Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączyłeś dokładnie 26 kwietnia a to już kalendarzowa wiosna :D

 

A tak naprawdę to nie jesteś przewrażliwiony? Ja nie zauważyłem na kilku ostatnich stronach nic co można by nazwać niską kulturą. Chyba, że nie potrafisz odróżnić wpisów z żartobliwym podtekstem od tych naprawdę "niskich". Ogólnie nikt nie nakazuje tutaj wypowiadać się zgodnie z etykietą...

Mikołaj, masz rację :) . Zupełnie z głowy mi wyleciało kiedy dołączyłem :lol:

Nie mówię o poście o rolku Bartka, tylko ogólnie coś takiego zauważam np. nasz nowy kolega "Andrzej100" (jeżeli dobrze pamiętam nick) wpadający jak oszołom, rzucający wobec kilku osób oskarżenia o noszenie podrób.Jeżeli chodzi o post LMeda (znowu mam nadzieję, że dobrze napisałem nick) to według mnie jest to po prostu żarcik. Dobra panowie, bo robi się sajgon . Każdy zegarek nie będący podróbą jest na swój sposób piękny :D


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też nie tak. Ja np. widziałem wiele zdjęć chinskiej maryny militarnej na której wygladała lepiej niz pierwowzór czyli Panerai, ale po wzieciu do ręki to nie ma o czym gadac. Tak samo w dziale Seiko jeden z kolegow wkleił zdjęcia porównawcze GS i modelu za kilka stów i ten tani wygląda nawet lepiej. Oceniac po zdjęciach oczywiscie nalezy, ale chyba lepiej nie kupować, chociaż fajny jest ten dreszczyk niepewnosci ;-). Bartek, ta guma swietna (na zdjęciu cha, cha) i super to wygląda jesli chodzi o dopasowanie, ale widzę, ze cyklop pozostał, odpuściłeś "bidusiowi"?

 

Tak, guma jest super i jej dopasowanie do koperty. Nie ma tej małej szczeliny pomiędzy bezelem a bransoletą. Lupce odpuściłem, miałem co prawda szkiełka które wymiarami pasowały do mojego Suba, została usunięta z nich lupka ale jak porównałem szkło oryginalne które mam w Rolku z tym które miałem włożyć to zrezygnowałem. Jednak jakość nie ta a nie kupię oryginalnego szkła Rolexa na rynku niestety żeby usunąć lupkę i podmienić szkło. Pozostaje się z nią przeprosić, co powoli czynię ;)

 

BTW Aha miłośnikiem Rolka nie jestem, to po prostu porządny zegar i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mniam, piekna sztuka ta Omega!

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yanaki pomóż proszę, bo patrze ale nie mogę dojść co to za zegar :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie wpada w zachwyt to staje się niekuluralny. Może to tak jak w kultowych komediach-jak pijak to napewno złodziej. A tu jak nie nie schlebiasz posiadaczom rolexów to jesteś chamem,a jak cham to napewno pijak i........Troszka luzu panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart33 umiesz czytać ze zrozumieniem? Wnioskuję po tym co piszesz, że nie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yanaki piękny Marine Diver, w ogóle piękne zegarki nam pokazujesz. Gdybyś tylko poprawił trochę jakość swoich zdjęć to również moglibyśmy nacieszyć nimi swoje oczy. :)


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

No właśnie, zegarki pierwsza klasa ale fotki wychodzą jak z Nokii 3310 :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ty Bartek79 masz monopol na czytanie ze zrozumieniem i oczywiscie masz najleprzy gust i w ogóle jesteś najfajniejszy. (po tych pochlebstwach chyba nie zrobisz mi tego i nie nazwiesz mie chamskim i bez kultury) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, ja to zwykły oszołom jestem :lol::D;)

 

Ja tyż, tyż..... Chyba widzę w tej całej sytuacji ziarenko luvstory do oszołomów zwłaszcza tych z CW :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yanaki piękny Marine Diver, w ogóle piękne zegarki nam pokazujesz. Gdybyś tylko poprawił trochę jakość swoich zdjęć to również moglibyśmy nacieszyć nimi swoje oczy. :)

Postaram się bardziej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1F685DC5-B84B-4BC3-AD9E-1C662D1F8BF4-6249-000007D942D20DA3.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo122, super rolek

 

ja dzisiaj ten. fotka co prawda z wczoraj, ale dzis mam go na reku

 

dzisiajbreitlingsuperavs.jpg

 

gdyby kogos to interesowalo, to wiecej fotek tego breitka (w towarzystwie okularow) w dziale Galeria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo chlopie ale czym,no powiedz czym?

Az zal bierze jak wklejasz takie zdjecie :-D

Yanki zrob zdjecie lepsze I wrzuc na forum. Jestem ciekaw tego zegara ale nie we mgle ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-24232-0-76068900-1354886166_thumb.jpg

Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie wpada w zachwyt to staje się niekuluralny. Może to tak jak w kultowych komediach-jak pijak to napewno złodziej. A tu jak nie nie schlebiasz posiadaczom rolexów to jesteś chamem,a jak cham to napewno pijak i........Troszka luzu panowie.

No właśnie daj sobie sam na wstrzymanie, i nie twórz jakichś mitów. Bo nie przypominam sobie, żebym schlebiał jakiemuś posiadaczowi Rolexa. A chamem z tego powodu, to właśnie Ty mnie po raz pierwszy nazwałeś, w swoim bagatela trzydziestym którymś poście na forum.

 

Inna sprawa, że tendencja ostatnio jest taka, że im lepsiejszy zegarek, tym gorsza fotka. Więc nic dziwnego, że większość Rolków wygląda słaba podróbka własnego klona :D


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że tendencja ostatnio jest taka, że im lepsiejszy zegarek, tym gorsza fotka. Więc nic dziwnego, że większość Rolków wygląda słaba podróbka własnego klona :D

Ano. Prezesowy PP chyba raz się tu pokazał, na zdjęciu robionym długopisem, i od tego czasu ani widu, ani słychu. Chyba że coś przeoczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.