Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

NATO bardziej pasuje temu z lupką - moim skromnym zdaniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-42675-1358691952,8295_thumb.jpg

A u mnie tak...

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tudorz.jpg

 

Ten Tudor, to jeden z ładniejszych chronografów, jakie tutaj widziałem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2DD625D3-35F8-40E9-82FA-74C96372E010-1030-00000110D7096E29.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maluch:

img2013012100539.jpg

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez Wasyl

Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff..

Wyjęty z pod noża, już prawie sprzedany i w ostatniej chwili się wycofałem.

Normalnie w życiu jestem stabilny, ale jak chodzi o zegarki to jakaś szajba ;)

 

dsc01924sc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Edit: Dzięki Bartek79 za kubeł zimnej wody w sprawie tej sprzedaży i AP Divera. Pozdrawiam

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z AP Diverem jest nie tak? Jeżeli można wiedzieć.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP wszystko ok, tylko chodzi o to, że chciałem sprzedać Rolka żeby mieć kasę na AP, ale dzięki Bartkowi doszedłem do wniosku, że nie ma co poświęcać suba tylko pomęczyć się trochę dłużej i jeść chleb ze smalcem ;) i po prostu uzupełnić kolekcję.

AP to dla mnie gral, ale chyba nie uda mi się go kupić w tym roku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś w ciepłych kolorach. Za oknem biało i zimno więc trzeba się ogrzać :)

post-48181-0-44050500-1358764658.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP wszystko ok, tylko chodzi o to, że chciałem sprzedać Rolka żeby mieć kasę na AP, ale dzięki Bartkowi doszedłem do wniosku, że nie ma co poświęcać suba tylko pomęczyć się trochę dłużej i jeść chleb ze smalcem ;) i po prostu uzupełnić kolekcję.

AP to dla mnie gral, ale chyba nie uda mi się go kupić w tym roku :(

Rozumiem, uważam podobnie. Nie sprzedawaj Rolka, bo bedziesz później tego żałował. Ja ze swojej strony mogę jedynie dodać, że komfort noszenia Rolka i AP Divera jest zdecydowanie po stronie Rolexa. AP Diver to moim zdaniem typowy zegarek na lato, do krótkiego rękawka, tak więc zegarek niemalże sezonowy. Oczywiście ja często również noszę ROOD w okresie zimowym do kurtek z goratexu, ale pod mankiet zgrabnej koszuli bym się nie odważył go ubrać :) Natomiast Rolek jest na tyle wszechstronny, że można go nosić w zasadzie zawsze i do wszystkiego. Tak więc AP Diver jako ten jedyny absolutnie nie, jako któryś z kolei zdecydowanie TAK.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16huag9.jpg

 

wkrótce recenzja

Edytowane przez MacieK_K

[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.