Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkowo zdublowany wpis. Przepraszam i proszę o usunięcie.

Edytowane przez MJRegul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w pracy na ręku totalny festyn. Festina i nowy nato w kolorze festyniarskim ;)

post-101450-0-10618400-1512655935_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w pracy na ręku totalny festyn. Festina i nowy nato w kolorze festyniarskim ;)

I jak to 24mm w uszach 25? Obleci? Na zdjęciu OK.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za kilka postów - ciasteczka oszalały i nie widziałem wysłanej własnej wiadomości.

Co do 24mm na 25mm to jest bardzo ok. Z 26mm by był jednak problem.

Edytowane przez MJRegul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było ze podczas jazdy ;)

post-33375-0-35586500-1512661475_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek. Wczoraj na Mikołaja dostałem. Ostatnio zakochałem się w tej konfiguracji pandy. Nie ma funduszy na omege speedytuesday to musi mnie zadowolić dan henry 1963.

 

38255e400dc554d442be302d83df6895.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się uformować nowy pasek, który jest troche sztywny. Poza tym mam obtłuszczony nadgarstek ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy nabytek. Wczoraj na Mikołaja dostałem. Ostatnio zakochałem się w tej konfiguracji pandy. Nie ma funduszy na omege speedytuesday to musi mnie zadowolić dan henry 1963.

Jak wrażenia co do jakości wykonania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
Yyy... zmiana. :D;)

 

A było to tak, bociana dziobał szpak, a później przyszła zmiana i szpak dziobał bociana ;-) Pozdrawiam z Centrum Konferencyjnego MON :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia co do jakości wykonania?

Mieszane. Paski nato i skórzany wogóle mi nie podeszły, to kupiłem tego Bob’a ala breitling. Koperta i tarcza ładnie w detalach wykończona, koronka też, tylko trochę się wbija w nadgarstek. Mechanizm dobrze chodzi, przyciski stopera chodzą jak w speedim. Luma słaba ale wskazówki są dobrze wykonane. Fajny jest ten roll z miejscem na trzy zegarki. Cena w dolarach ale wysyłają z Niemiec to nie płaci się cła.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z moderacji mógłby zrobić przyjemność domyślam się nie tylko mi i usunąć z forum użytkownika golumiasty ( dawniej esteta ) ?

jako esteta robił to samo, jako golumiasty robi to samo, musimy czekać aż za parę miesięcy wróci jako kolejny "epicko" brzmiący użytkownik i znowu będzie truł ?

 

ponawiam pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... 0472f78719c2a389bf3bf6140fd532ab.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Świetne zdjęcie! :)

 

 

 

Kusi ta jodełka :D

 

Żeby nie było ze podczas jazdy ;)

 

Fajny Divemaster! Gdyby tylko był trochę mniejszy... 

 

Mój nowy nabytek. Wczoraj na Mikołaja dostałem. Ostatnio zakochałem się w tej konfiguracji pandy. Nie ma funduszy na omege speedytuesday to musi mnie zadowolić dan henry 1963.

 

Szukam 1963 od jakiegoś czasu, jedyna wada tego modelu to delikatna niesymetryczność - totalizator na godzinie 3 jest lekko za duży względem pozostałych, przez co odległości są nierówne. Niemniej chętnie go przygarnę :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

...

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk

 

Bezkonkurencyjny :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcie! :)

 

 

 

Kusi ta jodełka :D

 

 

 

Fajny Divemaster! Gdyby tylko był trochę mniejszy... 

 

 

 

Szukam 1963 od jakiegoś czasu, jedyna wada tego modelu to delikatna niesymetryczność - totalizator na godzinie 3 jest lekko za duży względem pozostałych, przez co odległości są nierówne. Niemniej chętnie go przygarnę :D

.

 

Dziękuje :). Ale powiem ci szczerze ze mimo nieposiadania nadgarstka w rozmiarze Hulka , GG układa sie na ręce wyśmienici i bynajmniej ja, nie zauważam tej wielkości


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainspirował kolega "stalowy"

więc tak na gibko ...

16c0614.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :). Ale powiem ci szczerze ze mimo nieposiadania nadgarstka w rozmiarze Hulka , GG układa sie na ręce wyśmienici i bynajmniej ja, nie zauważam tej wielkości

 

Wygląda super, ale 44 średnicy i 52 L2L wyglądałoby komicznie na moim skromnym nadgarstku. Szkoda, że GG nie robi mniejszych wersji bo zegarki mają kapitalne :(

 

 

 

Na pewno jeszcze się nie znudził? Dobrze się nim zaopiekuję! ;):lol: 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.