Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

McIntosh, te ceny to chyba europejskie i do tego sugerowane, bo w rzeczywistości są znacznie niższe.

 

To są ceny od autoryzowanego dealera GS. Na przykład modele SBGA001, SBGA003 wyceniane są na 6200$. Za SBGA029 trzeba zapłacić 8100$, a SBGA031 kosztuje 9600$. Tytanowy SBGC005 to wydatek rzędu 13000$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Machlo, dwa pytania - za ile można kupić SBGH001 ? Mówię o cenie po rabatach. Drugie pytanie, to czym prócz mechanizmu różni się ten model od Twojego egzemplarza?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito1, dokładnie to ten hi-beat z Japonii kosztuje 498 000 JPY z wliczoną przesyłką. Różna jest koperta - większa i wg. mnie ciekawsza, mocno nawiązuje do wzorów z lat 70. No i inna jest tarcza i nieco wskazówki. Poza tym i niewielkimi różnicami w mechanizmie, to różnic brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito1, dokładnie to ten hi-beat z Japonii kosztuje 498 000 JPY z wliczoną przesyłką. Różna jest koperta - większa i wg. mnie ciekawsza, mocno nawiązuje do wzorów z lat 70. No i inna jest tarcza i nieco wskazówki. Poza tym i niewielkimi różnicami w mechanizmie, to różnic brak.

 

Podziękował.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20130226102613.jpg

 

20130226102533.jpg

Zegarek ładny, ale dekielek ma coś w sobie, co daje wrażenie jak byśmy patrzyli przez bulaj :) . bardzo ciekawy ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt droga ta bakteria.

Z tego co pamiętam to około 1tyś. zł.

Ale świetna jest.

Zazdraszczam.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popołudnie z open heart`em

post-57210-0-62120700-1361883911_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_5033-2_zps1bfe212b.jpg

 

IMG_5069-3_zpsc2faf107.jpg

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ricardo216:

 

Nie masz dylematu czy nosić zegarek tarczą do góry czy deklem? ;-)

 

Zawsze uwielbiałem hippokampy na deklach starszych Seamasterów (z falami), ale Twój jest o wiele ładniejszy, jak nie najładniejszym pełnym deklem na nierenderowanym zdjęciu jaki widziałem.

cóż mogę powiedzieć- bardzo dziękuję :)

Nie ukrywam, że przed zakupem nie widziałem nigdy Kontiki na żywo(później już trochę się przewinęło), a ten dekielek był jedną z rzeczy przy zakupie,

która mocno przechyliła szalę na tak.

Na szczęście okazało się, że reszta zegarka równie bardzo mi się podoba, więc na szczęście nie mam dylematu którą stroną nosić-

a że czasem zdarza mi się na chwilę ściągnąć zegarek by od drugiej strony na chwilkę zerknąć to już inna sprawa :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB
dsc00560ww.jpg Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś z nowym nabytkiem na ręce, który raczej nieprędko zejdzie z nadgarstka :)

post-32993-0-46577100-1361891083_thumb.jpg

post-32993-0-87528700-1361891093_thumb.jpg

Edytowane przez zooropa156

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto z pudełka ;)

post-57348-0-14158900-1361892551_thumb.jpg


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez gratuluje I wcale nieuwazam ze bezel w tym zegarku jest porazka


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.