Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze duzo Polakow jest na Greenpoincie, a reszta sie do nowego polskiego getta na Ridgewood przeprowadza.

Edytowane przez Robnyc

ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te drugie video na YouTube jest jeszcze "ciekawsze " :) . Jestem w 100% pewien ze chlopak nie robi tego dla jaj , poprostu cool emigrant z Polski :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ????

:)

szkoda ze bokserek nie sciagnal :)

akurat tfoje rolki mnie nie ruszaja sflaszcza ten zielony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alpina Czad. Gratulacje :)
Dzięki :)
@5ciastek - jaki to nr ref?
ref. AL-700LSSB4A6B Edytowane przez 5ciastek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze wiele z tych osob przyjezdza z Polski z malych miasteczek i wiosek, po zarobieniu paru $$$$$ troche im odbija , mieszkaja w gettach gdzie znajomosc jezyka innego niz polski jest nie potrzebna, pracuja na budowach, a kobiety sprzataja - taki jest stereotyp I w wielu wypadkach to nie tylko stereotyp. Mieszkam w stanach 21 lat i jeszcze nie spotkalem nikogo z Gdanska....


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak was kręci troll, to wpiszcie sobie w googla "testoviron" (nawiasem mówiąc z Chicago jest, więc z Jackowa nie z Greenpointu), ale na forum zegarkowym to sobie dajcie z nim spokój. Szkoda miejsca :)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak was kręci troll... ale na forum zegarkowym to sobie dajcie z nim spokój. Szkoda miejsca :)

Dokładnie tak :)

 

 

Rano kręciły się dwie takie inne, ale przed chwilą dotarł nowy nabytek, więc trzeba go trochę poprzenosić z miejsca na miejsce na nadgarstku :)

Całkiem sympatyczny "zegareczek", a tryt i "falki" też miło cieszą oczy. Jak dla mnie to już szczyt rozmiaru(choć wiem, że są tacy,

co jeszcze z 2 razy większą busolę by założyli :) )- ja nie wyobrażam sobie nosić jeszcze większego zegarka :)

 

snc02241.jpg

 

snc02248.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te gabaryty :) ..Zachorowałem na bydlaka breitlinga aeromarine super avengera,coś czuję,że jutro choroba będzie wyleczona...Boje się troszkę tych 48mm,ale chłop ze mnie duży nadgarstek gruby(prawie zawsze muszę ogniwa dokupować..),a zegarek śliczny.

 

Nie ma sie czego bac, jak masz masywny nadgarstek to podejrzewam ze roznica miedzy tym tt ktorego fotke zaprezentowales wczesniej a Super Avengerem Chrono bedzie dla Ciebie w sumie nieznaczna.

 

ponizej, dla porownania, wizualna roznica miedzy Super Avengerem Chrono a SDDS. jak widac, oba czasomierze sa raczej znacznych rozmiarow ale SAC jest od SDDS zauwazalnie wiekszy, no i na nadgarstku sprawia wrazenie masywniejszego niz SDDS; a z bransoleta na nadgarstku to juz w ogole jest znaczna roznica (dlatego m.in. w swoim SAC zmienilem bransolete na pasek, wygodniej lezy no i chyba lepiej sie prezentuje na pasku)

 

superavengersdds.jpg

 

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie kij włożony w mrowisko, ale co mi tam...

zdjecie.JPG

 

Wczoraj przyszedł pasek i tak od wczoraj gości na mojej ręce, do samego zakupu paska byłem nastawiony sceptycznie. Po prostu jako gadżeciarz musiałem dokupić ten pasek nawet jakby miał leżeć w szafce :D

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze wiele z tych osob przyjezdza z Polski z malych miasteczek i wiosek, po zarobieniu paru $$$$$ troche im odbija , mieszkaja w gettach gdzie znajomosc jezyka innego niz polski jest nie potrzebna, pracuja na budowach, a kobiety sprzataja - taki jest stereotyp I w wielu wypadkach to nie tylko stereotyp. Mieszkam w stanach 21 lat i jeszcze nie spotkalem nikogo z Gdanska....

To miałeś pecha, bo ja kilka osób z Gdańska spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie kij włożony w mrowisko, ale co mi tam...

 

 

Wczoraj przyszedł pasek i tak od wczoraj gości na mojej ręce, do samego zakupu paska byłem nastawiony sceptycznie. Po prostu jako gadżeciarz musiałem dokupić ten pasek nawet jakby miał leżeć w szafce :D

 

ładny odtwarzacz mp3 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie krzyżówka explorera z millgausem :D

 

ba05.jpg

 

ba04.jpg


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie czego bac, jak masz masywny nadgarstek to podejrzewam ze roznica miedzy tym tt ktorego fotke zaprezentowales wczesniej a Super Avengerem Chrono bedzie dla Ciebie w sumie nieznaczna.

 

ponizej, dla porownania, wizualna roznica miedzy Super Avengerem Chrono a SDDS. jak widac, oba czasomierze sa raczej znacznych rozmiarow ale SAC jest od SDDS zauwazalnie wiekszy, no i na nadgarstku sprawia wrazenie masywniejszego niz SDDS; a z bransoleta na nadgarstku to juz w ogole jest znaczna roznica (dlatego m.in. w swoim SAC zmienilem bransolete na pasek, wygodniej lezy no i chyba lepiej sie prezentuje na pasku)

 

 

Właśnie wróciłem z galerii i powiem szczerze przeraziłem się SA,jest qrcze rzeczywiście duży..Muszę się przespać z tematem,nie lubię kupować zegarka nie będąc na 100% pewnym,że go chcę:D

 

Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozdrowienia.

PS. ja tez jestem Robert z Wrzeszcza


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMGP8309b.jpg

IMGP8310b.jpg

IMGP8303b.jpg


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolejny fajny Citek :D

 

 

U mnie Cachalot

dsc01463xd.jpg

dsc01467g.jpg

dsc01455ke.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie kij włożony w mrowisko, ale co mi tam...

zdjecie.JPG

 

Wczoraj przyszedł pasek i tak od wczoraj gości na mojej ręce, do samego zakupu paska byłem nastawiony sceptycznie. Po prostu jako gadżeciarz musiałem dokupić ten pasek nawet jakby miał leżeć w szafce :D

 

Ale co to jest? Mnie się podoba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EFA-120. Po operacji plastycznej czyli wymianie paska na bransoletę.

Oj przeszliśmy już trochę razem, ale chyba się lubimy.

post-41410-0-45718100-1324538161_thumb.jpg

Edytowane przez Michael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie kij włożony w mrowisko, ale co mi tam...

zdjecie.JPG

 

Wczoraj przyszedł pasek i tak od wczoraj gości na mojej ręce, do samego zakupu paska byłem nastawiony sceptycznie. Po prostu jako gadżeciarz musiałem dokupić ten pasek nawet jakby miał leżeć w szafce :D

 

Jestem za, designersko bez zarzutu, ładniejsze od niejednego guciego, dokładność chodu też pewno bardzo dobra.

No i skoro znalazł się ktoś, kto zapytał "co to?" to znaczy, że gadżet spełnił wszystkie swoje zadania.

Tylko z baterią pewno słabo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.