Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

CAM00650_zpsd797f165.jpg


Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@irekm

Bardzo ładny ten TUDOR i do tego to historyczne logo- róża które występowało do 1969 roku.

chyba mi sie ten zegarek nie znudzi , jeszcze nigdy nie mialem zegarka tak dlugo tzn. mam Vostoka dluzej tylko nie moge go znalezc, gdzies jest, tylko lezy i sie nie odzywa  :)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba mi sie ten zegarek nie znudzi , jeszcze nigdy nie mialem zegarka tak dlugo tzn. mam Vostoka dluzej tylko nie moge go znalezc, gdzies jest, tylko lezy i sie nie odzywa  :)

a od kiedy go masz? 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od jesieni 2012


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już trochę  :), choć patrząc z punktu widzenia "życia" zegarka to nie wiele. Czy w zestawie miałeś też tekstylny pasek? 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CYMERA_20140606_053748.jpg


CYMERA_20140606_053647.jpg

 


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już trochę  :), choć patrząc z punktu widzenia "życia" zegarka to nie wiele. Czy w zestawie miałeś też tekstylny pasek? 

Tak , troche go uzywalem nawet . Teraz jednak najczesciej mam go na bronsolecie


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak mu chyba najlepiej. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to kwestia indywidualna, ale jak dla mnie ten Tudor BB zamata Rolex'y. Nie mogę się doczekać tego Tudor'a BB z niebieskim bezelem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze miał inny werk.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze miał inny werk.

No tak , ale wtedy pewnie by duzo wiecej kosztowal . Cale szczescie ze niewyglupiaja sie z przeszklonymi deklami w swoich zegarkach


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze miał inny werk.

Dokładnie!


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze miał inny werk.

Szczerze to nigdy nie rozumiałem wypowiedzi typu: "fajny zegarek, szkoda, że ETA w środku".

 

Mój hamiltonowy pilot jest na 2836-2 i nadrabia sekundę na dobę, czego chcieć więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech Moc będzie z Wami...

am65.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

niech Moc będzie z Wami...

am65.jpg

Nazwijmy go Padawanem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale wtedy pewnie by duzo wiecej kosztowal . Cale szczescie ze niewyglupiaja sie z przeszklonymi deklami w swoich zegarkach

 

Szczerze to nigdy nie rozumiałem wypowiedzi typu: "fajny zegarek, szkoda, że ETA w środku".

 

Mój hamiltonowy pilot jest na 2836-2 i nadrabia sekundę na dobę, czego chcieć więcej :)

Już uzasadniam swoją wypowiedź. Eta 2824 to bardzo dobry mechanizm, niektórzy nazywają go wołem roboczym, ze względu na swoją niezawodność i stabilność chodu. W BB 2824 jest w wersji TOP czyli najwyższej jakości wykonania i w najlepszych materiałach, testowany w pięciu pozycjach.  Zapewnia on Tudorowi przyzwoite parametry chodu ale przy 5s wahaniach miedzy położeniami dochodzi do +10 s/ na dobę. Ponieważ praca jest stabilna, sadzę, że osoba wrażliwa na tym punkcie może próbować dostosować dokładność chodu do "sposobu" użytkowania, noszenia zegarka. Ale od zegarka tak renomowanej marki, która w założeniach miała produkować zegarki o korzystniejszej cenie i tak samo niezawodne jak zegarki firmy Rolex można by było oczekiwać więcej. Zapewne to założenie jest wciąż realizowane i Tudor jest tańszy od Roleksa (cena wynosi około 2700 euro), ale czy tak samo niezawodne? Zapis "szkoda, że Eta w środku", nie deprecjonuje zegarka, a wyraża tylko opinie że werk in-house`owy dopełnił by całości. Tudor jest świetny, a charakterystyczne wskazówki "śnieżynki" dodają mu roku. Mam też zegarki na Etach, które sprawują się świetnie, ale gdyby miały werki typu In-house, cieszyły by bardziej. Oczywiście subiektywna ocena. ;)  :)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.