Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze raz Was pomęczę ale myślę że warto się przyjrzeć - zegar na nadgarstku nie robi jakiegoś piorunującego wrażenia ale po dokładnym obejrzeniu okazuje się że precyzja wykończenia jest powalająca, przejścia z powierzchni szczotkowanych ( wszystkie linie równoległe! ) do polerowanych ( szlif Zaratsu ) w okolicach połączenia z bransoletą - sami popatrzcie...

 

Bugs, chyba nie chwaliłeś się wcześniej, że zmieniłeś ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs, chyba nie chwaliłeś się wcześniej, że zmieniłeś ? ;)

 

To świeżonka, wczoraj dotarł, ciągle nie wierzę że się na niego zdecydowałem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to czemu ? przecież jedna z ciekawszych i "najlepszych" odmian - używany ?

 

niech się nosi, podoba mi się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns, model świetny ale musiałem coś poświęcić bo to drogie bydlę jest

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko

post-29337-0-59274800-1470409807_thumb.jpg


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę. Raz nie zawsze...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł - piękne Milano - "nowość"?

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs - piękny, gratuluję :) 

 

Jednakże patrząc na jedną fotkę nie mogłem przestać myśleć o jednym...czemu te śrubki nie są wszystkie w tej samej pozycji ? :P

 

Wiem...zboczenie zawodowe. 

 

 

post-91311-0-78146500-1470413834_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł - piękne Milano - "nowość"?

 

Nie, już pokazywałem kilka razy, ale dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs - piękny, gratuluję :)

 

Jednakże patrząc na jedną fotkę nie mogłem przestać myśleć o jednym...czemu te śrubki nie są wszystkie w tej samej pozycji ? :P

 

Wiem...zboczenie zawodowe. 

Eh, no wiesz, to jednak tylko Seiko a nie AP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bugs - gratki :)

 

A u mnie taki, ale niestety nie na długo -_- ..........................szkoda go do piasku i słonej wody B)

 

DSC_4754.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

To jeszcze raz Was pomęczę ale myślę że warto się przyjrzeć - zegar na nadgarstku nie robi jakiegoś piorunującego wrażenia ale po dokładnym obejrzeniu okazuje się że precyzja wykończenia jest powalająca, przejścia z powierzchni szczotkowanych ( wszystkie linie równoległe! ) do polerowanych ( szlif Zaratsu ) w okolicach połączenia z bransoletą - sami popatrzcie...

 

Bugs, w trosce o nasze budżety, wnoszę o zablokowanie Ci możliwości postowania zdjęć.

 

Gratuluję pięknego zegarka i zdjęć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@esteta: i pomyśleć, że raptem miesiąc temu gorączkowo poszukiwałeś odpowiedzi czy wybrać Suba czy GMT. Zakładałeś po kilka wątków, pytałeś użytkowników o zdanie, gdzie przymierzyć etc. Rzekomo "klamka zapadła" i wybrałeś Suba o którym marzyłeś od czasu SMP. Byłeś niby w Kruku, oglądałeś, rozmawiałeś etc. A z dwa tygodnie temu Tisell odmienił Twoje życie. Nie tylko Twoje bo i nasze. Jak sobie wyobrażasz ten wątek, gdyby każdy wrzucał zdjęcia po 5-6 razy dziennie i do tego szukał zaczepki? Ten sam egzemplarz Omegi SMP sprzedawałeś na bazarku 6-8 razy? Jak cnotka: chciałabym i boje się. Milion postów jaka fajna i jak szkoda, że sprzedajesz i tak w kółko: opera mydlana. Teraz jej nowa część pt. Tisell. Może metryka wskazuje na to żeś dorosły facet, ale zachowanie temu przeczy. Napiszesz jakiegoś posta, a później ślęczysz w temacie i czekasz co się będzie działo (tak to widać jaki wątek przeglądasz). Już rzekomo krzyczałeś w Kruku "shut up and take my money"?

 

"Koniowi to Pan tłumacz" :D

 

Do innych i modów:

Jak człowiek jest skrajnie aspołeczny, to często następuje jego ubezwłasnowolnienie. Chciałbym zaproponować to samo w przełożeniu do osób "aforumowych". Czy możemy w końcu wyeliminować trwale kolegę estetę? Co innego cięty język niektórych użytkowników, a co innego odstawiana przez niego dziecinada. Jeśli nie trwale to może na dłużej niż kilka dni, bo kolega na ostatnim klubowym "urlopie" jak widać nadal nie dojrzał do naszego forum. Odkąd nabył Tisella jego "odmienione życie" pęta się po kilku wątkach na forum. Zauważcie, że nie był on pierwszym właścicielem Tisella, ale wcześniej jakoś nie było w każdym wątku gównoburzy o Tisellu. Były dyskusje czy to podróbka czy homar, ale nikt jakoś za przeproszeniem nie rzygał tym tematem jak teraz. No ile można?

Nie kumam czego tak przeżywacie koleś się cieszy i tyle, 5 postów dziennie i co. Bo jak byłby zegar za 100k zł to krytyki by nie było mniemam. Ostatnio fotki ze stopami oburzaly kiedyś wcześniej opis dodawany automatycznie z jakiego telefonu była fotka dodana co będzie dalej. no nie kumam, jakaś zbiorowa akcja się zrobiła

 

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugs, w trosce o nasze budżety, wnoszę o zablokowanie Ci możliwości postowania zdjęć.

 

Gratuluję pięknego zegarka i zdjęć :)

 

Spoko, nieprędko tak zaszaleję...

A robione starym aparatem, śmialiby się niektórzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.