Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Kemmner Tonneau to jeden z tych zegarków do których ciężko się przyczepić... Ja też go bardzo lubię. Jeden z tych zegarków dla których ciężko znaleźć sensownego konkurenta.

4D43D52C-209D-4E40-9E22-38E18FB5043A-6524-00000758DD217C5F_zpsf429da09.jpg

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

omegapz.jpg

Omega PO, Seiko FFF, Atlantic Worldmaster, Casio GW-M5600-1ER, Casio GW-9200-1ER, Casio TS-100, Glycine Airman SST 06

Kolego Santino. Co to za cudo na Twoim reku?

Sent from my BlackBerry 9790 using Tapatalk

2013_02_28_09_41_00_4_1_Custom.jpg

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

Wydaję mi się , że bransoleta jest jednak wygodniejsza, ale kauczuk też fajnie się prezentuje

p1010019ts.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Też uważam, że bransoleta jest wygodniejsza i bardziej nadaje się jako EDC. Kauczuk nadaje bardziej sportowego wyglądu więc na wakacje do krótkich spodenek jak znalazł ;)

Na co dzień bransa.

Wydaje mi się, że w tym modelu częściej występowała inna bransoleta niż ta u ciebie. Czy twoja bransa była oryginalnie z zegarkiem czy może dokupiłeś?

RG

Edited by radekglaz

Guest McIntosh

Wiesz jak lubię Rolexy :) Ale i AP nie można nic zarzucić ;)

Poza tym napisem na który Bartek już zwrócił uwagę :D. Daj Michał namiary na ten stragan w Turcji, też chętnie bym się skusił na tak wykonaną podróbę :lol:;).

Też uważam, że bransoleta jest wygodniejsza i bardziej nadaje się jako EDC. Kauczuk nadaje bardziej sportowego wyglądu więc na wakacje do krótkich spodenek jak znalazł ;)

Na co dzień bransa.

Wydaje mi się, że w tym modelu częściej występowała inna bransoleta niż ta u ciebie. Czy twoja bransa była oryginalnie z zegarkiem czy może dokupiłeś?

RG

Tak jak napisał kolega ricardo216 , kupiłem zegarek z kauczukiem , później dokupiłem tą bransoletę ( bondowską ) . Dedykowana do 2254.50 jest inna .

Chciałbym jeszcze kupić pomarańczowy kauczuk , tylko ceny zaporowe :)

Edited by arturzbsk

Daj Michał namiary na ten stragan w Turcji, też chętnie bym się skusił na tak wykonaną podróbę :lol:;).

Taa, podam Wam adres i mi wszystkie podróby wykupicie, takiego wuja! :D

Edited by carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Temu Retrolateurowi to by lepiej było filmik nakręcić, bo imponujące muszą być te wskazówki sekundowe majtające się na przemian jak wycieraczki w samochodzie ;)

Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Zdjecie niedzisiejsze, ale caly czas na lapce. Co zrobic, nie chce sie znudzic:)

dsc00320ln.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Niezwykle ciekawy, gratuluję!! Ta mała tarczka z rzymskimi cyframi to godziny?

Licytacja dla Krzysia

Taa, podam Wam adres i mi wszystkie podróby wykupicie, takiego wuja! :D

Jak widzisz powyżej też znam ten adres ;-)

Edited by @rtur

@rtur