Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona która tego nie znosi odkryła ostatnio ze to jest jakaś nic Racheli. Z kabaly. Czym wprawila mnie w osłupienie. Ja zawsze lubiłem coś nosić na nadgarstku i mi ten sznureczek sie spodobal a nie drapie po zegarku. Nie ma żadnego uzasadnienia poza tym że mi sie podoba ale jak widać wzbudza zdziwienie. Chyba muszę sobie znaleźć taki sznureczek niebieski albo czarny i będzie po problemie. Tutaj widzę na forum czasami że koledzy noszą jakieś czaszki albo coś tam. Mnie to przed niczym nie ma chronić. Cała filozofia.

Dziękuje.

Nie polecam takich praktyk...Związane są one z kabałą , okultyzmem - wprost nawiązują do idei judeosatanizmu...nie mówiąc już o krzewieniu zabobonów. Ludzie niby nowocześni - ale praktyki jak u starej babki z zapadłej wsi na Podolu w XIX w.

Kabała wyrasta, przede wszystkim, z tajnej religii greckich, pogańskich elit – orfizmu, Stąd jednym z jej istotnych elementów jest wiara w reinkarnację. Kabała, na późniejszym etapie swojego rozwoju (a za nią masoneria), odwołuje się też do hinduizmu. Na najwyższych stopniach masońskiego wtajemniczenia podstawowe „dogmaty” hinduizmu stają się podstawowym punktem odniesienia.

ostatnimi czasy promowane są wśród tzw. "celebrytów"- przez niejakiego Berga - który czerpie przy okazji niemałe profity - żerując na naiwnych...

Ta czerwona nitka działa - tak samo jak spluwanie przez lewe ramię na widok czarnego kota...jest wyrazem duchowej pustki ...podobno trzeba w coś wierzyć - ale w nitkę?! :D

Dokładnie takie miałem odczucia,stąd pytanie.

Zauważylem w Warszawie-co drugi 'pan w garniturze z teczką' :) takie sznurki nosi, a że w połaczeniu z niewątpliwą elegancją wymienionych sznurki wygladają tandetnie to zwróciłem uwagę.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-

post-33375-0-58934400-1487668312_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sekunda płynie bez zająknięcia :D ale nieubłaganie. Czas decyzji się zbliża.

 

IMG201702_awwansh.jpg

Edytowane przez basterall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.

Dokładnie takie miałem odczucia,stąd pytanie.

Zauważylem w Warszawie-co drugi 'pan w garniturze z teczką' :) takie sznurki nosi, a że w połaczeniu z niewątpliwą elegancją wymienionych sznurki wygladają tandetnie to zwróciłem uwagę.

A mi się po prostu niteczka spodobała.... A tu nie okazuje ze jestem wieśniak z mentalnościa średniowiecznego kmiota....

Kupię sobie żółtą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się po prostu niteczka spodobała.... A tu nie okazuje ze jestem wieśniak z mentalnościa średniowiecznego kmiota....

Kupię sobie żółtą

To nie tak :)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez to, że ten bezel taki charakterny. Jakby tak bardziej spojny jako calosc. 

 

Coś w tym jest. Jak po raz pierwszy zobaczyłem ten model na zdjęciu, uznałem za najbrzydszego z Pamów. Jak pierwszy raz miałem w ręku, stwierdziłem, że jednak ma coś w sobie. A teraz zaczynam go uważać za bardzo interesujący. I nie wiem, czy to ewolucja poglądów, czy przesyt popularnymi wersjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Jak po raz pierwszy zobaczyłem ten model na zdjęciu, uznałem za najbrzydszego z Pamów. Jak pierwszy raz miałem w ręku, stwierdziłem, że jednak ma coś w sobie. A teraz zaczynam go uważać za bardzo interesujący. I nie wiem, czy to ewolucja poglądów, czy przesyt popularnymi wersjami.

 

Mysle, ze troche przesyt i troche ewolucja pogladow :)

 

IMG_7593_zpsboyid8va.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mysle, ze troche przesyt i troche ewolucja pogladow :)

 

 

 

A ja się zawsze przy takich zastanawiam jakie byłyby reakcje gdyby na tarczy był inny napis, najlepiej PARNIS

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zawsze przy takich zastanawiam jakie byłyby reakcje gdyby na tarczy był inny napis, najlepiej PARNIS

NEGATYWNE!!!

 

Dla mnie taki zegarek może nazywać się Ździchu, ale ważne żeby był pierwowzorem, miał dobry własny mechanizm, dobrą jakość, precyzyjne wykonanie i kosztował najlepiej 2k zł.

 

Natomiast jeżeli powyższe zdanie zapiszemy od końca, spełni wszystkie warunki, ale dizajn nie będzie pierwotnym to już na zawsze pozostanie kopią, podróbą, naśladowcą, zżynką - nazywajcie sobie jak chcecie.

 

Nie wiem, może się mylę, ale wydaje mi się, że PAM był pierwszy z tym projektem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns a dżinsy nosisz od Leviego Straussa

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns a dżinsy nosisz od Leviego Straussa

 

501

 

no to nie błysnąłeś tym razem  :P  B)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety skazany na homary jestem. Chyba że wrócą piramidy do łask

 

Ja nie Jacyków, błyszczeć nie muszę :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Brzoza2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEGATYWNE!!!

 

Dla mnie taki zegarek może nazywać się Ździchu, ale ważne żeby był pierwowzorem, miał dobry własny mechanizm, dobrą jakość, precyzyjne wykonanie i kosztował najlepiej 2k zł.

 

Natomiast jeżeli powyższe zdanie zapiszemy od końca, spełni wszystkie warunki, ale dizajn nie będzie pierwotnym to już na zawsze pozostanie kopią, podróbą, naśladowcą, zżynką - nazywajcie sobie jak chcecie.

 

Nie wiem, może się mylę, ale wydaje mi się, że PAM był pierwszy z tym projektem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.

Dokładnie takie miałem odczucia,stąd pytanie.

Zauważylem w Warszawie-co drugi 'pan w garniturze z teczką' :) takie sznurki nosi, a że w połaczeniu z niewątpliwą elegancją wymienionych sznurki wygladają tandetnie to zwróciłem uwagę.

A co komu do domu, jak chałupa nie jego ?. Podoba się to nosi, nie to nie! Nie rozumiem dlaczego zwracamy komuś uwagę niepytani. Więcej luzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

@mswilk

Im dłużej się przyglądam tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jest to jeden z nielicznych zegarków o tak dobrze dobranych proporcjach na tarczy, Tu wszystka idealnie współgra. Oczywiście imho.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mysle, ze troche przesyt i troche ewolucja pogladow :)

 

 

Moim zdaniem najładniejszy panerai, miałem kiedyś podobnego parnisa i żałuję czasem iż to przeszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co komu do domu, jak chałupa nie jego ?. Podoba się to nosi, nie to nie! Nie rozumiem dlaczego zwracamy komuś uwagę niepytani. Więcej luzu.

 

Ale to jest temat tylko do głaskania, tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.