Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Jest to oznaczenie serii powiązane z latami produkcji zegarków. Mój RO ma oznaczenie G i pochodzi z ostatniej części rzeczonej serii (koniec roku 2010). Od stycznia 2011 pojawiały się już 15300 z oznaczeniem H i oczywiście seria ta jest kontynuowana dla 15400 (i nie tylko rzecz jasna).

Darek , tak jak Mariusz juz napisal z tym tylko ze AP nie zmienia kodu literowego co roku tylko z tego co pamietam co 3 lub 4 lata . Wiec dokladny rok produkcji bazujac na samej literze jest niemozliwy do ustalenia . Moj AP byl G serial z tego co pamietam

Mariusz,Irek dziękuję za informację.Szukałem ,ale nie mogłem się doczytać :unsure:

To może rozszyfrujemy produkcję mego AP F 92234.

Ciekawi mnie ile " przezleżakował " zanim trafił do mnie? :)

Irek Twój Pam wymiata :o

hamujy2u.jpg

misha -fajne te twoje okazy :blink:

Może na jakiś pod stolik byś zabrał ze sobą kilka?

Chętnie bym pooglądał

c3c62c46d5d50b2d.jpg

a u mnie:

iphonero.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Omesie i Oriska trzeba zobaczyć na live,dużo zyskują.

Szczególnie piękna czerń w Orisku.

Gratki i niech cieszą jak najdłużej :D

Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Moim zdaniem pasuje. W ogóle uważam, że klasyczne Royal Oaki powinny być robione wyłącznie na bransoletach. Pasek psuje cały urok tego zegarka.

Moim skromnym zdaniem troszkę fantazji w AP RO nie zaszkodzi :)

ej841_15300purple.jpg

Edited by Darek-zegarek

Fatalnie z paskiem :unsure:, zegarek wygląda jakby się coś od niego oderwało, z bransoletą tworzy idealnie dopełniającą się całość.

Edited by Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Guest McIntosh

Hmmm, powyższa fotka tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że bransoleta lepsza...

aproihpone5_4.jpg

Moim skromnym zdaniem troszkę fantazji w AP RO nie zaszkodzi :)

ej841_15300purple.jpg

Moim zdaniem zupełnie nie ! Kształt koperty zrasta się z branzoletą , a tutaj? Co to jest? Proteza!

Edited by @rtur

@rtur

W przypadku tego paska bransoleta wypada zdecydowanie lepiej, co nie zmienia to faktu, że dla mnie do garnituru nie pasuje w ogóle, ale niech każdy nosi co lubi, nawet pomarańczowa doxe.

Rozumiem ,że sie AP RO na pasku nie podoba :unsure:

Ja jednak zaryzykowałbym dopasować doń ciemnobrązowego aligatora,tylko cena mnie przeraża :)

W cenie 4 elementów łączących kopertę z paskiem + pasek + klamra można kupić ....

to ;)

mv242_AN.jpg

Mariusz świetne ,realne foto

karol1302, świetna fotka.

a i zegarek fajny ;-) Niektóre fotki potrafią pokazać, że liczy się jakość, a nie jakoś...

Moim zdaniem pasuje, jeden z niewielu zegarków, który pasuje w zasadzie do wszystkiego. Tak bardzo mi się spodobał, że zaczynam się zastanawiać nad kolejnym klasycznym RO. Jestem nim totalnie zachwycony! Dzisiaj będę miał w końcu chwile spokoju, to postaram się popełnić pierwsze zdjęcia do galerii.

Jak pasuje do wszystkiego to proponuję założyć do dresu, klapek typu "kubota" i białych skarpetek frotte. Koniecznie czapka z daszkiem i spory złoty łańcuch. Nie muszę dodawać, że wszystko oryginalne...

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Piotr

Guest McIntosh

Rozumiem ,że sie AP RO na pasku nie podoba :unsure:

Ja jednak zaryzykowałbym dopasować doń ciemnobrązowego aligatora,tylko cena mnie przeraża :)

aprorgp.jpg

Wygląda nieźle choć i tak zamiast paska wolałbym złotą bransoletę. Uważam, że zachowanie spójności z kopertą w RO jest bardzo ważne dla odbioru tego zegarka. Niestety pasek tę spójność zaburza.

Mariusz świetne ,realne foto

Dziękuję bardzo :). Fotkę robiłem iPhone 5.

Jak pasuje do wszystkiego to proponuję założyć do dresu, klapek typu "kubota" i białych skarpetek frotte. Koniecznie czapka z daszkiem i spory złoty łańcuch. Nie muszę dodawać, że wszystko oryginalne...

Wszystko można wyśmiać i sprowadzić do absurdu. Jednak moim zdaniem Michał ma rację. RO to bardzo uniwersalny czasomierz.

Krystian Alaska super nie myślałem ze Speedmaster z białą tarczą ma prawo bytu ale przekonałem się i bardzo fajnie wygląda B) nie sprzedaj!! :P

Mirosuaw co to za miasto?

Edited by Łukasz G7900

Tak na szybko od niechcenia ;)

IMG_8313-2_zpscce1063b.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Tak to się ubieram tylko wtedy jak wkładam Rolexa :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Tak to się ubieram tylko wtedy jak wkładam Rolexa :)

Zastanawiam się co kupić i jako znawcę proszę o pomoc- najpierw dresy czy Rolex? I jeszcze jedno do guru modowego - czy dres i klapki można nosić z Paneraiem - powiedzmy z submersible? :)

@rtur

Artur, do Rolaxa tak najlepiej :

IMG_4833-2-6.jpg

;)

Edited by carlito1