Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie się wolno otwierało (warstwami od góry) i myślałem, że nowy zakup, ale kamień spadł mi z serca ;), to dosłownie stary nabytek. Bardzo piękny, w związku z tym może pozbędziesz się tego brzydala z dolna sekundą. :)      

 

Będę musiał coś dla ciebie znależć, zeby ulżyć Twoim cierpieniom ;)...

 

cd4v.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dresiarsko :D

 

in5i.jpg

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał coś dla ciebie znależć, zeby ulżyć Twoim cierpieniom ;)...

 

cd4v.jpg

No i dostałem za swoje,  :(  dolna śliczna sekunda. Mam nadzieje, że się nie pogniewasz jak wkleję Twoje zdjęcie z zegarkiem, który dla mnie jest ideałem układu indeksów i wskazówek. Nic do zmiany.  

post-57210-0-31742300-1381138748_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

49535049-192F-46D7-9E2E-2BE74998731D-215

 

ktoś już na Forum pisał, że TEN czasomierz ma obłędnie piękne wskazówki - podpisuję się pod tym :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wszystko przyjdzie czas, lepsze zdjęcie :)

 

img2221t.jpg
 


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po lekkim remoncie IMGP8054.JPG


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod pomyslem ankiety :) przyznam sie Carlito, ze zaczynam myslec o Twoim przyszlym zegarku po wylogowaniu sie z forum. na serio : ) udzielily mi sie Twoje poszukiwania. nie chcialam sie wcinac, bo a) znasz sie na rzeczy B) masz tutaj swietnych doradcow. jednakze jak przeczytalam Twojego powyzszego posta, zgodzilam sie w 100% tzn: po co Ci kolejny AP? chyba ze chcesz miec duza kolekcje prawie takich samych zegarkow..?  Patek Nautilus -suuper wiadomo ale  nudnyyy (Patku wybacz).  Tak czy siak-Carlito, nie ukrywam, ze  kojarzysz mi sie z trendsetterem, z bardziej odwaznymi wizualnie zegarkami, ciekawymi, takimi modelami, na ktore chce sie patrzec i nie nudzą sie po chwili...  jesli sie myle-wybacz :)  wiec ogladajac rozne katalogi myslalam:  moze Richard Mille?jesli tarcza zbyt upstrzona-  moze Parmigiani Fleurier? a moze  Eberhardt, model: Extra-fort Rattrapante? moze Chopard (model Racing) a moze odlozyc na np: Vacheron Constantin - model Overseas? Oczywiscie, cokolwiek wybierzesz - trzymam kciuki ! :)

Cześć Sylwia, myślałem o VC Overseas, jest jak najbardziej w moim zasięgu, ale nie do końca mi podchodzi ten zegarek. Najbardziej swego czasu podobał mi się Dual Time, ale spójrz na to :

 

post-27475-0-88473200-1381138816_thumb.jpg

 

Ta jedynka dyskwalifikuje ten zegarek w mojej ocenie. Dla estety takiego jak ja, to jakieś nieporozumienie :)

 

Wersja chrono Overseas jest nawet znośna, ale po dłuższych oględzinach stwierdziłem, że to jednak nie to.

 

Chopard czy Parmigiani odpadają - nie czuje "mięty" do tych producentów. Co do Richard Mille, to przeszła mi przez myśl opcja divera tego producenta. Chętnie bym kiedyś zobaczył te zegarki na żywo. Musiałbym jednak w tym roku już sobie odpuścić zakup nowego zegarka i sporo dozbierać, a mi już tęskno za jakimś nowym nabytkiem :) Inna rzecz, że cena RM, to już poziom Zeitwerka od L&S, czy Nautilusa Annual Calendar, lub Chronograph (PP nawet tańszy), które to mi się z dnia na dzień coraz bardziej podobają. W tym budżecie wybrałbym jednak coś od Lange.

 

A po co mi kolejny AP ? A czemu nie? Skoro lubię tą manufakture i pasuje mi pod każdym względem ? Zresztą pamiętasz jak mi pisałaś, że te zegarki do mnie wyjątkowo pasują? :) Tak czy inaczej rozumiem co masz na myśli i sam się z podobnymi myślami wciąż bije. Jest jedna manufaktura na dzień dzisiejszy, której zegarek bardzo bym chciał mieć i jest to Glashutte Original. Napewno zegarek tego producenta by urozmaicił moją kolekcje, ale we wszystkich modelach, które mi się podobają, każdy ma jakąś drobną wadę, która mnie zniechęca :( Tak to już jest, im dłużej sie siedzi w zegarkach, tym coraz bardziej zaczynają przeszkadzać najmniejsze nawet niedoskonałości, a ja szukam ideału, który w 100% spełni moje wymagania. Takim właśnie zegarkiem wydaje się być np. nowy diver od AP, ten w ceramice, nowy portugalczyk chronograph classic, czy (i tu co poniektórych zaskocze) Grand Seiko Hi Beat 36000.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
883CAD7C-6BFF-458D-9E30-457384EC4271-250

Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po niemiecku

xfsp.jpg

 

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.