AK&AK 53356 #308952 Posted January 14, 2025 42 Małżeństwo i zegarki. Share this post Link to post Share on other sites
Walter_87 8285 #308957 Posted January 14, 2025 35 KMZiZ Share this post Link to post Share on other sites
Pit83 26932 #308958 Posted January 14, 2025 (edited) Edited January 14, 2025 by Pit83 27 Share this post Link to post Share on other sites
RobertG 4347 #308959 Posted January 14, 2025 Miłego dnia Wysłane z mojego motorola edge 40 pro przy użyciu Tapatalka 17 Share this post Link to post Share on other sites
Heavyweight2712 8155 #308960 Posted January 14, 2025 21 Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76625 #308961 Posted January 14, 2025 59 minut temu, Pit83 napisał(-a): Kolorki podkręcone czy jest taki na żywo 🤔🤔🤔 0 Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76625 #308963 Posted January 14, 2025 🤗🤗🤗 33 Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76625 #308966 Posted January 14, 2025 (edited) Taki tam nie idealny ale strasznie mi się podoba 🤗 🤗 🤗 Edited January 14, 2025 by TomcioMiki 25 Share this post Link to post Share on other sites
Pit83 26932 #308967 Posted January 14, 2025 (edited) Godzinę temu, TomcioMiki napisał(-a): Kolorki podkręcone czy jest taki na żywo 🤔🤔🤔 Co poradzić że stary Redmi tak cyka fotki 😎 bez żadnego kręcenia (tylko wykadrowałem) Mam od kilku miesięcy nowy, niby lepszy smartfon, ale juz nie zrobi takiej fotki jak staruszek Robote robi też naturalne oświetlenie w pochmurny dzień. W słońcu takiej fotki sie nie zrobi 🙃 Edited January 14, 2025 by Pit83 24 Share this post Link to post Share on other sites
Socool 3595 #308969 Posted January 14, 2025 (edited) 58 minut temu, TomcioMiki napisał(-a): Taki tam nie idealny ale strasznie mi się podoba 🤗 🤗 🤗 Mnie też się podoba.😊 I ma sapphire. 👍 Edited January 14, 2025 by Socool 1 Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76625 #308971 Posted January 14, 2025 16 minut temu, Socool napisał(-a): Mnie też się podoba.😊 I ma sapphire. 👍 Dzięki 🤗 🤗 🤗 20 minut temu, Socool napisał(-a): Mnie też się podoba.😊 I ma sapphire. 👍 I wr200 😁😁😁 1 Share this post Link to post Share on other sites
Paweł Bohacz 3117 #308972 Posted January 14, 2025 Kradziony! 🤭 29 www.instagram.com/pawelbohacz/ Share this post Link to post Share on other sites
Heavyweight2712 8155 #308973 Posted January 14, 2025 3 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a): Kradziony! 🤭 Na bogato wleciałeś 😎😁👊 0 Share this post Link to post Share on other sites
hrabia 31316 #308974 Posted January 14, 2025 27 minut temu, SzefSzefow napisał(-a): Kradziony! 🤭 Jakiej to jest wielkości? 0 Share this post Link to post Share on other sites
Paweł Bohacz 3117 #308975 Posted January 14, 2025 (edited) 43 minuty temu, oszolom napisał(-a): Jakiej to jest wielkości? 40mm Godzinę temu, Heavyweight2712 napisał(-a): Na bogato wleciałeś 😎😁👊 Czy ja wiem... 🤔 Edited January 14, 2025 by SzefSzefow 0 www.instagram.com/pawelbohacz/ Share this post Link to post Share on other sites