Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Rozumiem ze na tym Forum umowilismy sie ze bedziemy trzymac pewien poziom, ale to nie znaczy ze mamy tolerowac ewidentnego trola. Facet wnosi tylko zamieszanie, co pewnie sprawia mu frajde. Frustratom na Forum mowimy stanowcze nie.

Szczerze to mnie wali co ten Pan Andrzej tu powie, tylko zastanawia mnie jedna sprawa co ten Pan tutaj robi w tym temacie chodzi o to by pokazac co ma sie na ręku dziś wczoraj co masz zamiar założyć jutro. Może sie mylę ale nie widziałem jego zdjęć, poprawie mnie jak sie mylę.

Jak by sie znał na zegarkach to,wiedział by ze zegar który pokazałem nie jest w całe duży

Ale myśle ze koledzy sie przyłącza do mojej prośby do moda by zrobił z tym kims porzadek.

Kolega Andrzej ma ogromne szanse odpocząć kilka dni od forum jeśli nie zmieni sposobu wypowiedzi.

rXQHFG4.jpg

Bardzo fajny ... o jakies namiary na sklep\sprzedawce gdzie go kupiles mozna sie spytac?

+1

Lukałem swego czasu na stronie producenta, ale o kupnie bezpośrednio nie ma chyba mowy, a z ebaya zamawiać za sporo większą kasę niż rzeczone 85 zeta nie ma sensu...

Pozbywasz sie Explorera...? Dlaczego? Trzymaj go, bo to naprawde super zegarek i wkrotce bedziesz zalowal ze sie go pozbyles jak sie go pozbedziesz :)

Zegarek jest bardzo fajny ale chce teraz zpowrotem deepsea, cos musze sprzedac bo ograniczylem ilosc posiadanych zegarkow I niezamierzam wracac do kilkunastu I 4 z nich noszonych a reszta zeby na polce lezala. Chyba sie wyleczylem z ilosci a poszedlem w kierunku could naprawdesprawia mi radosc z noszenia

Beware the fury of a patient man.

Do wszystkich zainteresowanych Łuczem 642 piszących tu i na pw - zegarki zostały kupione przez mojego znajomego bezpośrednio w Mińsku w sklepie firmowym za 228 840 rubli. Żal nie brać, nawet jako ciekawostkę. Na stronie producenta podają ile sztuk zostało w jakim mieście. Nr katalogowy 642, Kod (szifr) 77471760. Zegarek wygląda fajnie ale jest dość mały - koperta 36mm - i prosty jak konstrukcja cepa. Mógłbym może zmontować małą recenzję, ale na razie brak pierścieni makro i czasu. I żeby nie pozostać offtopic zamieszczam 2ga fotkę :) W sumie jest po północy, wciąż go mam na ręku i dziś też go założę.

post-50163-0-79146900-1354059755_thumb.jpg

Quub, zauważam, że dopracowałeś się własnego stylu w fotografii zegarkowej. B&W, zawsze to samo ujęcie, ten sam "kajdan".

Mnie się podoba, tylko martwię się o zegarki, czy się o ten kajdan nie rysują :)

+1 :D

Zegarek jest bardzo fajny ale chce teraz zpowrotem deepsea, cos musze sprzedac bo ograniczylem ilosc posiadanych zegarkow I niezamierzam wracac do kilkunastu I 4 z nich noszonych a reszta zeby na polce lezala. Chyba sie wyleczylem z ilosci a poszedlem w kierunku could naprawdesprawia mi radosc z noszenia

czy masz moze explorera I czy II, jesli dwa mozesz go porownac do deepsea ?

moze byc PW, pytam bo kumpel sie nie moze zdecydowac, ktorego kupic

682BA949-C3CB-48BA-ADBA-45BBFED22D1C-8134-00000A41F5008485.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

Santino na tym ujęciu wyglada jak by bezel był idealnie spasowany z tarczą zegarka... nie masz w swoim egzemplarzu tego przesunięcia jakie mają Sokoły ? Czy jakoś temu radziłeś?

Fajny ten Kemmner.Gratuluje.Ten Tao czy jakos tak tez spoko.ciekawy kolor tarczy :)

Edited by luki2323

Żeby nie męczyć Was swoimi talizmanami drodzy krytycy, prawie złamałem sobie rękę. Więc chyba już nie będę się tak poświęcał.... :)

77270273.jpg

Kuba

Przepraszam za datę bo zdjęcie nie dzisiejsze ale zegarek tak ;)

Można prosić jakieś ładne zdjęcia ?

Zastanawiam się nad takim niebieskim.