Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

ricardo216 "pysiu" ;) to Seiko MM to takie cudo, że powinieneś je częściej pokazywać :)

jeśli możesz napisz gdzie je kupiłeś-na PW :)

rata3ynu.jpg

Wciąż na nadgarstku - w klimacie stomatologicznym

Edited by @rtur

@rtur

swietna jakosc wykonania.

wczoraj widzialem w metrze goscia z ''subem'' na reku i kiepska jakosc wykonania, szczegolnie branzolety razila z daleka.. :unsure:

Wow.... Mocna wypowiedz. Ocenic z daleka jakosc wykonania zegarka, to trzeba lepszego fachowca. A nie mial ten pan z metra przypadkiem na sobie dresu Adidos? To by wiele tlumaczylo.

w takim razie gratuluje okresu czlonkostwa na forum

ale powracajac do tej bransolety ktora widzales w tym subie. co w niej bylo nie tak?

niefortunnie sie wyrazilem, roznica byla zauwazalna, to musiala byc bardzo slaba podrobka

niefortunnie sie wyrazilem, roznica byla zauwazalna, to musiala byc bardzo slaba podrobka

Czyli co, moj Rolex SDDS to Twoim zdaniem 'podrobka lepiej wykonana od podrobki suba' ktorego widziales w metrze (bo tak to zrozumialem w swietle Twojego komentarza wzgledem fotki mojego SDDS)?

Czyli co, moj Rolex SDDS to Twoim zdaniem 'podrobka lepiej wykonana od podrobki suba' ktorego widziales w metrze (bo tak to zrozumialem w swietle Twojego komentarza wzgledem fotki mojego SDDS)?

nie, nie powiedzialem tego, piekny zegarek i zdjecie rowniez. Koledzy lapia za slowka, przepraszam, zakonczmy, to nie temat na to.

nie, nie powiedzialem tego, piekny zegarek i zdjecie rowniez. Koledzy lapia za slowka, przepraszam, zakonczmy, to nie temat na to.

W takim razie dziekuje za pozytywna ocene fotki mojego SDDS, ciesze sie ze Ci sie podoba.

Tak juz na marginesie, jest to oryginal. Zaden z moich zegarkow nie jest podrobka, wszystkie sa oryginalami.

Przepraszam ze niewlasciwie Cie zrozumialem i ze sie 'czepilem'.

ricardo216 "pysiu" ;)

:D:P

jeśli możesz napisz gdzie je kupiłeś-na PW :)

może być i tu, bo to nie jest specjalna tajemnica- źródła są powszechnie znane czyli jeśli nówka to Higuchi, Seiya lub ewentualnie oczywiście ebay,

jak używkę, to trzeba szukać wszędzie- rzadko się pojawiają, ale się zdarza

to Seiko MM to takie cudo, że powinieneś je częściej pokazywać :)

trochę wrzucam zdjęć zarówno ja, jak i Koledzy swoich, a nie chcę tego robić za często, aby aż tak bardzo zegarka nie obrzydzić ;)

Ale skoro nalegasz, to proszę Cię bardzo jeszcze 2 dzisiejsze :)

Jak zwykle telefonem, ale ostatnio taką dostałem pochwałę, że już nie stresuję się tym aż tak :lol:

20130117144840.jpg

20130117144904.jpg

ade4e3yv.jpg

EXTRA zegar miałem kiedyś możliwość kupienia kemmnerka z małą sekundą na 6stej ,teraz patrzę na twoje zdjęcie i żałuję

O wiele nie lubie takich powaznych zegarkow, to gdy zobaczylem ten powyzej na zywo, to przewrocilo mnie sie w glowie!

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Zawsze jak chce sobie kupić tego portugalca, to koniec końców stawiam na coś innego. W końcu chyba jednak będę musiał go zrealizować :) Fantastyczny jest.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

O wiele nie lubie takich powaznych zegarkow, to gdy zobaczylem ten powyzej na zywo, to przewrocilo mnie sie w glowie!

miałeś go na łapie i jakoś ci się nie przewróciło chyba ze poźniej jak sie vodka skonczyla:P

Zawsze jak chce sobie kupić tego portugalca, to koniec końców stawiam na coś innego. W końcu chyba jednak będę musiał go zrealizować :) Fantastyczny jest.

będzie zadowolony, wpadnij na spotkanie krakowskie to sobie na zywo obadasz :)

Edited by b4rt

Tak, pozniej.

To dotarlo po czasie - sam zobacz, co pisze Carlito ;)

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

będzie zadowolony, wpadnij na spotkanie krakowskie to sobie na zywo obadasz :)

Wielokrotnie już miałem ten zegarek na ręku, ale dzięki za zaproszenie :)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.