Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Może Karol najlepiej szczytuje na Seiko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wysokogórskim weekendzie poniedziałkowy powrót do koszuli 

 

81346586069738304579.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muchacho_ - ale piękny kawał zegara

 

Pawel - zazdroszczę tego inżyniera :). Ach te indeksy.

 

---

U mnie dzisiaj antyonanistyczna Eterna.

 

2NPrh3r.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co go widzę, to tym bardziej mi się podoba. Piękny ten Enicar. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wielu spodobała się kwestia onanizmu. Ten kto potrzebuje niech zrobi sobie dobrze i porzuci w końcu ten temat. Bez kitu, ile można...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno do 70 roku życia! :P

 

To oczywiście była wulgarna przenośnia, ale pamiętać trzeba, że to tylko zegarki.

 

Z przykrością trzeba stwierdzić, że zachowanie co poniektórych na tym forum wygląda prostacko i to sztuczne nakręcanie się, niczym kółko wzajemnej adoracji... (Gratuluję, sruluję, wtóruję, adoruję - gratulować to można narodzin dziecka!!!)

 

Jak krowy na rzeź, a czasem wystarczy przejść się do sklepu, żeby mieć własne zdanie a nie piać jak zaprogramowany kogut do zdjęć... (ile z tych osób widziało co poniektóre zegarki na żywo ? - pytanie retoryczne!)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym ja to robię w ciszy i samotności....

:)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns - ja tam uważam, że Ci dobry mem z tego wyszedł, ale fakt, nie ma co już go miętusić bez końca (tylko bez skojarzeń!), bo i ileż można :D

A co do piania nad zdjęciami, to nie bez powodu ten temat ma tyle postów - podobnie jest z każdym analogicznym forum kolekcjonerskim :D. A w przypadku zegarków, to czasem jest to jedyna opcja, żeby zorientować się, jak zegarek wygląda poza światłem żarówki sklepowej (choć zdjęcia mogą również przekłamywać) :D. Moje inspiracje zakupowe też zostały nieco "zmobilizowane" fotkami wklejanymi przez kolegów. Tak było ostatnio z Grand Seiko. Prędko musiałem się przekonać, czy ten zegarek naprawdę jest tak dobrze zrobiony, czy tylko koledzy ładne zdjęcia robią. Czasami w sklepie spotykało mnie rozczarowanie, a i nawet tej SMPc nie kupiłbym, gdybym nie miał poglądu, jak to cuś wygląda poza światłem sklepowym :). Czego by nie mówić, to temat całkiem się przydaje, a i nie mam wątpliwości, że spora część kolegów robi "zwiad" niezależnie od tego, co tam ktoś ostatnio nosił. A przynajmniej ja :D.

 

A i dołączam się do Cezara... tzn. do jego posta, żeby już nie budzić wątpliwości :D.

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_1205_zpsswohb7ng.jpg

 

yyyyyhh... cudowny zegarek. Koniecznie trzeba się jakoś ustawić Karol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzę dzień. Dzień Dobry.

3Wikirm.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się starzeje i od jakiegoś czasu stenek vintage 8dec289f0a770ef72aa44c29db37f14a.jpg


---------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się starzeje i od jakiegoś czasu stenek vintage

Może i tak, ale bardziej mówią o tym założone rękawiczki w pogodny i ciepły dzień ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.