Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

jeszcze dwie, trzy i koniec wietrzenia.

czekam na chrono po robocie :)

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

vig1.jpg
g0nq.jpg

Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

czekam na chrono po robocie :)

Bardzo proszę, odebrałem dzisiaj z dorobioną tulejką do górnego przycisku, po przesmarowaniu i czyszczeniu. Została tylko regulacja chodu, ale jutro zagości na nadgarstku. Muszę mu tylko dobrać pasek i będzie gotowy. Nie za każdym razem wskazówka sekundnika stopera wraca idealnie na 12? (coś zegarmistrz wspominał o słabej sprężynie dociskającej jedno z kół.) Wobec tego do jutra :D.  

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

@primabaleron

Enicary świetne, ale Monza chyba jednak lepsza.

@sneer

Ważna chwila - to pierwszy brzydki Zenith, jakiego widzę w Twojej kolekcji :) choć wystarczyłoby wyrzucić te queerowe diamenciki i byłoby już znacznie lepiej.

Im bliżej świat, tym bliżej końca miesięcznego wietrzenia Delban. Dzisiaj o jedno zdjęcie więcej specjalnie dla naszego forumowego kolegi @Sneer`a , dzięki któremu, mogę tą Delbanę pokazywać i się nią cieszyć.

post-57210-0-13851300-1387700565_thumb.jpg

post-57210-0-03886400-1387700573_thumb.jpg

Staszek ładnie Ci wyszła Chrono Delbanka....a pasek też fajnie dobrany (co to jest?)

natchnąłeś mnie - u mnie dziś będzie ten

6ybt.jpg

q9py.jpg5puu.jpg

Edited by sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

U Ciebie jak zwykle elegancko, choć jeszcze nie świątecznie. :)

Pasek to Pattini, ale pomyliłem numer przeszyć przy zamawianiu, bo miał być delikatniejszy, a tych przeszyć trochę za wiele. Kolor paska i przeszyć mógłby pozostać. pozdrawiam. 

Pracujący weekend :(

gu6yjede.jpg

Rewelacyjny ten Chronoris, szkoda ze za maly na moja reke :(

ORIS Depth Gauge Chronograph ll ORIS Pro Diver Chronograph || TISSOT T-Lord || Vostok Europe Lunokhod 2 || G-SHOCK GW-A1100-1AER || U-BOAT Flightdeck 6117