Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chodzi o to że u Ciebie jakieś takie hmm.. ciężkie. Z kolei jakbyś zrobił delikatniejsze, to na pstrokatej kupie zginą...

 

Ano, cała rzecz w tym, że na tej damastowej (a dokładnie - dziwerowej) tarczy, delikatniejsze wskazówki "giną".

A ich kształt mnie się podoba.

 


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba ten GS na Twoich zdjęciach. Wcześniej tego modelu nie brałem pod uwagę z powodu tej osłonki koronki. Nie wbija się ona w rękę?

 

Nie wbija się,przecież jest poniżej koronki...Zegareczek jest b.wygodny i gdy wrzucę na łapę coś innego zaraz do niego wracam.Jest mimo swojego spokojnego dizajnu b.konkretny ,szczególnie po wzięciu w rece.Dziś był u mnie kolega ,który nabył nową niebieską omegę aqua terrę i sam potwierdził,że sejo wykonane lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, cała rzecz w tym, że na tej damastowej (a dokładnie - dziwerowej) tarczy, delikatniejsze wskazówki "giną".

A ich kształt mnie się podoba.

No właśnie nie chcę Ci zakłócać kształtu, tylko sugeruję delikatniejszy (cieńszy ażur) + plus jakaś kontrastowa (biała) "wstawka", żeby wskazówki nie ginęły na pstrokaciźnie.

Może jeszcze taki przykład:

 

2-sonata-streamline-watch-ulysse-nardin.jpg


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imgp7231m.jpg

 

Naprawdę bardzo niewiele modeli zegarków ma FC, które nie trafiają w mój gust! Świetny, ale ten model raczej wyłącznie na bransolecie!!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
71163f8afc0beb8e.jpg

[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś elegancko to i elegancki chronometr ;)

 

4Qon9Y9.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eye_lip, Chronoswiss pasuje do Twojego zestawu, ale co masz w brutaszy?

Sprzęt, którym wykonuje swoje paski i nie tylko :)

Polubiłeś się z tym Chronoswissem Filip :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie..można kupić coś w podobie na spring drive w Arkadii..zdaje się model SRDP O51..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie..można kupić coś w podobie na spring drive w Arkadii..zdaje się model SRDP O51..

Dzięki. Jeszcze raz gratuluję GS. Innych czasomierzy też. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam go w końcu.Właśnie otwieram pudełko a tam wszędzie na nim folia piękny-nowy-ciężki-wyjatkowy.....klasyka czy replika ?? Czy może ma coś z chińczyka ;) ??

post-58908-0-72589300-1358645199_thumb.jpg

post-58908-0-16671500-1358645207.jpg

post-58908-0-77950100-1358645212_thumb.jpg

post-58908-0-55079000-1358645219_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o Tym cudeńku ktoś mi coś powie może kiedyś ?? Bardzo mi zależy..Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up

... i zbanujesz np. całą sieć osiedlową? Pomijam już fakt, kiedy ktoś ma adres przydzielany dynamicznie - a to dosyć częsta sytuacja...

 

p.s.

Moderatora uprasza się o uprzątnięcie powyższych wywodów niezwiązanych z meritum wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym zegarkiem napiszcie a nie tu straszycie a pomoc nie potraficie...Administratorzy tacy z was ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tym zegarkiem napiszcie a nie tu straszycie a pomoc nie potraficie...Administratorzy tacy z was ???

A szanowny kolega widzi tytuł wątku? Nie o straszenie tu idzie a o porządek!

P.S. A "cudeńko" to raczej nie jest


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u mnie kolejny vintage radziecki.

 

 

img0024gtl.jpg


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.