Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

TUDOR Heritage Chrono ma wewnętrzny AR. Istotnie trochę słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pozwolę sobie mieć odmienne zdanie od Kolegów. Po pierwsze, jak zauważył jeden z moich poprzedników, to dość "luźny" temat i wklejając zdjęcia zegarków, które dziś mamy na ręku przekazujemy pewną informację, (upubliczniamy to zdjęcie), a upublicznienie to daje prawo do dyskusji nad nim, do wyrażania opinii i tych pozytywnych i tych negatywnych, oczywiście w ramach przyjętych reguł forum i ustaleń moderacji. Określanie pozytywnych opinii "onanizmem" jest moim zdaniem, w tym wątku stanowczo nietrafne, bo przecież po to jest forum by wyrażać opinie, emocje, czyli co... pozytywne nie, negatywne tak i budujemy atmosferę agresji, złośliwości i trollujemy... Po drugie pokazywane zegarki w codziennej scenerii są postrzegane całkowicie inaczej niż w"światłach wielkich salonów", a zegarków vintage byśmy nigdzie na nadgarstku nie zobaczyli gdyby nie ten watek. Bardzo częsta stają się te zdjęcia inspiracja do przymiarek, rozważań i w konsekwencji do zakupów - czy to jest złe, a wyrażenie pozytywnej opinii o zegarku, który nam się podoba jest przysłowiowym "onanizmem" ?? Nie zgodzę się tym bardziej  ze stwierdzeniem, że umieszczanie pod postem pozytywnego komentarza, w wyrażeniem swojej aprobaty czy też zachwytu nad zegarkiem jest przejawem prostactwa, czy kółkiem wzajemnej adoracji. Gratulować można wielu rzeczy, osiągnięć, sukcesów, umiejętności w tym oczywiście i tych zegarkowych począwszy od dobrze dobranego paska, a skończywszy na dobrym wyborze czy udanej transakcji ( nie tylko "narodzin dziecka"). Reasumując nie widzę nic niewłaściwego w wyrażaniu swoich opinii, komentowaniu pokazywanych zegarków i gratulowaniu dobrego gustu zegarkowego, czy posiadania ładnego zegarka, ale to tylko moje zdanie. ;)

Myślę, że bardziej chodziło o pewnego rodzaju snobizm zegarkowy, tzn. podoba mi się to, co dużo kosztuje albo nazywa się...

Tobie to nie grozi ;)

A piękne zegarki nie muszą być drogie, chociaż bywa, że takie są. Dziś na chwilkę ;), zdjęcie stare:

 

post-35815-0-89370900-1426008223_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie coś by mi się przydało, świetna jest

 

Dziękuję, sam sobie przypominam, że to bardzo sympatyczny zegarek. Dosyć długo leżakował w pudełku, a jak wyjąłem, to już kolejny dzień na ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, sam sobie przypominam, że to bardzo sympatyczny zegarek. Dosyć długo leżakował w pudełku, a jak wyjąłem, to już kolejny dzień na ręku.

 

jakby się znudził to daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale to chyba jeszcze trochę potrwa  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EF9CB337-15BE-4BC3-BC3B-91BD087D6A86_zps

Świetny Orient! Szkoda, że teraz tak rzadko sie go tu widuje. Z niebieska tarcza też fajny, ale ta wersja najładniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popołudniowa zmiana.

 

GxFZRe5.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś było tak

b6d923f77439f3ec9b48b7f8138daf53.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ogolnie slabo wyglada. Bezel szafirowy.  :unsure:

Karol co się w takim razie będziesz męczył. Pińcet dam. :D

 

 

 

 

 

Jest rewelacyjny.

 

Edyta:

akurat Maru123 się wtrącił. ;)

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a10964fd1140c9f86f3927ba72362aa5.jpg

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki na wieczór, oczywiście zdjęcie jeszcze bez paska ;)

di-ZO8QOF05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.