-Olbrzyma na stosunkowo niewielkim nadgarstku (ok. 17cm), to powinien rozważyć tego modela. W automagiczny sposób dopasowuje się i "przytula" do nadgarstka (dzięki specjalnym skrzydełkom pod uszami) i pomimo swego ogromu nosi się bardzo zaskakująco komfortowo.

 

img4596lu.jpg

img4786n.jpg

img4676u.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.