Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Pogodny owszem, ciepły (poranek) niekoniecznie.

Ja np. trochę po 7 skrobałem szyby w aucie.

W rękawiczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wielu spodobała się kwestia onanizmu. Ten kto potrzebuje niech zrobi sobie dobrze i porzuci w końcu ten temat. Bez kitu, ile można...?

 

 

Podobno do 70 roku życia! :P

 

To oczywiście była wulgarna przenośnia, ale pamiętać trzeba, że to tylko zegarki.

 

Z przykrością trzeba stwierdzić, że zachowanie co poniektórych na tym forum wygląda prostacko i to sztuczne nakręcanie się, niczym kółko wzajemnej adoracji... (Gratuluję, sruluję, wtóruję, adoruję - gratulować to można narodzin dziecka!!!)

 

Jak krowy na rzeź, a czasem wystarczy przejść się do sklepu, żeby mieć własne zdanie a nie piać jak zaprogramowany kogut do zdjęć... (ile z tych osób widziało co poniektóre zegarki na żywo ? - pytanie retoryczne!)

A ja pozwolę sobie mieć odmienne zdanie od Kolegów. Po pierwsze, jak zauważył jeden z moich poprzedników, to dość "luźny" temat i wklejając zdjęcia zegarków, które dziś mamy na ręku przekazujemy pewną informację, (upubliczniamy to zdjęcie), a upublicznienie to daje prawo do dyskusji nad nim, do wyrażania opinii i tych pozytywnych i tych negatywnych, oczywiście w ramach przyjętych reguł forum i ustaleń moderacji. Określanie pozytywnych opinii "onanizmem" jest moim zdaniem, w tym wątku stanowczo nietrafne, bo przecież po to jest forum by wyrażać opinie, emocje, czyli co... pozytywne nie, negatywne tak i budujemy atmosferę agresji, złośliwości i trollujemy... Po drugie pokazywane zegarki w codziennej scenerii są postrzegane całkowicie inaczej niż w"światłach wielkich salonów", a zegarków vintage byśmy nigdzie na nadgarstku nie zobaczyli gdyby nie ten watek. Bardzo częsta stają się te zdjęcia inspiracja do przymiarek, rozważań i w konsekwencji do zakupów - czy to jest złe, a wyrażenie pozytywnej opinii o zegarku, który nam się podoba jest przysłowiowym "onanizmem" ?? Nie zgodzę się tym bardziej  ze stwierdzeniem, że umieszczanie pod postem pozytywnego komentarza, w wyrażeniem swojej aprobaty czy też zachwytu nad zegarkiem jest przejawem prostactwa, czy kółkiem wzajemnej adoracji. Gratulować można wielu rzeczy, osiągnięć, sukcesów, umiejętności w tym oczywiście i tych zegarkowych począwszy od dobrze dobranego paska, a skończywszy na dobrym wyborze czy udanej transakcji ( nie tylko "narodzin dziecka"). Reasumując nie widzę nic niewłaściwego w wyrażaniu swoich opinii, komentowaniu pokazywanych zegarków i gratulowaniu dobrego gustu zegarkowego, czy posiadania ładnego zegarka, ale to tylko moje zdanie. ;)

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w pełni ze Staszkiem !!!

 

i zakładam obiekt mojej dumy :)

 

16093724839241749809.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEPIEKNY!!! Napisz prosze cos wiecej - jak wygoda, czytelnosc w codziennym uzytkowaniu etc.  :rolleyes:

 

ps

czy to ten model?

https://azfinetime.wordpress.com/2012/04/06/grand-seiko-spring-drive-gmt-limited-edition-sbge021/

 

Ten model to SBGE001, czyli czarna tarcza. 

 

Wygoda i czytelnosc super :) To moj powrot do tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz gratuluje, bo nieczesto widuje sie tu tego typu "odwaznych", co nie leca klasyka (jak ja :D ), tylko wyszukuja sobie takie perelki z innych stajni niz Omega czy Rolex B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3A1656D0-8E09-41DB-8696-EA1F116F5CB9_zps


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestia

WP_20150310_0011_zps4bwawohq.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogodny owszem, ciepły (poranek) niekoniecznie.

Ja np. trochę po 7 skrobałem szyby w aucie.

W rękawiczkach.

Zmarźlak :P;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-16365-14259812179527_thumb.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e4912923ce76.jpg

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wzbudzać złych emocji...

C360_2015-03-10-10-53-04-886_zpsmlb78oa7

 

wymęczone z fona....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tudor. biggrin.gif
bdCghcD.jpg

I ciemna strona.
2wYoVvw.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dorian i @ Cezar - ciężko będzie pogratulować gustownego doboru dwóch powyższych pasków o innych czynnościach już nie wspominając  :P

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dorian i @ Cezar - ciężko będzie pogratulować gustownego doboru dwóch powyższych pasków o innych czynnościach już nie wspominając  :P

Co do Cezara się nie wypowiem. Ale mój jest idealnie dobrany. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś słonecznie i wygodnie.

Tylko SEIKO

 

1ef692a4742dc415c8ef35247ecfecac.jpg

Edytowane przez Mizu80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dorian i @ Cezar - ciężko będzie pogratulować gustownego doboru dwóch powyższych pasków o innych czynnościach już nie wspominając  :P

Nie gniewaj się, ale swoje samopoczucie cenię wyżej, niż Twoją opinię :)

Noszę się tak, aby było wygodnie, dla mnie, a nie żeby zaspokoić Twój gust.


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gniewaj się, ale po co upubliczniasz się w swojej wygodzie - szukasz akceptacji ?

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.