Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Karol, jest to chyba najbrzydszy zegarek jaki miałeś.

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Jakos nie mialem dzisiaj czasu na robienie aktualnych fotek, to cos z galerii- ale zegar ten:

post-31778-0-33002000-1487625453_thumb.jpg

Piękny zegar.

Karol, jest to chyba najbrzydszy zegarek jaki miałeś.

Gratuluje pięknego PAMa!

Znajdź intruza :D

Przyłączam się do team Dorian06.

ng6mnrm.png

Trochę z innej beczki :)

Ciekawi mnie, widziane często w tym dziale kolorowe sznureczki na nadgarstkach kolegów-co to jest?, jakaś symbolika?

Z dziecinstwa pamietam opowieści że noworodkom wiązano takie sznurki by nikt uroku nie rzucił, to coś podobnego?

Jakieś gusło?

Dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam, Marek

Ciekawi mnie, widziane często w tym dziale kolorowe sznureczki na nadgarstkach kolegów-co to jest?, jakaś symbolika?

Z dziecinstwa pamietam opowieści że noworodkom wiązano takie sznurki by nikt uroku nie rzucił, to coś podobnego?

Jakieś gusło?

Dziekuje za odpowiedz.

Nie wiem o chodzi ale moja żona od dwóch tygodni ma założoną czerwoną wstążeczkę która ma chronić właśnie przed jakimś urokiem jakaś hinduska jej to poradziła

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jakieś gusło?

Dziekuje za odpowiedz.

Moja żona która tego nie znosi odkryła ostatnio ze to jest jakaś nic Racheli. Z kabaly. Czym wprawila mnie w osłupienie. Ja zawsze lubiłem coś nosić na nadgarstku i mi ten sznureczek sie spodobal a nie drapie po zegarku. Nie ma żadnego uzasadnienia poza tym że mi sie podoba ale jak widać wzbudza zdziwienie. Chyba muszę sobie znaleźć taki sznureczek niebieski albo czarny i będzie po problemie. Tutaj widzę na forum czasami że koledzy noszą jakieś czaszki albo coś tam. Mnie to przed niczym nie ma chronić. Cała filozofia.

Może przez to, że ten bezel taki charakterny. Jakby tak bardziej spojny jako calosc.

Zgadzam się, ten bezel jest świetny - mnie on się kojarzy ze starym hełmem nurka

Mariusz

Moja żona która tego nie znosi odkryła ostatnio ze to jest jakaś nic Racheli. Z kabaly. Czym wprawila mnie w osłupienie. Ja zawsze lubiłem coś nosić na nadgarstku i mi ten sznureczek sie spodobal a nie drapie po zegarku. Nie ma żadnego uzasadnienia poza tym że mi sie podoba ale jak widać wzbudza zdziwienie. Chyba muszę sobie znaleźć taki sznureczek niebieski albo czarny i będzie po problemie. Tutaj widzę na forum czasami że koledzy noszą jakieś czaszki albo coś tam. Mnie to przed niczym nie ma chronić. Cała filozofia.

Nie polecam takich praktyk...Związane są one z kabałą , okultyzmem - wprost nawiązują do idei judeosatanizmu...nie mówiąc już o krzewieniu zabobonów. Ludzie niby nowocześni - ale praktyki jak u starej babki z zapadłej wsi na Podolu w XIX w.

Kabała wyrasta, przede wszystkim, z tajnej religii greckich, pogańskich elit – orfizmu,  Stąd jednym z jej istotnych elementów jest wiara w reinkarnację. Kabała, na późniejszym etapie swojego rozwoju (a za nią masoneria), odwołuje się też do hinduizmu. Na najwyższych stopniach masońskiego wtajemniczenia podstawowe „dogmaty” hinduizmu stają się podstawowym punktem odniesienia.

ostatnimi czasy promowane są wśród tzw. "celebrytów"- przez niejakiego Berga - który czerpie przy okazji niemałe profity - żerując na naiwnych...

Ta czerwona nitka działa - tak samo jak spluwanie przez lewe ramię na widok czarnego kota...jest wyrazem duchowej pustki ...podobno trzeba w coś wierzyć - ale w nitkę?! :D