Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gentleman po lewej miał na ręku Speake-Marin Serpent Calendar... tylko nie widać

 

380917_4215631624930_746262577_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gentleman po lewej miał na ręku Speake-Marin Serpent Calendar... tylko nie widać

 

380917_4215631624930_746262577_n.jpg

 

Napiszesz coś o tym wydarzeniu?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Napiszesz coś o tym wydarzeniu?

Raczej tak skoro to wręczenie statuetek "Zegarek Roku" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a pan po prawo co miał na ręku ?:)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a pan po prawo co miał na ręku ? :)

 

Nie wiem... nie znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC_0084.jpg

 

DSC_0115.jpg

Ha! Taki jak mój - ale mój ładniejszy :P

Polecam wymianę zapięcia na motylka - sam się przekonasz za kilka dni dlaczego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5203604.jpg

ORIENT EXCURSIONIST GMT


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj mówisz o wycierającej się gumie? :)

Dokładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogłem się zdecydowac...

Ja bym nie miał takiego problemu :) Niestety teraz kupiłem już sobie nowy zegarek, ale zaraz na początku nowego roku będę celował właśnie w portugalczyka. Tylko jeszcze nie wiem, czy ten (jasny ze złotymi indeksami), czy ten z czarną tarczą... Obydwa mi sie bardzo podobają, moim zdaniem wersja z niebieskimi indeksami na żywo wygląda najgorzej.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie miał takiego problemu :) Niestety teraz kupiłem już sobie nowy zegarek, ale zaraz na początku nowego roku będę celował właśnie w portugalczyka. Tylko jeszcze nie wiem, czy ten (jasny ze złotymi indeksami), czy ten z czarną tarczą... Obydwa mi sie bardzo podobają, moim zdaniem wersja z niebieskimi indeksami na żywo wygląda najgorzej.

Michał, pewnie AP ?:)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaże w galerii :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.