Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

No ale to przecież o to chodziło...jakbym napisał że to podróbka to oczywiście wszyscy widzieliby gowniany zegarek i w ogóle że jak mogę takie rzeczy pokazywać....a tak zobaczcie co się stało....Ci co widzą ładność zegarka tak reagowali, dostałem na wiadomości na PW....powiem Wam jeszcze jedno....moj kumpel jeździ x6m.....i ma jedno Maurice Pontosa i naprawdę ta podróbka ma wszystko ładniejsze i to włącznie że szkłem z 2xAR co dla mnie osobiście jest najwazniejsze...

MOD MODE

z zażenowaniem ale odkrywam te ŻAŁOSNE BZDURY wypisywane przez użytkownika nomen omen nickt aby wszyscy widzieli te piramidalne bzdury - warto abyśmy wszyscy wiedzieli "who is who"

Edited by dariusz chlastawa

Ja zawsze powtarzałem, że gratulacje są z reguły fałszywe. Gratulować to można narodzin dziecka a nie zakupu tańszego czy droższego przetworzonego złomu. Jak pisałem ten model został powszechnie zjechany (skrytykowany) na forum. Więc jedyne czego ludzie gratulują z reguły na tym forum to, że ktoś wydał na zegarek okrągłą sumkę liczoną w dziesiątkach tysięcy. W tym przypadku pewnie poniżej 200$... a jedyne do czego ten Świat zmierza to do pozerskiego pokazania się pozornie drogim zegarkiem czy samochodem. Ciekawe czy podróbkę mozgu też sprzedają ? Taki pozer moģłby sobie przez chwilę poudawać, że ma trochę oleju w głowie.

Edited by Burns

Chyba kolego nickt zaczynasz sie pogrążać :)

Edited by 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Guest Spatz

Te opowieści o tym Twoim kumplu są strasznie żenujące... Straszna siara...

Ja to się ośmieszyłem z rolkami nieświadomie (z braku wiedzy)Ty to zrobiłeś z pełną świadomością i jeszcze próbujesz reklamować podróbki. Żałosne !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

No ale to przecież o to chodziło...jakbym napisał że to podróbka to oczywiście wszyscy widzieliby gowniany zegarek i w ogóle że jak mogę takie rzeczy pokazywać....a tak zobaczcie co się stało....Ci co widzą ładność zegarka tak reagowali, dostałem na wiadomości na PW....powiem Wam jeszcze jedno....moj kumpel jeździ x6m.....i ma jedno Maurice Pontosa i naprawdę ta podróbka ma wszystko ładniejsze i to włącznie że szkłem z 2xAR co dla mnie osobiście jest najwazniejsze...

Co Ty wygadujesz?

To tylko fotografia zamieszczona w internecie, koledzy gratulowali bo Ci ufali, zawiodłeś to zaufanie.

Kompromitujesz się kolejnymi postami.

A masz fajne oryginalne zegarki....przykro.

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Co Ty wygadujesz?

To tylko fotografia zamieszczona w internecie, koledzy gratulowali bo Ci ufali, zawiodłeś to zaufanie.

Kompromitujesz się kolejnymi postami.

Marek, zaczynam mieć pewne wątpliwości, czy Ty aby na pewno rozumiesz prawdziwą zegarkową pasję... :D

Nawet to, że "2xAR jest najważniejsze" Cię nie przekonuje...? :D  :lol:

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Rozumiem, i nigdy by nie dał d*py za 378$ kupując podróbkę Panerai.

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Eee, to po prostu efekt dobrej zmiany - okradanie zachłannych, obcych korporacji to nie grzech lecz cnota...

Smutny koniec tej historii :(

należą się brawa dla Kolegi SurferTM

Nie mi należą się brawa a innemu koledze z tego forum, który pierwszy wyraził podejrzenia i dał mi znać (do tej pory zaglądałem tu rzadko). Ja tylko "sprawdziłem" i nie mając wątpliwości - ogłosiłem to. Gdyby mi na głowę spadły pioruny, zaakceptowałby to z racji faktu, że i tak liczba moich postów tu jest mizerna.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Przestańcie się nakręcać i organizować krucjaty - wyszło jak wyszło trochę niezręcznie ale jesteśmy ludźmi i każdy od czasu do czasu* daje do pieca - wielu z nas miało większe wpadki forumowe i jakoś to zapomniano nie ma co roztrząsać 

Kolega napisze list samo upodlający i będzie wybaczone  :)

A zdjęcie trzeba przyznać bardzo ładne  :)

* - LOKOWANIE PRODUKTU 

Potwierdza się, że czasami głupie tłumaczenia są gorsze niż sama przewina...

Na list samoupadlający był czas w pierwszym poście po pojawieniu się wątpliwości...

Edited by anger76

I ja chciałbym zabrać głos w sprawie użytkownika Nickt.

Nie po to poświęciliśmy ileś tam godzin pracy na rzecz walki z podróbkami, aby ktoś taki istniał na forum...i zachwalał podróbki. Według mnie jest to niedopuszczalne i nieakceptowalne. Klub walczy z takimi zachowaniami i w tym przypadku powinien pokazać dokładnie gdzie jest miejsce podróbek - na pewno nie tutaj!

A masz fajne oryginalne zegarki....przykro.

O ile są oryginalne. Edited by ptakug

Szkoda że prewencyjnie nie napisałeś że to podróbka mając tego świadomość, ba , pisałeś tak:

A mogłeś przestrzec innych by uważali, a tak koledzy lajkowali....nieładnie.

I przyjmowałeś gratulacje......

Właśnie to jest smutne i żenujące ten pierwszy wpis a później te tłumaczenia tak słabe że aż żal :(

Cytat

Pam00687

Dzięki wszystkim....nigdy nie przypuszczałem że skończę z Paneraiem....i to jeszcze w manualu..i że poświęcę dla niego między innymi MRG-G1000.....ale nie wiedzieć czemu jestem bardzo zadowolony ;)

Pewnie 351 którego pokazywałeś kilka razy, też podróba!

Gościnnie...

VIm4h2y.jpg

Edited by Jash

*** ORIS Divers 65 Movember Edition *** DOXA Sub 300 Professional ***

A u mnie znowu jeden z ulubieńców :)

8670681_IMG_20170629_092256.jpg