Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_1937.jpg

Jednak zrealizowałeś Planetkę na 8500.

Gratulacje,świetny zegar.

Gdzie wyrwałeś ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek - i jak ten TUDOR w porównaniu do ROLEXA się prezentuje ?

 

 

Porobie pozniej zdjecia tych samych elementow dla zobrazowania , tarcza jest zdecydowanie ciekawsza , koperta i bronsoleta jezeli nie tak samo wykonana jak w Rolexie to bardzo podobnie wg mnie zapiecie jest ladniejsze szkoda ze brak takiego malego extension jak ma rolex , luma zielonkawa i swieci bez problemow do samego rana . NIe powiem ze jest jak Rolex ale jest cholernie blisko , bioorac pod uwage cene ( 40% cenu suba ) to jest rewelacja . Moja zona wczoraj powiedziala tak ' o masz nowego Rolexa , pokaz go z bliska . Tudor ? myslalam ze to Rolex :D "

Tak teraz mysle i stwierdzam ze wszystko mi sie w tym zegarku cholernie podoba ,

Mysle ze jezeli kiedys ktos w Rolexie stwierdzi ze robimy Suba z vintage tarcza to moga odrazu zaprzestac produkcji polowy swoich modeli i skoncentrowac sie na " nowym " modelu a i tak bylby prawie nieosiagalny . Pomimo ze mam

dobre kontakty z Rolexem to i tak zajelo mi ponad 4 mieisace czekania na ten zegarek . Mysle ze bedzie go jeszcze trudniej dostac bo Tudor postanowil wejsc na rynek w USA w pierwszym kwartale 2013 r , juz zaczeli preselekcje kilku AD ktore beda marke prowadzic


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek. Gratuluję Tudora. Bardzo mi się ten model podoba. Czy nie uważasz że jest trochę za drogi w stosunku do mechanizmu jaki go napędza bo wykonanie napisałeś że bardzo rolexowate czyli na plus.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie Mariusz uwazam ze zegarek warty jest swojej ceny , takie tez jest DNA Tudora doskonala jakosc, ETA mechanizm . napewno sa w stanie zrobic inhousa ale cena bylaby zbyt bliska Rolexa a to juz wyklucza wtedy ta marke z rynku lub przynajmniej bardzo ogranicza potencjalne rynki zbytu


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
orient-34.jpg Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2901-1353173331,8398_thumb.jpg takie coś na nadgarstku siedzi od kilku dni. Ale tudor Irka wpada w oko , aż boli. Bardzo mi się podoba , gdyby jeszcze miał datę .... a może się czepiam? SMS nie wiem, gratyluluję nowego " rolka" :)

@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezłe zegarki dziś na łapach. Tudor wypasiony, ale i przeuroczy SARB, BFS i fantastyczne Omegi. Nic tylko patrzeć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaro_swatcH Orisek super,podoba się

 

Irek >Tudor trochę plastikowy.Pewnie w realu zyskuje .

kroll_czarli Omega wspaniała.

 

A zdjęcie wyśmienite.

Troszkę mały datownik,ale zamówiłem soczewki progresywne i myślę ,że z odczytaniem "małej" daty nie będę miał już problemu. :D


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tle w Jej ręce Jej ulubieniec ... :P

Musiałem się cofnąć żeby zobaczyć co Cie ubawiło i znalazłem masz oko :D


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje chłopaki czarli ale żeś się rozpędził..... bardzo fana , w ogóle fajne sikorki A u mnie na niedzielę dawno nie zakładana :)

post-29151-0-98507800-1353231050_thumb.jpg

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akis, coś mi znajomo wygląda ten egzemplarz, czy przypadkiem nie był on kiedyś mój? :) Super zegar, za niewielkie pieniądze i trzeba przyznać, że naprawdę dobrze wykonany. Gratuluję.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, pozbyłeś się go zapewne z powodu, tak podkreślanej ostatnio niechęci, do zegarków o stylistyce nieodparcie przypominającej jakieś inne i w dodatku duużo droższe?

 

img0313om.jpg

 

 

 

Nie przeszkadzało Ci to, gdy go kupowałeś? ;)

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, jednym z powodów sprzedaży przeze mnie tego zegarka było podobieństwo do pokazanego przez Ciebie iwuceka, choć rzeczywiście w chwili zakupu Steinharta nie skojarzył mi się on z tym IWC. Człowiek uczy się na błędach :) Inna rzecz, że w zasadzie wszystkie tego typu zegarki są do siebie podobne, taka stylistyka pilotów.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.