Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś na ręce (w temacie zielonego Orisa z poprzedniej strony :))

 

nbqx.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu umieszczasz tutaj zdjęcie tego czegoś co ma udawać Panerai? No bo chwalić to się tu nie ma czym, więc chyba masz jakiś inny cel.

A czy to jest watek do chwalenia sie, czy pokazywania co sie ma na nadgarstku? Ten zegarek czerpie z Pama jak i Steinhart z Rolka, Epos z Omegi itd itp.

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to jest watek do chwalenia sie, czy pokazywania co sie ma na nadgarstku? Ten zegarek czerpie z Pama jak i Steinhart z Rolka, Epos z Omegi itd itp.

Tylko, że ten zegarek używa (o ile się nie mylę) zastrzeżonych znaków i tu jest problem.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to jest watek do chwalenia sie, czy pokazywania co sie ma na nadgarstku? Ten zegarek czerpie z Pama jak i Steinhart z Rolka, Epos z Omegi itd itp.

A w jakim celu, pokazujesz to co masz na nadgarstku? MM jest na czarnej liście, bo jest konkretnie zerżnięty, a nie podobny.

 

W tym wypadku mi to wcale nie przeszkadza. :)

A jakie to ma znaczenie?


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim celu umieszczasz tutaj zdjęcie tego czegoś co ma udawać Panerai? No bo chwalić to się tu nie ma czym, więc chyba masz jakiś inny cel.

 

Dziękuję za zainteresowanie moim skromnym zegarkiem :)

Na tarczy wyraźnie widać napis Marina Militare.

Jeśli ktoś tego nie może odczytać wystarczy kliknąć na zdjęcie by uległo powiększeniu.

Każdy może tu pokazać swój zegarek więc i ja też.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim celu, pokazujesz to co masz na nadgarstku? MM jest na czarnej liście, bo jest konkretnie zerżnięty, a nie podobny.

 

A jakie to ma znaczenie?

Tak jak i wiele zegarkow na tym forum jest konkretnie zerznietych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i wiele zegarkow na tym forum jest konkretnie zerznietych.

Nie używają znaków towarowych i tym nie łamią prawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale czy ludzie nie boicie się pokazywać tych podróbek tutaj? Przecież to karalne. Zobaczy nie ten co trzeba, albo ktoś podeśle nie temu co trzeba i można mieć kłopoty. Można też powiedzieć, że przesadzam i pewnie nikt nikomu nic nie zrobi, ale 100% pewności nie można mieć i ja gdyby dopuścił się zakupu podróbki to:

1. umarł bym ze wstydu,

2. gdybym cudem przeżyłto bym nikomu tego nie pokazywał, a szczególnie nie na takim forum gdzie wielu producentów może mieć swoich szpiegów.

 

Nie wiem, czy mnie pamięć nie myli ale chyba na WUS kiedyś był przypadek, że ktoś konkretnie się naraził i miał z tego powodu kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy może tu pokazać swój zegarek więc i ja też.

To nie jest prawda, ale ja  przecież nie zakazuję, tylko dziwi mnie motyw, bo tak jak napisałem uważam, że chwalić się w tym wypadku nie ma czym.

 

 

Tak jak i wiele zegarkow na tym forum jest konkretnie zerznietych.

W ten sposób to można by powiedzieć, ze wszystkie samochody są zerznięte jedne z drugich, bo wszystkie są podobne do siebie, ale nie o takie podobieństwo tu chodzi tylko o modele zegarków zerżniętych z innych konkretnych zegarków. MM jest tu ewidentnym przykładem takiego modelu.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest prawda, ale ja  przecież nie zakazuję, tylko dziwi mnie motyw, bo tak jak napisałem uważam, że chwalić się w tym wypadku nie ma czym.

 

 

Skoro nie ma zakazu to po co te uwagi.

Pan ma swoje zdanie, ja swoje.

Nie widzę konieczności pouczania mnie i dyskutowania o moim guście.

Ja pana gustu nie krytykuję i wnoszę o to samo.

 

Edit

Sugeruje Pan że jestem gorszym rodzajem forumowicza tylko dlatego , że mam zegarek za 180 $.

Edytowane przez Ciech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Tak jak nie przeszkadza mi wrzucanie tutaj twardych homarów (invicta, parnis, ale też i tych z wyższej półki jak właśnie steinhart itp), tak MM to faktycznie znak zastrzeżony Panerai: http://www.trademarkia.com/marina-militare-79011293.html i tym samym chiński producent nie tylko zżyna wygląd (raz jeszcze, nie mam z tym problemu), ale także i bezprawnie używa cudzego zastrzeżonego znaku towarowego i to należącego do firmy, której estetykę zżyna. Co w gruncie rzeczy oznacza, że jest to podróbka w pełnym tego słowa znaczeniu, a nie jedynie homar. Niech zmienią nazwę to problemu nie będzie.

Edit: a jak ktoś ma ochotę na Paneraia za jedno zero mniej, to niech po prostu kupi model bez nazwy "Marina Militare".

Edytowane przez MateuszDabrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że zegarek, który pokazujesz to chamska podróba. Nie ma znaczenia czy za 1, czy 180$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, czy naprawdę warto rozpoczynać nową awanturę rozpowszechniając przy okazji mity i półprawdy?

 

Ciech - świetnie komponuje się klamra z tym paskiem. Pasek to własnoręczna robota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciech, fajna Maryna, ale przede wszystkim kapitalna klamra!! :)

Pomyliłeś zdaje się fora z tymi peanami :D

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wielokrotnie był już poruszany.

Nie zamierzam prowadzić dyskusji na ten temat, zawsze kończył się tak samo.

I zawsze się okazywało , że są równi i równiejsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym patentem to ciekawa sprawa. Zdaje się że MM to Marynarka Wojenna. Niedawno widziałem zdjęcie Squale z tym napisem (zresztą na tym forum), bo było zamówione przez włoską MW. 

 

W myśl patentu podróba :blink: Marynarka wojenna to też podróba :D


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wielokrotnie był już poruszany.

Nie zamierzam prowadzić dyskusji na ten temat, zawsze kończył się tak samo.

I zawsze się okazywało , że są równi i równiejsi.

Nie. Sa biedni i bogaci i tak bylo od zawsze. Kupiles podrobe i to tez jest fakt. Mnie nie razi ale nigdy bym nie zalozyl tego osobiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.