Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sie czego bac, jak masz masywny nadgarstek to podejrzewam ze roznica miedzy tym tt ktorego fotke zaprezentowales wczesniej a Super Avengerem Chrono bedzie dla Ciebie w sumie nieznaczna.

 

ponizej, dla porownania, wizualna roznica miedzy Super Avengerem Chrono a SDDS. jak widac, oba czasomierze sa raczej znacznych rozmiarow ale SAC jest od SDDS zauwazalnie wiekszy, no i na nadgarstku sprawia wrazenie masywniejszego niz SDDS; a z bransoleta na nadgarstku to juz w ogole jest znaczna roznica (dlatego m.in. w swoim SAC zmienilem bransolete na pasek, wygodniej lezy no i chyba lepiej sie prezentuje na pasku)

 

 

SA oglądałem wczoraj,jak się go oglada bez zakładania na łapę jest ok,ale jak go wrzuciłem na nadgarstek...wielki jest.Powiem krótko jestem rozdarty. :angry:

 

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

portugalczyk zjawiskowy - gratuluję


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby zobaczyć więcej jego fotek w GALERII :angry:


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solidarnie z Edi17 :angry:

 

sorry,że niedosłownie "na ręku"

 

seikoorangebubble1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna pomarancza :angry: U mnie dzis czarna Aqua.

 

post-45049-0-66595200-1324494899_thumb.jpg

Edytowane przez InfectedControl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak codzien ostatnio od jakiegoś I,5 m-ca, intensywnie użytkuje mojego Superoceana Heritage 46. Łatwo to on nie ma, bo go ze sobą wożę wszędzie, ale taka już jego rola... Zdjęcia zapodam po świętach ..

Edytowane przez parigot

Parisien - tête de chien! - Parigot - tête de veau!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMGP8323b.jpg

  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ????

fotki z wykorzystaniem inteligentnego HDR

 

g5600a7034.jpg

 

g5600a7035.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01 druga bardzo fajna - zimowo i jednocześnie świątecznie - trochę to wygląda jakby choinka wystawała ze śniegu :angry:


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ????

01 druga bardzo fajna - zimowo i jednocześnie świątecznie - trochę to wygląda jakby choinka wystawała ze śniegu :)

fotki nie sa najwyzszych lotow ale nastepnym razem pstrykne lepsze ;) , sa to jedne z pierwszych w technice "inteligetnego hdr" (nie mylic z hdr) i wlasnie dzis sie zastanawialem jak to nazwac co robie lub jak to sie nazywa wpisujac w google inteligentny hdr nie znalazlem nic, wpisujac po ang. intelligent hdr znalazlem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schauer Sportstop

 

SCH01S.jpg


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z apartu,muszę wziąśc na wstrzymanie ,wiem o tym,ale nie można przejść obojętnie obok tego zegarka.Już go kiedyś miałem i uważam,że to świetny zegarek.Osobiście do kwarców nie mam uprzedzeń,wiem jak ten jest wykonany...

60651277.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20111222794.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

;) Piękna ta DOXA!! Faktycznie ma ona czarną kopertę i branzoletę czy to jakaś sztuczka??


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem, świeżo na ręce. Kupiony dla kolorytu ;) Trochę ciężki w stosunku do rusków noszonych zazwyczaj.

 

 

post-35815-0-29685100-1324584625_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.